PDA

View Full Version : Файлове: ".mkv"



*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-20-2008, 16:12
Здравейте, искам да ви помоля, ако някой знае с какъв player се отварят такива файлове или с какво могат да се конвертират, да ми помогне, понеже имам такова клипче.

cold_arrow
02-20-2008, 16:26
Пробвай с Total Video Player то май отваря всичко. Успех!

slavito007
02-20-2008, 16:32
За Total Video Player трябва да имаш инсталиран Total Video Converter.
Иначе matroska video си го отварям с BSPlayer, Media Player Classic, Windows Media Player. Просто трябва да имаш инсталирани кодеци. K-lite например.
За конвертор ползвам най-вече Winavivideo converter. Ама за да разкодирва .mkv ти трябват пак кодеците. Хайде успех.

LizZz
02-20-2008, 16:34
Това са HDTV (High Definition Tele Vision) файлове, което ще рече, че имат по-високо качество на картината и 5.1 звук (засега) и аз ги отварям с Jet Audio, разбира се с инсталирани най-новите кодеци.

WILD__BOY
02-20-2008, 16:38
Има едно място google.com (http://google.com). Отиваш там и пишеш: ".mkv file type" или ".mkv player" и четеш резултатите.

ИЗПОЛЗВАЙТЕ GOOGLE ПРЕДИ ДА ПИТАТЕ

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-20-2008, 17:15
Благодаря ви за съветите, изтеглих някакъв "mkv to avi" converter и в момента се опитвам да конвертирам файла. Не съм сигурна обаче дали ще стане, но ако е необходимо, ще тегля тез кодеци "K-lite" .. А иначе имам ACE Mega codecs pack инсталирани, та кои са най - новите, да знам, че със сигурност ще тръгне, мн ще съм ви благодарна :-)

WILD__BOY
02-20-2008, 18:56
Благодаря ви за съветите, изтеглих някакъв "mkv to avi" converter и в момента се опитвам да конвертирам файла. Не съм сигурна обаче дали ще стане, но ако е необходимо, ще тегля тез кодеци "K-lite" .. А иначе имам ACE Mega codecs pack инсталирани, та кои са най - новите, да знам, че със сигурност ще тръгне, мн ще съм ви благодарна :-)

K-Lite! Само те си заслужават

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-20-2008, 19:16
Добре, благодаря:) Тегля ги:):)

MajeStic
02-20-2008, 19:53
Олеле. Тук не става въпрос за плеър ами за кодек. Изтегляш си най-новия K-Lite Codec Pack и си в играта :)