PDA

View Full Version : Пред огледалото :)



TasteOfSin
02-20-2008, 18:06
Колко време на ден прекарвате пред огледалото? :) И излизате ли често без грим? :) Извинявам се ако има такава тема.

GaBiIi__
02-20-2008, 18:13
amii moga i cql den da si sedq pred nego nqma da mi pisne :-D :-D :-D :-D ina4e po okolo 2 4asa i polovina a bez grimm po4ti nikoga :-D :-D

dan4ety
02-20-2008, 18:17
Имам си едно голямо огледало в моята стая точно до компютъра и като ми скимне се гледам (почти през цялото време). Даже и сега се гледам :D Иначе - излизам често без грим. Ама то и моя грим е един такъв ... само коректор и пудра :-D А понякога и молив за очи :D

love_veselka
02-20-2008, 18:19
Аз без молив за очи не излизам от унас.

nicolepcd
02-20-2008, 18:29
Ми не съм някаква маниачка на тема "огледало" :? В смисъл... максимум по 1 час ОБЩО на ден... та и по - малко като се замсиля :-o А за грим - никога не излизам с грим :razz: Не ми прилича нищо... :D Само балсам за устни понякога... Иначее... спирала - не (ако си сложа, ми е гадно, и ме досърбява окото, и се размазва :D ) Молив за очи - НИКОГА :shock: Имам страх от него :razz: И мога да изкоментирам всякакъв вид грим... ама не ми се пише :lol:

sladur4e_yo
02-20-2008, 18:37
amii moga i cql den da si sedq pred nego nqma da mi pisne :-D :-D :-D :-D ina4e po okolo 2 4asa i polovina a bez grimm po4ti nikoga :-D :-D
+1 Точно същата съм

darla
02-20-2008, 18:38
Аз без молив за очи не излизам от унас.
pi6e se i se kazva "ot nas",a ne "ot unas"....da ne si povtarqla 1vi klas nqkolko pati?!?!
a po temata.....bez grim po4ti ne izlizam...ama dnite,v koito ne mi se grimira "po-taka" slagam samo spirala,moliv za o4i i 4ervilo....
a kakvi li 6te sa otgovorite ako temata e "kolko 4esto ilzizate bez da ste izpolzvali parfum,roll-on ili dezodorant predi tova"....dali nqkoi 6te gi e strah i ot tezi sredstva!!!! 8)

snow__queen
02-20-2008, 18:39
Хахахах често се оглеждам,хората са казали "Гледайте се по-често в огледалото,за да сте по-критични към себе си и да постигате по-добри резултати" :razz: Гледам се и във витрините като минавам хахахаха :) С близначката ми даже,като вървиме и покрай някоя витрина минаваме,и я гледам забавя,забавя,и само се обръщам,а тя,за да може да с еогледа хахахаха :) Излизам много често без грим,не ми пука :) А и моят грим е фон дьо тен и молив за очи :) Иначе в часове нз колко се събира,ама сиг към 4 часа,като броим,че ходя на фитнес по 2 часа всеки ден,а целия фитнес е в огледала,как да не се изкушавам да се гледам хаахха

mhmhmhmhm
02-20-2008, 18:39
Един час :shock:
вие не сте добре,ве

miloto_girl_4e
02-20-2008, 18:43
Ох, не знам, средно около час сигурно, но то си зависи де..
Е, и аз се оглеждам във всяка възможна витрина :D У нас пред огледалата седя, ако имам време.. я ще се взирам стриктно в лицето си, или ще си оправям косата.. и т.н глупости :D Еми.. не, не излизам без грим, а ако това стане е само, когато разхождам кучето или отивам до магазина :) Е, то понеже и аз ходя с много грим.. фон дьо тен, спирала, молив и балсам за устни :) :P

d0mat4et0
02-20-2008, 18:43
Сутрин по 20 минутки,....На обяд пак и вечер пак по толкова :-D А иначе гримът ми е молив , спирала и гланц :-D

nicolepcd
02-20-2008, 18:44
Хахахах често се оглеждам,хората са казали "Гледайте се по-често в огледалото,за да сте по-критични към себе си и да постигате по-добри резултати" :razz: Гледам се и във витрините като минавам хахахаха :) С близначката ми даже,като вървиме и покрай някоя витрина минаваме,и я гледам забавя,забавя,и само се обръщам,а тя,за да може да с еогледа хахахаха :) Излизам много често без грим,не ми пука :) А и моят грим е фон дьо тен и молив за очи :) Иначе в часове нз колко се събира,ама сиг към 4 часа,като броим,че ходя на фитнес по 2 часа всеки ден,а целия фитнес е в огледала,как да не се изкушавам да се гледам хаахха
И аз много се оглеждам по витрините и колите :razz:

FieRy_GirL
02-20-2008, 18:47
mi nii v daskalo si iame 1 malko ogledalo i sqko mejdu4esie visa pone po 3-4 min a f nas moga i s 4asove..a grim seki den slagam ama po malko za daskalo ne sa grimirvam mn mn..samo kat izlizam na kafe ili disko slagam pove4ko

GabisiTa
02-20-2008, 19:04
Хахахах често се оглеждам,хората са казали "Гледайте се по-често в огледалото,за да сте по-критични към себе си и да постигате по-добри резултати" :razz: Гледам се и във витрините като минавам хахахаха :) С близначката ми даже,като вървиме и покрай някоя витрина минаваме,и я гледам забавя,забавя,и само се обръщам,а тя,за да може да с еогледа хахахаха :) Излизам много често без грим,не ми пука :) А и моят грим е фон дьо тен и молив за очи :) Иначе в часове нз колко се събира,ама сиг към 4 часа,като броим,че ходя на фитнес по 2 часа всеки ден,а целия фитнес е в огледала,как да не се изкушавам да се гледам хаахха
И аз много се оглеждам по витрините и колите :razz:

И аз, и аз :lol: Много обичам да се оглеждам, било във витрини или огледала :D Случва ми се да излизам без грим, а като цяло когато съм и с грим пак не е много... :lol: :-)

Айеми
02-20-2008, 19:12
Ох..Абе не седя много ,ама то сигурно,щото почти винаги закъсняям и бързам.Иначе като имам време поне 20 минути,само косата си оправям...Иначе излизам почти винаги като съм на даскало без грим с изключение на черен молив...Иначе като излизам с приятели съм си със молив,сенки,сприрала тук-там...Иначее витрините и колите са ми една от най-честите спирки...Особено тея дето са стъклата им като огледала...

splendour
02-20-2008, 19:25
mi kat mina i az pokrai nqkoq vitrina.....ina4e sa gledam samo kolkot da si sloja glanc i prozra4na spirala .по рядко 4ерен молив и пудра ....и като излизам точно.ама ако имам време мн е трудно да се опрая за рд примерно ...ко да облека и т.н. :D :D по полвин час минава :P

peytons
02-20-2008, 19:32
haha...emm az imam golqmo ogledalo do pc-to i postoqnno se gledam v nego..i v vitrinite na magazinite i v staklata na kolite...abee oglejdam se vinagi kato imam vyzmojnost obshto vzeto...prekarvam okolo 1 chas dnevno v obiknovenni dni kato ne izlizam..a inache zavisi ot povoda...po princip se grimiram...profesionalno (:D) ama v ejednevieto sam samo s spirala i korektor.. :) i glanccc oo da zadaljitelno glanc bez glanc ne izlizam..i vinagi si imam v mene :D

LeAv3 m3 Al0n3
02-21-2008, 05:58
вЕ дРъЖ сИ сЕ еСтЕсТвЕнО, а аКо нА нЕгО нЕ мУ изНасЯ дА си хВаЩа пЪтО 8-)

dan4ety
02-21-2008, 06:59
Хахахах често се оглеждам,хората са казали "Гледайте се по-често в огледалото,за да сте по-критични към себе си и да постигате по-добри резултати" :razz: Гледам се и във витрините като минавам хахахаха :) С близначката ми даже,като вървиме и покрай някоя витрина минаваме,и я гледам забавя,забавя,и само се обръщам,а тя,за да може да с еогледа хахахаха :) Излизам много често без грим,не ми пука :) А и моят грим е фон дьо тен и молив за очи :) Иначе в часове нз колко се събира,ама сиг към 4 часа,като броим,че ходя на фитнес по 2 часа всеки ден,а целия фитнес е в огледала,как да не се изкушавам да се гледам хаахха
И аз много се оглеждам по витрините и колите :razz:

И аз, и аз :lol: Много обичам да се оглеждам, било във витрини или огледала :D Случва ми се да излизам без грим, а като цяло когато съм и с грим пак не е много... :lol: :-)

И аз обичам по колите и витрините :D Хората ме гледат странно, а аз си се гледам :D Даже имам случки, в които се гледам на някое от стъклата/огледалата на някоя кола и вътре има човек и ме гледа, пък аз дори не се усещам :D

snow__queen
02-21-2008, 07:03
Същата работа хахаха,а да се огледаш на огледална сграда хахаха незнаейки кой те зяпа отвътре хахаха :)

Madness
02-21-2008, 07:11
Един час :shock:
вие не сте добре,ве
да и аз тва си помислих първо : D
всъщност аз обикновено повече от 15-20 мин не седя...грим,ала бала супер рядко слагам и то само някви спирали,моливи...
Тъпото при мене е че миглите ми са къси,прави...само дето не са се обърнали надолу...и се почват едни извивачки,спирали...пак извивачка...пф...
Получава се,де...аама....

