PDA

View Full Version : Любими анимации



Muse_of_Madness
02-20-2008, 18:23
`Щото видях доста дискусии по темата в други кътчета от форума.
Та, давайте, от олдскуул детските, през компютърната анимация и аниметата, до гротеските и работите по картуун нетуърк. Ако щете някой хентай или "Хуйзел и Гретел" споменете. А ако разполагате с олигофрения в излишък, кажете защо ви кефи.

bebeto0o
02-20-2008, 19:04
ToM i DjErI :D:D:D:D:D:D:D

MisS__
02-21-2008, 14:35
Таласъми ООД ;) Шрек ... :)

cold_arrow
02-21-2008, 14:50
ToM i DjErI :D:D:D:D:D:D:D
i The Simpson Family :)

Devilsplaymate
02-21-2008, 17:43
Том&Джери, Малкият храбър тостер, Лейди и Скитника, Красавицата и Звяра, Рок-а-Дуудъл...
От картууна - Пауър Паф Гърлс, Ед,Едд и Еди...
И мнооого други :).

mhmhmhmhm
02-21-2008, 17:47
Dexter's Laboratory и The Simspons най-много им се кефя:))

RottenFlesh
02-21-2008, 18:24
На първо място ест Том и Джери
После Ed , Edd and Eddy , Power Puff Girls , Spongebob , Pokemon , Foster's home of Imaginary friends , Codename:Kids Next Door ,The Flintstones 8) :grin: :D

Ellie
02-22-2008, 15:56
Том&Джери, естествено :D

Харесвам и Ed, Edd and Eddy, SpongeBob Squarepants, The Simpson Family.

Отдавна обаче не съм гледала нищо.

Muse_of_Madness
02-22-2008, 17:26
Куул.
За олдскуул детските... еми само мечето Ръкспин, другите не ме кефят...

За анимета... еми Ghost in The Shell фанатичка съм,начуква го на Матрицата в гъза и я кара да изглежда като дебилно безмозъчно детско...
И още няколко, но доста отдавна, та в паметта ми са останали само Vampire Hunter-a заради прекрасната анимация и Байбъл Блек защото е извратено на ента степен. Берсерк сега ще го почвам, а на Хелсинг съм изгледала и изчела почти всичко, затова ще заявя че старите серийки са доста скучни... А в мангата и новата четвърта ова има СВАСТИКИИИИ!!!(И произволни цитати от Ницше и Макиавели и черен гавраджийски хумор, ама това е друг въпрос)

За компютърната анимация ще посоча новия Беоулф(не друго, ами заради големите количества изродщина и извратения, както и симпатичната визия. Предназначено за моя тип публика- пъпчиви млади бъдещи психопати-чекиджии и стари моми, които са се отегчили от истинските мъже и са тръгнали по teh fictional ones). Още Waking Life, макар на моменти да ми се драйфа от оптимизма му, е още един хубав опит да се набута нечия философия на екрана. Да живее и Шрек заради гениалните пародии на приказките като изключително разширено понятие. Файнъл Фентъзи шестицата, фантомите ме кефят без особена причина, но изключително много...

И по картууна съм ветеран още от шестгодишна възраст. Любими:Ед, Едд и Едди, когато не съ твърде заети с хилериъс кретения, създават прекрасни изкарикатурени психологически портрети на основните типове дечурлига. Едва ли някога и накъде ще открия герой, който толкова прилича на мен, колкото Ед.(макар че може би загрява малко по-бързо от мен и вдъхновението му идва по-често).
Иии Били и Манди, защото улавят по перфектен начин духа на мейнстрийм фентъзито, готиката и хоръра и се гаврят с него както малко писатели могат.
И Фостърс Хоум, заради уникалните образи.

Също така Салатените Пръсти, които ми бъркаха в нервите докато не получих един прекрасен душевен оргазъм иии класическите Хепи Трий Френдс.

