PDA

View Full Version : да си кажа моя проблем...



tuzaro
02-20-2008, 18:04
начи от 3-4 дена хода с едно момиче, ама вече ме изкарва извън нерви...Сериозна връзка съм нямал сигурно от 1 година само некви несериозни по за 1 седмица и съм отвикнал да съм с гадже...Момичето е доста влюбено, стреля ме през 15 минути, и е много, ама много ревниво пък аз познавам много момичета и се виждам с тях говорим си и такива работи после тя ми вика :shock: начи да кажа тя е 8 клас аз съм 10.Нормално ли е да съм изнервен?

hottie
02-20-2008, 18:06
охооо щом отсега ти трови живота може да стане и по-зле..

tuzaro
02-20-2008, 18:07
охооо щом отсега ти трови живота може да стане и по-зле..аз не че и се ващам много, ама кат почне да ми вика...пък аз си се базикам с нея и тя още повече :?

aciko
02-20-2008, 18:09
Строй го малко това момиче,как може такова безобразие през 15 минути 8-)
Естествено,че трябва да си изнервен,изпотен и т.н.
Кажи и да се успокои малко и,че няма от какво да се притеснява!

hottie
02-20-2008, 18:10
охооо щом отсега ти трови живота може да стане и по-зле..аз не че и се ващам много, ама кат почне да ми вика...пък аз си се базикам с нея и тя още повече :?

Ами не и позволявай така да ти се качва на главата. А ако ти крещи за такива глупости я остави да мине иначе няма смисъл. Изчакай да видиш дали ще се промени и тогава мисли какво да правиш.

ihopeulikepain
02-20-2008, 18:11
брат и на мене са ми трудни тея 8 клас .. щом е ревнива не се задържай мноо с момичета като тя е край тебе .. даваш им едно здрасти на булките и толко .. пък с възраста ако й улегне характера ня да е толко ревнива .. 8)

BeBsItO
02-20-2008, 18:15
:D :D heh i na teb 1 pat da ti se slu4i da pi6e6 za smislen problem :D nz oba4e kvo da ti kaja.... takiva momi4eta sa stra6ni..... ama i ti mi se vijda6 jenkar4e :D lo6a kombinaciq :D :D :D pomisli si i govori s neq... za napred kak 6te e :)do tuk zaebi kvo e bilo :D

tuzaro
02-20-2008, 18:20
и неска пак ме издразни яко :o имам аз 2 и 3 час свободен и отиваме да пием бира ние, пък тя имала 1,2 и 3 час свободни и вика що не ми се обади да идем на кафе...ние сме се събрали да си пием кат хората тя на кафе ше ме води... после пак имах 7 часа тя 6 и ми вика искаш ли да те чакам пък мене ми е едно замотано в главата и викам ако искаш и тя ме чака и вика кво толкова беше интересен тоя час че го кара...

BrOkEn_HeArD
02-20-2008, 18:22
awe ima li znae4enie dali momi4eto e 8-mi klas i 1-vi da e... smisal kato si e revnivo ne moi se promeni.. a otnosno temata skii sq ako naistina q ceni6 i q haresva6 i iska6 da ima6 ne6ty poi4e i kaji kak stoqt ne6tata i tq ako e svqsva i ako naistina e "vlubena" v teb kakto kazva6 6te te razbere... 8)

BeBsItO
02-20-2008, 18:22
lele tva momi4e ne e v red :D ama pak i ti si edin... kak moje d ane i se obadi6 :D :D :D

Vladokaaa
02-20-2008, 18:30
охооо щом отсега ти трови живота може да стане и по-зле..аз не че и се ващам много, ама кат почне да ми вика...пък аз си се базикам с нея и тя още повече :?

Ами не и позволявай така да ти се качва на главата. А ако ти крещи за такива глупости я остави да мине иначе няма смисъл. Изчакай да видиш дали ще се промени и тогава мисли какво да правиш. :)

darla
02-20-2008, 18:34
Spored tebe tvoqta madama ne se 4uvstva sigurna v sebe si,za da izpada v takava revnost....stqgai q!kato se ojeni6 6te ima6 vreme da se zanimava6 sas dostaaata4no scenki na revnost(govorq ot li4en opit),sega ti e vreme da se naslajdava6 na vruzkite bez da izpitva6 nai-nai-dosadnite ne6ta ot tqh :)

darla
02-20-2008, 18:43
iskah da kaja"spored mene....", a spored tebe nz...sry za gre6kata

MiMcHeToOo
02-20-2008, 18:44
Поговори си с нея!

tuzaro
02-20-2008, 18:47
Поговори си с нея!епа може да искам мнение от други тогава да лафя с нея... :shock:

BeBsItO
02-20-2008, 18:53
mn mi e 4udno za6to ti e togava tazi vruzka sledkato ne sika6 da govori6 s neq? btw tva momi4eto na pika li e???

LetiCherry
02-20-2008, 18:55
Еми малко прекалява, а и все пак сте в началото, колкото и да е влюбена, то става досадно през 15 мин. да се занимава. А и ако от първата седмица те дразни, нещо не е наред май. Сега би трябвало да си вл/бен с розовите очила и да виждаш всичко перфекрно.
А тва за часовете е било много тъпо - все пак това е училище, не концерт по желание...

zay4e
02-20-2008, 19:12
Ami da ti kaja 6tom e vlubena v teb e napylno normalno da se dyrji taka,a tova moje bi se dylji na tova 4e ne i obry6ta6 dostaty4no vnimanie,vse pak vsqko momi4e iska da se 4uvstva vseki mig jelana i 4e mom4eto do neq dyrji na neq.Ne q opravdavam napylno de naistina da ti prozvynqva prez 15min idva v malko pove4e,no moje i da go pogledne6 i ot druga strana-dokato se dyrji po tozi na4in zna4i te obi4a :) :) :)

bebeto0o
02-20-2008, 19:17
Mi 6tom revnuva ima nekfi 4uvstva kum teb. Radvai se i gledai da q zapazi6, za6toto 6te q oceni6 kgato q zagubi6. Kazvam go ot opit ;]

bebeto0o
02-20-2008, 19:18
P.S Az sam momi4e :D Propusnah da kaja, no se e slu4valo na moi fr

tuzaro
02-20-2008, 19:22
mn mi e 4udno za6to ti e togava tazi vruzka sledkato ne sika6 da govori6 s neq? btw tva momi4eto na pika li e???не е момичето от профила, тва ми е просто приятелка 8-)


Еми малко прекалява, а и все пак сте в началото, колкото и да е влюбена, то става досадно през 15 мин. да се занимава. А и ако от първата седмица те дразни, нещо не е наред май. Сега би трябвало да си вл/бен с розовите очила и да виждаш всичко перфекрно.
А тва за часовете е било много тъпо - все пак това е училище, не концерт по желание...тва влюбване при мене го няма вече...много са ме наранявали и съм свикнал да карам връзка с по-малко чувства

MiMcHeToOo
02-20-2008, 23:32
Поговори си с нея!епа може да искам мнение от други тогава да лафя с нея... :shock:

Ам имах предвид, че след като тва те изнервя си и го кажи.. Иначе, да според мене е нормално, даже е гадно така както тя постъпва :?

hooliganka89
02-21-2008, 05:37
Малко е рано,за ревност.
Сигорно,момичето е много влюбено,или просто си е властна натура.

geisha
02-21-2008, 06:06
moje i da gre6a 4ove4e,no kakto govori6 mai nqma6 mn seriozni 4uvstva i si s neq samo da ne si na suho.kofti e da pozvolqva6 taka da te obsebva,postavi i nqkakav ultimatum-ili da se darji normalno ili da se otkaje,puk 6tom te revnuva tolkova moje i da ima povodi :-|

sLaDkA_GrEsHkA
02-21-2008, 07:34
mn mi e 4udno za6to ti e togava tazi vruzka sledkato ne sika6 da govori6 s neq? btw tva momi4eto na pika li e???не е момичето от профила, тва ми е просто приятелка 8-)


Еми малко прекалява, а и все пак сте в началото, колкото и да е влюбена, то става досадно през 15 мин. да се занимава. А и ако от първата седмица те дразни, нещо не е наред май. Сега би трябвало да си вл/бен с розовите очила и да виждаш всичко перфекрно.
А тва за часовете е било много тъпо - все пак това е училище, не концерт по желание...тва влюбване при мене го няма вече...много са ме наранявали и съм свикнал да карам връзка с по-малко чувства

a tq znae li ??? ako ne znae i ima nadejdi za neshto istinsko ??? :? obqsni i prosto kak sedqt neshtata bez zna4enie dali iska da te slusha :) v kraen slu4ai biesh dva shamara i she se osuznae 8-)

alex_92_
02-21-2008, 07:36
Строй го малко това момиче,как може такова безобразие през 15 минути 8-)
Естествено,че трябва да си изнервен,изпотен и т.н.
Кажи и да се успокои малко и,че няма от какво да се притеснява!

+1 :)

sladko_dete
02-21-2008, 09:28
Мдам.. строй я... няма нищо по досадно от това малката пикла да ти върви след гъза... обясни и, че не може винаги да си с нея, имаш си и приятели, и приятелки; постави и един ултиматум - личната свобода или ще лети...
Пс: от коментарите ти, които съм чела, съм останала с впечатление, че си от малкото останали истински мъже, които не позволяват да им се качват на глава... и мисля, че ще се справиш с проблема мъжки...

Baby_b
02-21-2008, 10:46
Виж са аз кво ти предлагам 8-) Търси я и ти толкова често ама направо и досаждай да види и тя че не е лесно :razz: А иначе тва с ревнуването нз що повечето момичета тка ревнуват ама сигурно аз съм сбъркана нещо щото въобще никога никои не съм ревнувалала :oops:

koalka
02-21-2008, 10:55
Нормално е да си изнервен, естествено...
Свикнал си на свобода, а тя иска да те държи изкъсо.А и все пак каза, че от една година не си имал нещо по-сериозно.Може би се чувства застрашена от твоите приятелки и че толкова общуваш с тях и затова прави проблеми.
Идея си нямам как можеш да се разбереш с нея.Не знам дали в случая говоренето ще помогне, при положение, че не можеш да нямаш приятели и да се правиш, че не ги виждаш само и само, за да й угодиш.

Wessly
02-21-2008, 11:07
Както ти казаха хората...поговори с нея.Нищо няма да и стане малко да се стегне.Ти каза, че много е влюбена ( дано е така ) това ще ти е голям плюс да си я манипулираш по нататък...( дано мойта не чете т'ва, защото ще има :-x ) но имам предвид в добрия смисъл.Ако те иска ще те чуе...наистина дразнещо е през 15 мин...пък и ти ако наистина си отвикнал от сериозни връзки...и за теб ще бъде леко проблем.Айде успех! 8)

gangstata
02-21-2008, 11:14
щто не пробваш да й обясниш,че тва й държание те изкарва извън нерви...обясни й и тва,че като имаш приятели-ф'с- не означава,че ше им обръщаш внимание и т.н. ...пък може и да я е страх да не я оставиш...ддз... :?

GabisiTa
02-21-2008, 12:09
щто не пробваш да й обясниш,че тва й държание те изкарва извън нерви...обясни й и тва,че като имаш приятели-ф'с- не означава,че ше им обръщаш внимание и т.н. ...пък може и да я е страх да не я оставиш...ддз... :?