Иначе,да...и аз мога по 2 часа...и,да резултата е същия :lol:

CaSsIe
02-21-2008, 08:02
пред огледалото седя доста време а иначе мога да си стоя цял ден и няма да ми омръзне :D а без грим не излизам...

st1ka
02-21-2008, 12:11
Ами всичко зависи от това с колко време разполагам...Рядко се случва да изляза без грим...

Bon_bOn_ChE
02-21-2008, 15:39
Ем...аз прекарвам доста време..Като мина покрай огледало задължително се поглеждам незнам и аз защо :D А за гримаа...от нас без ггрим не излизам,толкова съм свикнала със себе си нагримирана,че ако нямам грим ми се струва,че съм много странна... :razz:

Kalista
02-22-2008, 07:10
не

tItEufFf
02-22-2008, 07:39
Аз по принцип само спирала, гланц и фон-дьо-тен си слагам ... Никога не излизам да съм си ги сложила .. просто не се чувствам добре ... Ама иначе обожавам да седя пред огледалото и да пробвам разни неща - дрехи, гримове .....

Gothique♫
02-22-2008, 08:07
Хахаха към 2 часа общо ами без черен молив и гланц не излизам попринцип и тва ми е грима за деня :D

zloto
02-22-2008, 10:40
2 часа о.О на вас половината ден ви минава пред огледалото :shock:
Аз се задържам пред огледалото най-много за 15 минути, и то когато слагам спирала и молив (доста рядко), иначе нито си оправям косата 1 час, нито си слагам 100 пласта грим 8-)

PinkFloydSound
02-22-2008, 10:52
ми суетна съм, но не прекалено...нормално :-) а иначе не се чувствам комфортно когато съм с какъвто и да било грим...само гланц може би..

VerryBerry
02-22-2008, 14:28
ами..пред огледалото най-мн 10ина мин. след което се обличам и тръгвам за даскало..и като се върна пак се гледам(''малии,как ма'й разрошил вятъра..тцтцт 8-) )но не съм от тези,които висят там с часове :oops:

~~lalala~~
02-22-2008, 16:08
po cql den sm tam kogato nqma kvo da praq imam si edno zemam go sqdam i se zqpam..majaa.. i t.n :D

alex4o
02-22-2008, 17:26
амии почти никога не излизам без грим..дажее май никога,мн рядко се случва.. :)
А пред огледалото отделям..горе долу час,час и половина на ден :)

Eli>>>
02-22-2008, 19:37
Сутрин по 20 минутки,....На обяд пак и вечер пак по толкова :-D А иначе гримът ми е молив , спирала и балсам :-D :smt006

mhmhmhmhm
02-22-2008, 20:02
Вземете прочетете някоя книга,вместо цял ден пред огледалото да висите
колкото и да се гледате едва ли ще станете по-хубави :-o

JuS7^YourS
02-22-2008, 20:11
пред огледалото....само сутрин да се гримирам и вечер да махна грима, всичко това около 25 мин общо :) Иначе без рядко излизам, но той не е много фрапиращ.

Gothique♫
02-22-2008, 20:27
2 часа о.О на вас половината ден ви минава пред огледалото :shock:
Аз се задържам пред огледалото най-много за 15 минути, и то когато слагам спирала и молив (доста рядко), иначе нито си оправям косата 1 час, нито си слагам 100 пласта грим 8-)
е казах че е общо през целия ден а кво са 2 часа от 24 :-D
има някой които за 1 път стоят по 1 час и повече :D

fuklu
02-23-2008, 09:38
Молив за очи - НИКОГА :shock: Имам страх от него :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

IdiOtKa
02-23-2008, 10:23
от 10 до 20 мин ... на ден ..езависи понякога и по 40 ...

EarthShaker
02-23-2008, 10:31
20 секунди

02-23-2008, 12:06
хвърлям един поглед в огледалото преди да изляза, да се уверя, че полата ми не се е изкривила, че дрехите си пасват и тн. гримирам се за макс 10 минути, вече ми е такъв навик, че не излизам без грим - спирала, очна линия, евентуално червило, ако съм на кеф. хем е ефектно, хем не ми краде от времето.. и така.

sound_mafia
02-23-2008, 19:45
Ами доста често вися пред огледалото.Мога да седя и по цял ден ама ми писва понякога. :D.Аз грим само спирала и гланц за устни и от време на време молив или очна линия.Фон дьо тен не слагам защото кожата ми е чиста. 8) е от време на време излиза по някоя досадна пъпчица но като цяло си ми е добре. 8)

propusk
02-24-2008, 13:34
минимум половин час.. абе мога да си седя цял ден :-D аа без грим да излизам.. пфф В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ !!!

GetNasty
02-24-2008, 13:36
малко време прекарвам пред огледалото и почти никога не излизам с грим :) :-D

zabludenata
02-24-2008, 13:36
Гледам се нормално пъти в огледалот и да излизам без грим

diamondgirl
02-24-2008, 14:40
Абе аз без грим рядко излизам . Максимум по 15 сутрин за грим и коса, а следобед ако имам време- повече. Пък мн им се чудя на такива квито ги има в моя клас. Постоянно се гримират, постоянно се взират в огледалото, все с гребен ръка.Пък накрай са си същите. Просто няма смисъл толкова да се хлепотят. Аз като излезна от нас само с молив, спирала, коректор и червило карам чак до обяд дето се вика. И чат- пат слагам балсам и си оправям косата в даскало.

besnicataa
02-24-2008, 14:53
с грим HE с1м само когато нанкам...ина4е по 10-20 мин пред огледалото

olive_oil
02-24-2008, 15:14
обикновено излизам без грим. Ако планирам да се гримирам на следващия ден, вечерта правя един - два опита с цветовете, с които искам да съм. После се изтривам и лягам да спя. На другата сутрин ставам и имам ясна представа в какъв ред ще протече гримирането ми, което ми отнема не повече от 30 минути - фон дьо тен, пудра, балсам за устни, сенки (задължително два цвята в една гама, които се преливат или допълват един друг), спирала, молив за очи, руж - обикновено ако съм с розови сенски и той е някъв розовеещ, ако не го пропускам, гланц. : ) планираното гримиране спестява много нерви : )

miss_nelly
02-24-2008, 15:48
Не седя повече от час.А когато излизам слагам фон дьо тен,пудра,молив за очи и балсам или гланц и потеглям.

MIKROBA
02-24-2008, 15:53
amii moga i cql den da si sedq pred nego nqma da mi pisne :-D :-D :-D :-D ina4e po okolo 2 4asa i polovina a bez grimm po4ti nikoga :-D :-D
+1 :)

LannyBarbie
02-24-2008, 16:10
amii moga i cql den da si sedq pred nego nqma da mi pisne :-D :-D :-D :-D ina4e po okolo 2 4asa i polovina a bez grimm po4ti nikoga :-D :-D
+1 :)
:) как да има по цяяяял ден да си се глеедам :-D :-D

voodoodoll1
02-24-2008, 18:47
Почти постоянно съм пред огледалото.Дори в часовете огледалото е на масата и се оглеждаме. :D :D :D А без гри м почти не излизам.Когато излизам се гримирам 15 минути някъде а когато си правя прическа различно.Понякога 10 минути,понякога 40 минути :D :D :D :D

natity91
02-24-2008, 18:55
amii moga i cql den da si sedq pred nego nqma da mi pisne :-D :-D :-D :-D ina4e po okolo 2 4asa i polovina a bez grimm po4ti nikoga :-D :-D

i az taka ne mi omryzva :Ppp

Jaffs
02-24-2008, 19:55
Преди работа стоя близо 15-тина минути. Като се прибера от работа още 10-тина, за да си махна грима. Ако излизам някъде вечерта 20-тина и още 15 след като се върна.

Общо 1 час, час и малко от горе :)

CuRly_Doll
02-25-2008, 14:42
За времето не знам...хмм...достатъчно :D .А иначе ако е до магазина излизам без грим,до даскало също понякога без,но иначе си ходя с черен молив и гланц (добре,че не ми се налаа да си слагам спирала :) )

varnen4e
02-25-2008, 16:58
Аз обичам много да се гледам в огледалото.. общо взето мога по цял ден да стоя и да се гледам в огледалото...
А иначе без грим... вече доста рядко, но ми се е случвало да излизам без.. :)

sladko_dete
02-26-2008, 07:01
Сутрин 3 мин пред огледалото ме оправят... колкото да се среша и да сложа някоя фибичка(маниачка съм на тема фибички), а иначе вечер като излизам около 15 мин за грим и 30 за косата

babylove
02-26-2008, 17:10
mmm mnogo obi4am da se gledam v ogledaloto...daje kogato sam nqkyde na ulicata kat vidq kola ili nqkoi prozorec na koito moje da se ogledam se oglejdam..... ina4e za grima lqtoto po4ti ne izlizam bez grim no zimata dosta rqdko si slagam

TellMeYourName
02-26-2008, 17:19
хвърлям един поглед да видя дали е наред гнездото 8-) и излизам