PDA

View Full Version : Съвети, направления и тем подобни...



ggl111
02-20-2008, 19:33
Реших и аз вече да мина в света на недевствените .... Проблема е че момичето с което ще го правя е по опитно от мен ... не се притеснявам, ще се справя, но се пак не съм го правил досега и някои работи не знам кога да ги правя .... Примерно в кой момент да си сложа презерватива иии честно казано някои други направления няма да са ми излишни :oops: просто да се представя горе долу на ниво... не искам да гледам като теле в железница

lwsu
02-20-2008, 19:37
ами, тя като е отракана мацката, ще ти казва какво да правиш..

иначе може да не и скачаш веднага между краката, наблегни в началото на любовната игра, пък за презерватива го надени точно преди да започнете съшинската част, не се притеснявай, че като прекъснете вихъра за малко ще се объркат нещата.. айде УспеФ ;)

Lorelei
02-20-2008, 19:40
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=156934&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=b135b59616728a0137c96b314943247f

ggl111
02-20-2008, 20:12
уф ще видим :? притеснен съм леко но като ми се прави ще правим ... само дано не свърша на 5тата мин ...

bibo
02-20-2008, 20:19
уф ще видим :? притеснен съм леко но като ми се прави ще правим ... само дано не свърша на 5тата мин ...

Значи по тоя въпрос има 2 варианта:

1.Добър вариант,не винаги действа - Пробвай да смяташ голями числа на ум,например 25х32 и т.н.
2.Гаден вариант,действа винаги - В момента когато усещаш че ще свършиш,си представи.......майка си.....Знам отвратително е ама е по-добре отколкото да се изложиш пред пичката.

NomercyY
02-20-2008, 20:22
не съм правил секс до сега, но знам,че ако действаш по бавно ще чукаш повече време.

ggl111
02-20-2008, 20:22
уф ще видим :? притеснен съм леко но като ми се прави ще правим ... само дано не свърша на 5тата мин ...

Значи по тоя въпрос има 2 варианта:

1.Добър вариант,не винаги действа - Пробвай да смяташ голями числа на ум,например 25х32 и т.н.
2.Гаден вариант,действа винаги - В момента когато усещаш че ще свършиш,си представи.......майка си.....Знам отвратително е ама е по-добре отколкото да се изложиш пред пичката.

:( малко съм в шок но ако се наложи ще го пробвам

HagpycaH
02-20-2008, 21:06
Затова направление или съвет кога да си сложих кондома няма то всичко става постепенно сам ще разбереш кога му е времето друго немога да ти кажа.

WILD__BOY
02-20-2008, 21:55
аве като е толко опитна да ти го сложи тя
..ако минеш все пак на варианта с автопоставянето. слагаш го като си свали гащите и ти каже да й го навреш
няма направления
има ебане

бахти.. тея неща не се решават във форуми

amatorium
02-20-2008, 22:08
аве като е толко опитна да ти го сложи тя
..ако минеш все пак на варианта с автопоставянето. слагаш го като си свали гащите и ти каже да й го навреш
няма направления
има ебане

бахти.. тея неща не се решават във форуми

+1 Nai-dobre se pouprajnqvai sam malko. Povecheto neshta stavat kogato im doide vremeto. Moje bi nai-dobriqt suvet e da ne se pritesnqvash kogato go pravite. Znam che e trudno, no ... Tova e jivota. Ako tq te haresva shte i e hubavo da ti pomogne. Nikoi ne se e rodil nauchen. Puk i shte imash shansa da se otrakash s opitna kaka. O:)

RAWRRR
02-21-2008, 03:25
уф ще видим :? притеснен съм леко но като ми се прави ще правим ... само дано не свърша на 5тата мин ...

Значи по тоя въпрос има 2 варианта:

1.Добър вариант,не винаги действа - Пробвай да смяташ голями числа на ум,например 25х32 и т.н.
2.Гаден вариант,действа винаги - В момента когато усещаш че ще свършиш,си представи.......майка си.....Знам отвратително е ама е по-добре отколкото да се изложиш пред пичката.


хаха,смех,смех.
Значи първите 5 минути правиш секс за удоволствие,а следващите 40 за да не се изложиш,че не можеш да се сдържиш,затова ползваш аритметика?

Аз предпочитам да ме чукат 10 минути,отколкото 50,ама да знам че през това време си мисли за мен и него,а не за умрели катерички ..

marina star
02-21-2008, 03:47
уф ще видим :? притеснен съм леко но като ми се прави ще правим ... само дано не свърша на 5тата мин ...

Значи по тоя въпрос има 2 варианта:

1.Добър вариант,не винаги действа - Пробвай да смяташ голями числа на ум,например 25х32 и т.н.
2.Гаден вариант,действа винаги - В момента когато усещаш че ще свършиш,си представи.......майка си.....Знам отвратително е ама е по-добре отколкото да се изложиш пред пичката.


хаха,смех,смех.
Значи първите 5 минути правиш секс за удоволствие,а следващите 40 за да не се изложиш,че не можеш да се сдържиш,затова ползваш аритметика?

Аз предпочитам да ме чукат 10 минути,отколкото 50,ама да знам че през това време си мисли за мен и него,а не за умрели катерички ..


=D> =D> =D> =D>

BlackWings
02-21-2008, 07:19
Еми може просто да оставиш презерватива на близко място , да си го сложиш когато усетиш че идва същинската част. По принцип с презерватив усещанията са малко притъпени за момчето , поне както приятеля ми казва " все едно ближеш сладолед през стъкло" , тоест не че няма да ти е хубаво , но няма чак такава опасност да свършиш бързо. Но и така да стане няма за какво да се притесняваш , не си представяй майка си и такива глупости , просто бъди естествен и се остави на момента успех :)