Мхмм ... И аз съм много ревнива, ужасно е ! :? :smt022

tuzaro
02-21-2008, 16:49
неска в даскало както си чертах проекта и си мисла що така става и ми дойде една мисъл в главата, и направо се очудих :shock: Може ли да съм толкова изнервен щот харесвам едно друго момиче, което беше преди нея?? Една седмица не се бяхме виждали ама неска я видях и ми стана нещо, ама не тва дето ми става обикновенно 8-) Неска реших да я зарежа вече, пак ме изнерви много и ме направи за смях пред приятелите :-x :-x
после кат влене в скайп ше и кажа кво мисла и към каде вървят нещата, че утре не мога да я зарежа щот имам рожден ден :grin:

sexy_momi4e
02-21-2008, 18:25
и неска пак ме издразни яко :o имам аз 2 и 3 час свободен и отиваме да пием бира ние, пък тя имала 1,2 и 3 час свободни и вика що не ми се обади да идем на кафе...ние сме се събрали да си пием кат хората тя на кафе ше ме води... после пак имах 7 часа тя 6 и ми вика искаш ли да те чакам пък мене ми е едно замотано в главата и викам ако искаш и тя ме чака и вика кво толкова беше интересен тоя час че го кара...emi i tova ne e hubavo da q zareje6 zarad priqtelite si o6te pove4e 4e ste imali 2 4asa,moje6e prez ediniq da pie6 bira s fr,a drugiq da bade6 s neq...spored men ne si gotov za vrazka

tuzaro
02-21-2008, 18:29
реших да и пиша един смс, че аз не съм точния човек за нея и че няма нищо да стане :grin: :grin:

MartyParty
02-21-2008, 18:33
Ехее светът е шибан...Ето,че и ти почувства шибанацията,дори и за кратко. 8-)

tuzaro
02-21-2008, 18:36
Ехее светът е шибан...Ето,че и ти почувства шибанацията,дори и за кратко. 8-)пфф бях се изнервил много, неска един пич за малко да изяде 2 шамара дето ме гледаше, а по принцип не съм такъв

GabisiTa
02-21-2008, 18:37
И това ли е най-добрия начин да я зарежеш - да и пишеш в скайп или смс.. ?! :shock: Уфф... :?

h0t_bAbE
02-21-2008, 18:37
неска в даскало както си чертах проекта и си мисла що така става и ми дойде една мисъл в главата, и направо се очудих :shock: Може ли да съм толкова изнервен щот харесвам едно друго момиче, което беше преди нея?? Една седмица не се бяхме виждали ама неска я видях и ми стана нещо, ама не тва дето ми става обикновенно 8-) Неска реших да я зарежа вече, пак ме изнерви много и ме направи за смях пред приятелите :-x :-x
после кат влене в скайп ше и кажа кво мисла и към каде вървят нещата, че утре не мога да я зарежа щот имам рожден ден :grin:
;-) ;-) ;-) amaxaa,6 t3 izlaga pred fr :-x vinagi sam se stremqla da ostavqm mqsto da di6a na mom4eto-vijdam go na po bira "eexei mom4eta mn0y yt rany ste zapo4nali" i tfa e ...taq pa ...bra0 pi4,az takifa mom4eta pak mrazq ...ti izliza6 na mejdu4asie sas fr-ka po jenski,toq oligofren s tebe se vla4i,vie izlizate kompaniqta,tfa zombi da 100 metra ot vas si slu6a muzika...takifa nervite mi pilqt...ili da ti zvani na doma6niq...ujas...kato bqh malka 1 revnuva6e 6oty bqh nakarala 1 dr da zastane na 4 kraka za da si varja maratonkata :D ne me sadete pls,mn gadny govedo bqh ....

MartyParty
02-21-2008, 18:39
Ехее светът е шибан...Ето,че и ти почувства шибанацията,дори и за кратко. 8-)пфф бях се изнервил много, неска един пич за малко да изяде 2 шамара дето ме гледаше, а по принцип не съм такъв
ти пък за всичко се нервиш. :x

Pliok0019
02-21-2008, 18:45
Кажи й, че не ти е приятно да се държи така с теб. Ако не го приеме...има хиляди.

tuzaro
02-21-2008, 18:47
абе да чакам ли някъв смс да ми прати, или ше ме нападне утре кат ме види 8-)

Yanichka
02-21-2008, 18:50
абе да чакам ли някъв смс да ми прати, или ше ме нападне утре кат ме види 8-) С момичетата никога не може да си сигурен как ще реагират :)

HePeAJIeH
02-21-2008, 19:16
Добре си направил като си я оставил

Pliok0019
02-21-2008, 19:21
Добре си направил като си я оставил
Подкрепям.

infierno_6966
02-21-2008, 19:25
zemi kaji i tam uspokoi q 4e nqma da izneveri6 da q narani6 i tn smis tva po4ti vsqka devoika go iska tupoto e tva 4e 6tom sedmica ve4e si otka4il pomisli si sled okolko mesec dva na antidepresanti li 6te si?
:)

Shu7teR
02-21-2008, 19:28
начи от 3-4 дена хода с едно момиче, ама вече ме изкарва извън нерви...Сериозна връзка съм нямал сигурно от 1 година само некви несериозни по за 1 седмица и съм отвикнал да съм с гадже...Момичето е доста влюбено, стреля ме през 15 минути, и е много, ама много ревниво пък аз познавам много момичета и се виждам с тях говорим си и такива работи после тя ми вика :shock: начи да кажа тя е 8 клас аз съм 10.Нормално ли е да съм изнервен?

Ейй Васе коя тая бе ??

tuzaro
02-21-2008, 19:33
начи от 3-4 дена хода с едно момиче, ама вече ме изкарва извън нерви...Сериозна връзка съм нямал сигурно от 1 година само некви несериозни по за 1 седмица и съм отвикнал да съм с гадже...Момичето е доста влюбено, стреля ме през 15 минути, и е много, ама много ревниво пък аз познавам много момичета и се виждам с тях говорим си и такива работи после тя ми вика :shock: начи да кажа тя е 8 клас аз съм 10.Нормално ли е да съм изнервен?

Ейй Васе коя тая бе ??Абе там една от 8б, ама вече я няма 8-)

Alabalaportokala
02-21-2008, 20:00
Поне една чурка да и беше теглил за да приема по лесно раздялата :D :grin:

Angle_f
02-21-2008, 20:19
Това, че още в началото има проблеми никак не е на добре,представи си след време какво ще е ... :( .Нормално е да се дразниш от нейното поведение при тези обстоятелства...Опитай се да спечелиш доверието и,ако не се получи знаеш какво да направиш ;/

TheNewReligion
02-21-2008, 20:43
Дали не е нормално ? Естествено , че ще си изнервен при положение , че е ревнива . 8-)

tuzaro
02-22-2008, 08:43
да ми е честит рожденния ден :grin: :grin: :grin: :smt006 :smt006 :smt006

gangstata
02-22-2008, 12:52
Ай чрд!Да си жив и здрав и там другите банални,но необходими неща... :)

Qnchety
02-22-2008, 13:05
Ми най добре я запознай с приятелките ти, че може и да спре тая ревност.

vvaann44eettoo
02-22-2008, 13:42
normalno e ne se kosi

Nasindo
02-22-2008, 13:58
начи от 3-4 дена хода с едно момиче, ама вече ме изкарва извън нерви...Сериозна връзка съм нямал сигурно от 1 година само некви несериозни по за 1 седмица и съм отвикнал да съм с гадже...Момичето е доста влюбено, стреля ме през 15 минути, и е много, ама много ревниво пък аз познавам много момичета и се виждам с тях говорим си и такива работи после тя ми вика :shock: начи да кажа тя е 8 клас аз съм 10.Нормално ли е да съм изнервен?

Напълно нормално е ... все пак тва е лично пространство ... то бива да е така ама не пък още в началото :?