TellMeYourName
02-22-2008, 17:28
Биивъс и Бътхед, Фемили Гай, Симпсънс , там онова кучето по Картуун :D

DjBaloon
02-22-2008, 17:48
Симпсънс

mulgore
02-22-2008, 18:01
Скуби Ду,Декстър,Том и Джери,Кураж/ :-) / иии тва е май.. :-D

Ivs Jonas
02-22-2008, 19:03
аз съм голяма фенка на анимациите. гледайте кфо става...

принцеса анастасия, красавицата и звяра, спящата красавица, пепеляшка, палечка, космически забивки, луни туунс, том и джери, аниманиаците, семейство симпсън, семейство робинсън, мулан 1/2, лейди и скитникът, къредж (кураж ахахахах), снежанка и седемте джуджета, дъмбо, кой натопи заека роджър, мики маус и всички епизоди с мини и т.н., питър пан, алиса в страната на чудесата, 101/102 далматинци, аристокотки, мечът в камъка, книга за джунглата, история с играчки, мечо пух, скуби ду, дексър, черният казан, малката русалка 1/2, аладин всички филми, тарзан, херколес, фантазия, омагьосаният император (филма и сериала), ким възможната (ким супер+), лило и стич, чикън литъл, мери попинс, омагьосана, връщане към невър ленд, кошмарът преди коледа, живота на бубите, чудовища ООД, търсенето на немо, невероятните, коли, рататуи, принцесата лебед всички части, батман, мънички приключения, семейство адамс, били и менди, детектив друпи или пък само друпи, тримата едита, кау енд чикън, ай ем уизъл, всички филми с бъгс бъни и неговите дружки общо взето, чип и дейл, смахнати състезания и още много други....



П.П.: някои филми ги превеждам буквално, а не както са ги превели на бг...

Timbaland
02-22-2008, 22:46
Спайдермен,Симпсън,Балто,Т м и Джери,Yu-Gi-oh,Pokemon,Power Ranger,Scooby-du,Timon & Pumba,Bugs Buny,Donald Duck predimno tez na WB i mnooo mnoo drugi posledno gledax ei tui dolu na podpisa mi.kat maluk super gi gledax vsqka sutrin ot 06:30am.po Kanal 1 i BTV i 09:30 po NTV sas zadaljitelna zakuska na masata. :)

SummeRLove08
02-23-2008, 00:39
За мен най-добри ще си останат "Приказките на Братя Грим". :-) След тва останалите ми любими са "Фантастичната Четворка", "Спайдърмен", "Железният човек" и още много други. 8)

DIRU
02-23-2008, 18:01
SERIAL EXPERIMENTS LAIN
страхотно е ! (х)

Muse_of_Madness
02-23-2008, 19:22
SERIAL EXPERIMENTS LAIN
страхотно е ! (х)
Щях да го почвам, защото според слуховете също размазвало сюжетно-идейната част на Матрицата в земята. Тъй ли е? Дай инфо

ЕPu
02-23-2008, 20:25
Long live Cartoon Network 8-) :P
наистина, обожааааавам гоооо
почти всичко.. тва за розовото куче, том и джери (мама им деба, спряха го поне преди 4-5 години), декстър, били и манди, имаше едно с някви 2-3 момиченца с огромни глави и шарени дрехи :D , ииии къщата за въображаеми приятели

много бяха яки, бааааааааси, защо нямаме картоон нетуърк :cry:

PandaRado
07-31-2008, 10:06
Az haresvam da gledam School Days, Bleach ,Naruto, Rozen Maiden....I naista nali vi haresvat nekvi stari ili ot cartoon network.

blader
07-31-2008, 13:53
psychological/horror animeta ot ranga na hellsing/death note/higurashi no naku koro ni/ghost in the shell(2 vkliu4itelno)/petshop of horrors/elfen lied i akira 6te mi ostanat kato vduhnovenie za bude6tata mi tvor4eska deinost kato eventualen 'manga ka'(ili po-dobre anime i manga character designer)s personaji kato L i alucarD eeeeeh...

shadow_
07-31-2008, 14:37
My Gym Partner`s a Monkey =D>

LP_GirL
08-01-2008, 00:33
адската раута Happy Three Friends , мн му се кефя на това "детско", ако може така да се каже :razz: :razz: :razz: :razz: , Том и Джери, класика в жанра :)