PDA

View Full Version : Стрии по гърдите



lov_
02-20-2008, 17:02
Az sam na 14 godini i za taq vazrast se gordeq s gardite si no vaprosa e tam 4e imam strii po tqh koeto e ujasno ;[ ;[ nz mazala sam se s razli4ni kremove no prosto ve4e sam ot4aqna imam hubavi golemi gardi oba4e striite mn me pritesnqvat molqvii kajete nqkoi savet4e tnx predvaritelno :)

korabokroshenec
02-20-2008, 17:06
em nz mai s operacii nekfi se mahaha..ina4e verno si e kofti ba6 na cicite da ima6 strii... moje da e malko no ka4estveno :D

CraZy_K1LlErR
02-20-2008, 17:27
я зими дай една снимка да ги виаме тия гърди :D :D :D

foreverr
02-20-2008, 17:32
Освен с операция с друго не става-сигурна съм!За съжаление това е жестоката истина :(

bebeto0o
02-20-2008, 17:36
mi moje da e ot lipsa na hidarataciq... pii mn voda, za6toto sam 4ela 4e pomaga, koeto mn me samnqva de ama dr ne znam :(

vamp
02-20-2008, 17:49
я зими дай една снимка да ги виаме тия гърди :D :D :D

А така!Снимай ги,да ти кажа как да ги оправиш стриите,или поне да вида гадни ли са :)

darla
02-20-2008, 18:58
mila,sry e 6te ti razbiq fantaziite,ama strii NE SE lekuvat...dori s lkazer da gi tretirat 6te gi mahne6 za izvestno vreme i posle se poqvqvat na su6titie mesta...i voda da pie6 i gaz...vse taq....kupi si krem za belezi CONTRACTUBEX i gi maji dva puti dnevno....ne minavat,no pone 6te izbledneqt!!!

GabisiTa
02-21-2008, 12:23
С нищо не се махат стриите, не само по гърдите, а и по бедрата... sorry :?

Kallyn4eto
02-21-2008, 18:33
Не съм много сигурна дали е вярно но съм чувала,че бременните се мажат с нещо,защото като напълнеят и след бременноста отслбнат се появяват стрии по бедрата и т.н. Незная след появата им дали действа... :oops:

la4ezara
02-21-2008, 18:34
аз имах стрии по дупето, но откакто ходя повече, пия вода, а не газирани напитки и ям плодове, вече почти са изчезнали.

отчаяна`
03-04-2008, 17:29
Според мен стриите са се получили от това, че гърдите ти за пораснали доста бързо и кожата прекалено бързо се е разтегнала.. операция или има кремове за стрии и такива балсами, отиди в аптеката и попитай.. нямам стрии и не мога да ти помогна повече, дано да съм била полезна ;)

AnGeL/DeViL
03-07-2008, 18:36
:-x i az imam strii i se 4uda kak pone da ne se zabelqzvat tolko . Maja se s losioni i kremove . No ni6ty ne stava :-x

raven_92
03-08-2008, 11:09
zdrasti parvo spoko!!!az sam dosta visok i imam strii po zadnika koeto e sledstvie ot barzoto izrastvane
ti si drapnala mnogo barzo predpolagam 4e v ramkite na nqkolko meseca si izrasla dosta i sega ne si mani4ka :) tezi strii koito ima6 po gardite sa v sledstvie ot mnogo barzoto im izrastvane nz kak izglejdat no i ne smqtam 4e e tolkova otvratitelno kolkoto tvardi6
az vednaj popadnah na predavaneto "ogledala" po btv i tam davaha to4no za tozi problem pri mladite hora s barzoto izrastvane i strii te
demonstriraha s edno momi4e koeto imate na duparata i posredstvom nqkakav ured zapo4naha da i gi mahat i be6e bezbolezneno i sled nqkolko takiva pati napalno iz4ezvali no nz spored men trqbva da si jivee6 jivota i da ne se korka6 6toto ima momi4eta s mnoo po golemi "defekti" ot tvoite :) dont worry be happy :) stiga s tozi koito go pravi6 da e pi4 ne misla 4e 6te mu naprai golqmo vpe4atlenie ;)

sharmen
03-09-2008, 14:32
хм не се коркаи ... и аз имам и то точно на гардите.Нэ от кои град си обаче ако си до морето-лятото плаж,водата е много богата на соли и хидратира,а и като придобиеш тен си лича по малко.
Аз съм до морето и лятото съм през ден (да не кажа всеки ден)на плажа-Не се махат напълно но не си личат толкова много.Така че слънчице,моренце(пък защо до не и хубав хидратиращ крем и солариум)и почти няма да се забелязват

baby_girl_vn
03-09-2008, 16:02
И аз много се уплаших от тях като ми излязаха бяха много ярки почти червени и на мен някаде на 14 ми излязоха и кам 15 вече избледняха и сега се виждат само на светлина.Споко всяко второ момиче е със сртий няма да се притесняваш.А за лятото си вземи някакъв бански който ще ги прикрива,ако ще се притесняваш толкова :) :) :) Айде и СПОКО

shivacheva
03-10-2008, 08:30
аз имах стрии по дупето, но откакто ходя повече, пия вода, а не газирани напитки и ям плодове, вече почти са изчезнали.
Верно ли са ти почти изчезнали?
Оф,хич не обичам да пия вода,обаче ако помага май ще ми се наложи да мина на нея... :?

F4e_stz
03-19-2008, 23:22
пробвай с пиена на повече вода само за това съм чувала :)