PDA

View Full Version : Мн ми е трудно...



EmO_KiD_;(
02-21-2008, 06:28
Значи нещо започнах да се излагам по математика...на едно контролно имам 4-ка,а задачит знам идеално...не знам защо се получава така,класа много ми пречи да уча,може и от това да е...Вчера правихме контролно и аз се чудих за една задача,която преди това съм я решавала от раз.Какво ми ставааа :-k :-k :-# :cry: :cry: :cry: :cry: Реве ми се направо :cry:

Vanko_Bs1
02-21-2008, 07:16
аз иам 2ка по феометрия 7 клас сам и мисля за не кандидатствам :grin: :grin:

VampireGirl666
02-21-2008, 07:33
Еми,и аз съм със същия проблем.Изпитваме на дъската и 6,а после на лист и 4.Омръзна ми вече.Знам ги задачите,а се депресирам и ги бъркам.Може би трябва да се концетрираш малко повече в часа.

1n5ub0rd1na73
02-21-2008, 11:53
Боже, математиката в ниските класове е толкова елементарна... То ако сега имате ниски оценки, после какво?

mhmhmhmhm
02-21-2008, 12:49
Да много е лесно да обявиняваш други..
Класа бил виновен..

Blab
02-21-2008, 12:54
Класа бил виновен..
Съвсем възможно е.
Аз не мога да се концентрирам, докато се шуми около мен.
Затова, когато правя контролно(по каквото и да било) си слагам слушалките. Помага ужасно много.

EJI4eTy
02-21-2008, 13:14
вземайте пример от него (be_true) !!!

Mycinkata
02-21-2008, 16:22
hahah az puk po geometria imam edna 2 i dve 6 i ko staa :D:D:D napravo ne mi se misli ama hybavoto e 4e na6te ne mi vikat mn... apuk u4itelkata ni po Mat. e super smotana uligofrenka... :D:D:D:D

Kisses_P
02-21-2008, 16:25
Бъде по-концентрирана и се опитай да се съсредоточиш само върху задачи,изолирай се от околните.Все 1 ги няма.

EmO_KiD_;(
02-21-2008, 17:13
Бъде по-концентрирана и се опитай да се съсредоточиш само върху задачи,изолирай се от околните.Все 1 ги няма.
ама те постоянно ме "ръгат" аз знам по математика най-много,ама мисля,че на последното контролно не се предтсавих добре точно заради "ръгането" Аз знам как са задачите,най-мислеща съм от 7-мите класове...имам най-високи резултати на пробните изпити.БЕЛ-89т(1 точка не ми достига за 2-ри кръг,но г-жата каза,че не се знае)Математика-82т

Kisses_P
02-21-2008, 18:09
Еми тогава се премести някъде,седи сама на контролни и няма кой да те ръга.

tItEufFf
02-21-2008, 18:12
И аз съм така ... Първия срок по математика имах само шестици ... а сега имам четворка и двойка (която слава Богу няма да ми пишат) ... Не знам какво ми става, а ще кандидаствам (ако не се преместя да живея във Франция де) .. Не съм спряла да уча, просто .. не знам защо така се получава, ама много се притеснявам. Може да е нещо моментно ..

nicolepcd
02-21-2008, 18:26
Ми аз пък ще ти кажа, че понякога блокирам и нищо се не сещам... особено по английски... или по разказните... някоя година, или теория... и всичко излиза от главата... Поне по математика при мен не е така... :? Няма никакви знания, за да излязат :lol: Даже в повечето случаи реакцията ми е: УАААУ :shock: :shock: :shock: 5-цааа :razz: Просто се притесняваш излишно :)

Co0kIe
02-24-2008, 08:16
Ми проблема при мене е подобен. Просто се стягаш и забравяш другите около теб и решаваш задачите. А ако не можеш да не ги чуваш незнам кажи нещо на даскалката да те премести или нещо подобно. Късмет от мене :)

Сет Коуен
02-24-2008, 08:20
В момента съм в същата ситуация, за жалост :(

EmO_KiD_;(
02-24-2008, 09:16
В момента съм в същата ситуация, за жалост :(
много е гадно така!Аз задачите знам как са,но заради околните не мога да мисля и да напиша това,което трябва... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: В момента обмислям варианта в друго училище да се преместя,в много силен клас....

Rebellion_Angel
02-24-2008, 09:46
Много ги мразя такива, които казват че класа им бил виновен! :x
От първи до седми клас аз 4ки не съм имала, а съм в много слаб клас- от 26 души по 14 двойки на контролно. И са страшно шумни и невъзпитани и имат още сумата кусури, ама ги обичам защото те са моя клас. 8) Проблема е в тебе. Концентрирай се. Събери си мислите и действай. В по-силен клас ще те смачкат. Знам го от личен опит- до четвърти клас бях в клас с повече от 50% отличници и не ме оставиха да уча на мира.
Сега съм много по-добре и ученето ми е по-спокойно. Аз редовно си изкарвам петици на контролно, но това е нормално. А това че ти не можеш да се концентрираш си е твой проблем. Не намесвай класа си.

Ще ти дам един пример.
Аз и най-добрата ми приятелка- отличнички до 4 четвърти клас. Аз се преместих в по-слаб клас, а тя остана в по-силен, казвайки че ще й спадне успеха. Сега съм с много добри резултати на първите места, а тя получава четворки. Зависи и от човека, но не си мисли че в по0силен клас ще се оправиш.
Айде стягай се! :x

Edit:
Извинявам се, ако с този пост съм те засегнала по някакъв начин.

Rofl4e
02-24-2008, 09:47
Горкичката...просто се изолираи от тях все едно ги няма..