PDA

View Full Version : Срамежливите момичета - плюс или минус ^.^



nicolepcd
02-20-2008, 19:05
Такамммммм... понеже днес имах среща с едно момче, а попринцип не съм много по срещите, и рядко излизам с хора от другия пол... и естествено беше да се притесня... :? И излязох срамежливата в случая... Вие срамувате ли се, когато сте с момче, с което не се понавате чаааааааааааааааааааак толкова добре :-o И какво мислите общо взето за срамежливите момичета :-)

NF_D
02-20-2008, 19:08
Изобщо не трябва да се срамуваш,защото според мен(момче съм) момчетата не усещат срама на момичетата,смисъл просто не се забелязва,но има такива,които забелязват :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-20-2008, 19:08
: ) ех ... какво да ти кажа радвам се че те видях :) днес .... просто не успях да намеря правилна тема :D сори :-)

BeBsItO
02-20-2008, 19:08
vseki ima period ot jivota si v koito e sramejliw :) az sa6to sam bila 1 vreme..... no mislq 4e s opita,se pridobiva overenost! ne6tata 6te se promenqt povqrvai mi! mislq 4e sramejlivite f sa sladki i nevinni, oba4e treabva da preodoleqt tova.... za6toto t6te im e pre4ka ( v pove4eto slu4ai) ne samo v lubovta,no i v jivota!

zvQr_nO_s_ChAr
02-20-2008, 19:09
аз па не се срамувам :) няма от какво нито защо.. Държа се какту винаги..и ако на някой това не му изнася.. Пътя... :P

bibo
02-20-2008, 19:14
к'во значи срамуваш се !?! ти да не си на 13 да се срамуваш от противоположния пол?Така само повече отблъскваш момчето според мен.Дръж се естествено все едно говориш с много добър приятел и ако не му изнася - здраве да е :grin: :grin:

nicolepcd
02-20-2008, 19:20
к'во значи срамуваш се !?! ти да не си на 13 да се срамуваш от противоположния пол?Така само повече отблъскваш момчето според мен.Дръж се естествено все едно говориш с много добър приятел и ако не му изнася - здраве да е :grin: :grin:
Срамувам се значи, че не мога да говоря спокойно с него... това значи! :) Мерси иначена другите :)

bibo
02-20-2008, 19:24
ами говори на някаква тема от която разбираш и ти е приятна...само че рискуваш да го отегчиш до безкрайност :lol:

Presley
02-20-2008, 19:29
Момче,момиче-все едно.Винаги съм каэвала ,че срамежливостта е много ллошо нещо.И освен да пречи,друго не прави.Аэ рично не съм имала тоэи проблем и се радвам,но според лични наблюдения доста хора страдат от това :D Каэвам СТРАДАТ,эащото наистина е доста неприятно.То като се поэамислиш няма смисъл да те е срам.Какво като иэлиэаш с представител на другия пол?Все едно.Хора сме всички.Трябва да можем да си общуваме беэ притеснение.Така,че не се спичайте и не се срамувайте,эащото това само ще ви вреди.
А до овторката.Не се притеснявай,бе.Случило се е.Щом си по-притеснителна,той вероятно е эабеляэал.Но надали това ще му промени мнението эа теб.Просто следващия път бъди по-раэговорлива.

splendour
02-20-2008, 19:31
ми ня за ко да са притесняваш много много........нормално е ........кат не стане с тоз други има :D :D :D :D не са свършили момчетата...ако не става с него от п1рвия път пробваи пак........... :P

jim_beam
02-20-2008, 19:47
ami ne e trbvalo da se sramauva6 :) ama ni6to ima vreme 6te svikne6...
az ne sam sramejliva ama i 4esno da si kaja tva go priemam za minus...

Alabalaportokala
02-20-2008, 19:57
Срамежливи сливи миризливи = булшит :D :razz:

Не обичам момичета на които да им вадя думите с ченгели... :o

darla
02-20-2008, 20:22
az NE!prikazliva sum i uverena v sebe si i ob6to vzeto moga da za4ekna vsqkakvi temi i s absolutno nepoznati hora,stiga da ne sa zagubeni ili te da sa mn sramejlivi,za6toto me depresirat i prosto ne kontaktuvam za dulgo s tqh!

FaHrEnHeit
02-20-2008, 20:32
Мразя да ме сваля момиче чувствам се като жертва.. даже бих казал че харесвам срамежливи момичета :>.
П.П Няма от какво да се притесняваш :>

hristowow
02-20-2008, 20:41
к'во значи срамуваш се !?! ти да не си на 13 да се срамуваш от противоположния пол?Така само повече отблъскваш момчето според мен.Дръж се естествено все едно говориш с много добър приятел и ако не му изнася - здраве да е :grin: :grin:
ъъъ това е teen форум... напълно възможно е да е на 13?!?!Ако ти си на 30....

skatemore
02-20-2008, 20:41
минус и то голям МИНУС яко пънк баце те ако са срамежливи нит моо ги пипнеш нит моо ги пообараш 8-) за тва бой на таа херца тя дали си срамежлив или не си винаги ше ти влезе и шти стане приятно

LeAv3 m3 Al0n3
02-21-2008, 06:08
Ве нЕМа оТ кВо дА тЕ е сРаМ дРъж сИ сЕ есТесТвЕно аААаА аКо нА нЕгО нЕ мУ иЗнАсЯ дА сИ хВаЩа пЪтО

slun4ice_90
02-21-2008, 06:23
к'во значи срамуваш се !?! ти да не си на 13 да се срамуваш от противоположния пол?Така само повече отблъскваш момчето според мен.Дръж се естествено все едно говориш с много добър приятел и ако не му изнася - здраве да е :grin: :grin:
Срамувам се значи, че не мога да говоря спокойно с него... това значи! :) Мерси иначена другите :) И аз съм така :-D ,особено с непознат като се срещна става някси много сконфузна ситуация... :?

MiMcHeToOo
02-21-2008, 09:22
В началото се спичам ама след тва сичко е наред (:

hooliganka89
02-21-2008, 10:22
В началото се спичам ама след тва сичко е наред (:

И аз така. :oops:

Shinigami
02-21-2008, 10:31
Според Мен е Плюс - особено кат се изчервяват...

LetiCherry
02-21-2008, 10:42
Не, не се срамувам, няма от какво. Смятам, че да си срамежлив е минус в днешно време. Аз лично не познавам момчета, които да харесват срамежливи момичета, най-малкото е адски трудно да водиш разговор с някого, на когото трябва да му теглиш думите с ченгел от устата и да гледат в земята.... :?

Alabalaportokala
02-21-2008, 10:56
Абе като цяло си зависи от момчето. До колко добре може да предразположи момичето към говорене и отпускане. АКо е добър до 5 минути и мадамата трябва да говори доста и да е забравила за срама 8)

koalka
02-21-2008, 11:00
Оо, преди доста се срамувах и ми беше даже притеснено да говоря с момче(говорим в периода 7-8 клас).После благодарение на приятеля ми някак си се отпуснах и сега имам приятели момчета и доста отпуснато говоря с тях.Не знам на какво се дължи това, но просто човек пораства.Сега не ми е проблем да кажа на някой, че имам чувства или нещо подобно.

Yanichka
02-21-2008, 11:47
Срамежливи момичета ли..това е друга дума за скука според мен...когато никои от двамата не говори се получава една такава тишина която е гадна

BlueCat
02-21-2008, 14:30
По-добре срамежлива от много надута :)

Hilary_
02-21-2008, 15:20
Ми аз лично съм срамежлива :oops: ...и не мисля че това е лошо за едно момиче...разбира се много зависи от компанията с която си...дали ще те предразположи да не ти е толкова притеснено :) ...а и особено като едно момиче се изчерви е адски сладко много момчета са ми го казвали!!!Така че няма от какво да се притесняваш бъди себе си и тва е...ако те хареса кк ако не значи той губи!! :P :P :P :wink:

ihopeulikepain
02-21-2008, 15:24
Аз също съм от срамежливите момичета. Опитвам се да не го показвам, но не винаги се получава. А и много зависи от момчето, защото днес например си ходихме с едно момче от съседния клас (не го харесвам, но се спичам пред всякакви момчета) и си говорихме толкова много. Просто той ме пита много неща, които го интересуват и така. Е вярно повечето бяха училищни работи де, но не сме си мълчали. Докато когато някой идиот ме обиди или ме закача нещо и аз се спичам, просто не знам как да му отвърна :( .

прати мноо поздраи на майка му :wink:

nencuHka
02-21-2008, 17:10
Абе момиче съм ама мисля ,че по добре по срамежлива отколкото някаква адската лигла.. :shock: Тва съм забелязала от моето обръжение,приятелите ми какво харесват.. :)

Angle_f
02-21-2008, 20:40
Според мен проблема на срама е ,4е не можеш да се покаже6 такава каквато си и своите положителни ка4ества :? Да си мн отворена пак не е на добре :D Аз съм за златната среда :)

Xxstyle09Xx
09-23-2009, 23:21
da..haresvam sramejlivi momi4eta :oops:

PrIvaTe
09-24-2009, 05:57
(момче съм) когато са срамежливи на първа среща са много сладки :-) ама после вече да я е срам да се целунем примерно е вече досадно :? затова се опитвам на първа среща да се докажа че не съм страшен :lol: и после ги предразполагам да си "избухнат" един вид от кеф че сме на среща :lol: :lol: с такива какви срещи съм имал лелееее :oops:
така че ако говорим за първа среща е +
а за втора и така нататък е -

Mademoiselle
09-24-2009, 06:02
хмм..на мен никога не ми се е случвало да ме е срам от момче,дори да е много по-голям от мен,но и като цяло изобщо не съм срамежлива и нищо неме притеснява.За срамежливите момичета мога да кажа,че е само в техен минус,но повечето,които познавам са такива и не могат да се променят :(

Dollystar
09-24-2009, 06:44
От една страна е хубаво от друга изобщо не!

Slave4You
09-24-2009, 08:07
Еха след тези очарователни коментари всички срамежливи момичета да ходят да се хвърлят отнякъде :shock: Аз си мислех, че съм срамежлива, но определено не гледам в земята като говоря, не отговарям с една дума и не допускам да има големи паузи в разговора.. Искам да кажа, че срамежлив не означава задължително тези работи. Те наистина са много кофти, но това, че не си някаква голяма отворка от първата среща не означава, че задължително си голяма скука и ще отблъскваш момчетата, както казват всички във форума. Най-важното е да си себе си, защото в крайна сметка винаги се усеща като се правиш на нещо, каквото не си или впоследствие се разбира, че си се преструвала. Разбира се ако си от тези, които гледат в земята, опитай се да гледаш човека в очите като говориш, да му задаваш въпроси за да не мълчите, и да отговаряш с нещо различно от "Да/Не". Но пак казвам не отивай и в другата крайност:) Успех и го карай по-спокойно. Ако те харесва ще те харесва и такава, каквато си, това би трябвало да ти помогне да се отпуснеш:)