PDA

View Full Version : с толкова много приятели.. а всъщност сама



Malka_Taina
02-20-2008, 20:44
Nemoga pove4e taka.Predi nqkolko meseca zagubih nai-dobrata si priqtelka,za6toto trugna s mom4eto koeto xaresvah! I Izvednuj sqka6 celiqt mi svqt stana siv...imam priateli,no vsi4kite sa obvurzani i ne mi e kakto trqbva kogato izlizam s tqh..prosto ne sam na mqsto nqkak si ! Vijdam se s tqh ,no prez denq a kusnite ve4eri vmesto na kupon4e gi prekarvam sama pred komputara ,za6toto vsi4ki sa izlezli s gadjetata si !Bivshata mi priatelka si e happy ..,a az sama i pottisnata! Moga da si namerq priqtel,prosto mislq 4e o6te ne sam sre6tnala 4oveka...i prosto nito si imam polovinka nito ima s kogo da izlizam .V edin moment se ozovavam v krug m/y obvurzani hora ..i mi e strashno nelovko! Nemoga pove4e da produljavam taka.Daite mi nqkakvo savet4e! Sajalqvam ako sam vi otek4ila imah nujda da spodelq s nqkoi!

psihqsala
02-20-2008, 20:46
Спокойно,някои и това нямат,което имаш ти. Не се оплаквай,ами се радвай на това,което имаш. Кво си се затюхкала? Няма причина,вярвай ми.

XceSS
02-20-2008, 20:56
Nemoga pove4e taka.Predi nqkolko meseca zagubih nai-dobrata si priqtelka,za6toto trugna s mom4eto koeto xaresvah! I Izvednuj sqka6 celiqt mi svqt stana siv...imam priateli,no vsi4kite sa obvurzani i ne mi e kakto trqbva kogato izlizam s tqh..prosto ne sam na mqsto nqkak si ! Vijdam se s tqh ,no prez denq a kusnite ve4eri vmesto na kupon4e gi prekarvam sama pred komputara ,za6toto vsi4ki sa izlezli s gadjetata si !Bivshata mi priatelka si e happy ..,a az sama i pottisnata! Moga da si namerq priqtel,prosto mislq 4e o6te ne sam sre6tnala 4oveka...i prosto nito si imam polovinka nito ima s kogo da izlizam .V edin moment se ozovavam v krug m/y obvurzani hora ..i mi e strashno nelovko! Nemoga pove4e da produljavam taka.Daite mi nqkakvo savet4e! Sajalqvam ako sam vi otek4ila imah nujda da spodelq s nqkoi!
+1

GetNasty
02-21-2008, 12:01
все едно аз съм го писала това, 1 към 1 .. ама аз взех да му свиквам :-D

sexy&crazy
02-22-2008, 16:55
mi az ne znam kaf savet da ti dam mislq 4e po dobre si nameri priqtel e taka kolkoto da ne si sama az narpimer zaradi tova hoda s mom4etatat za da ne sam sama ina4e ako trqbva da 4akam princa na bql kon 6e si umra i pak nqma da sam go do4akala 8)

Seducti0n
02-22-2008, 18:16
Здравей, мила.Знам, че ще прозвучи банално и изтъркано, но в действителност живота е пред теб.Рано или късно ще слещнеш твоето момче.Тогава, ще познаеш истинското щастие и ще забравиш за настоящия момент на меланхолия, самота, обезмеленост.Гуш. :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-23-2008, 02:12
Здравей, и аз съм изпадала в подобно положение, дори сега не е по - добро, относно контактите, де:) Но мога да ти кажа, че винаги можеш да срещнеш и да се запознаеш с нови хора, да излизаш с тези, с които ти е приятно и забавно, а не по навик. :) Дори и 1 да е, пак стига :) А любовта и тя ще дойде, просто трябва да почакаш, пък и когато най - малко предполагаш идва:) Просто не се ограничавай с тази компания, а започни нов живот, ще видиш колко по - леко ще ти бъде :) Успех! :-) :-$

miss_murderer
02-24-2008, 15:17
знам че е трудно, но се опитай да гледаш по-ведро на нещата! животът е пред теб, ще имаш много прекрасни мигове занапред, сигурна съм! успех! :)

Forester
02-25-2008, 15:45
Не се тревожи ! Някога ще разбереш ,че има много малко истински приятели ! Това,че твоите приятели излизат с гаджетата си , не значи,че и ти не можеш да излизаш заедно с тях , нали ? Не ми се вярва да излизат напълно сами ! Тоест само тя/той и гаджето му/й! Просто им кажи,че ти е скучно сама и ги помоли да може да излизаш заедно с тях !

Co0kIe
02-25-2008, 15:52
mi spored mene budi malko pove4e optimist - ne gledai na problema ot lo6ata strana! Nqma6 priqtel - ok tova ne zna4i 4e ne moje6 da izliza6 s obvyrzanite si priqteli! Probvai nqma da syjalqva6 spored men :wink: