PDA

View Full Version : Философия и Право



GetNasty
02-20-2008, 15:52
Ами, провокирана от една друга тема в раздела за религията и философията, ми стана интересно с какво се кандидатства за адвокат и психолог? Имам някаква представа, но ако някой може да даде по-пълна информацията, т.е. какъв материал се включва долу-горе, ще съм мъ много благодарна. Ай мерси :grin:

4epHo0KaTa_Lady
02-20-2008, 18:15
за право - история и БЕЛ мисля :) :) :)

love_veselka
02-20-2008, 18:53
за право - история и БЕЛ мисля :) :) :)


Да тест

mila_pila
02-20-2008, 19:19
За психология - литература или английски
Мисля, че CAE става за приемен изпит в СУ. Някой с повече инфо да потвърди или отрече, че и на мен ми е интересно за психологията, но мисля, че в БГ няма реализация тая професия...

Uptown_soldier
02-21-2008, 11:16
За психология - литература или английски
Мисля, че CAE става за приемен изпит в СУ. Някой с повече инфо да потвърди или отрече, че и на мен ми е интересно за психологията, но мисля, че в БГ няма реализация тая професия...

В СУ за специалност психология предмети те са философския цикъл (9,10,11 клас) и БЕЛ

Jamalska
02-21-2008, 11:48
Не навсякъде е тест....на някои места са теми

mila_pila
02-22-2008, 15:23
За психология - литература или английски
Мисля, че CAE става за приемен изпит в СУ. Някой с повече инфо да потвърди или отрече, че и на мен ми е интересно за психологията, но мисля, че в БГ няма реализация тая професия...

В СУ за специалност психология предмети те са философския цикъл (9,10,11 клас) и БЕЛ

http://www.uni-sofia.bg/students+bg/admission+bg/baloobrazuwane/index.html

GetNasty
02-22-2008, 15:42
За психология - литература или английски
Мисля, че CAE става за приемен изпит в СУ. Някой с повече инфо да потвърди или отрече, че и на мен ми е интересно за психологията, но мисля, че в БГ няма реализация тая професия...

В СУ за специалност психология предмети те са философския цикъл (9,10,11 клас) и БЕЛ

http://www.uni-sofia.bg/students+bg/admission+bg/baloobrazuwane/index.html


мерси много, мерси, мерси :-) :-) :grin: :grin:

Seducti0n
02-22-2008, 16:45
Правото е с История и Литература.
За Психологията-не съм запозната. :)