PDA

View Full Version : Мъката ме убива



didolino
02-21-2008, 10:17
Здравейте,

аз съм момче на 25, знам че не съм тийнеджър, но проблема ме кара да се чувствам като малко мом4е. Скоро скъсах с приятелката си, обичам я още, и немога да спра да мисля за нея. Не искам да дам подробности, не искам от Вас съжаление. Проблема не е в това, че сме се раделили. Проблема е в това което ми се случва на мен. Чувствам се много зле, неадекватен съм. Може да си загубя работата, която значи всичко за мен в този момент. Немога да се фокусирам над нещо, неспособен съм да върша каквото и да е, разпадам се. Деградирам.

Искам да превъзмогна това.
Чувствам се зле.
Искам да изляза от тази криза.
Мисля че полудявам.

За първи път пиша във форум, на подобна тема, винаги съм си мислил че "аз няма да падна до там", "никога няма да ми се случи да пиша подобни работи и то във форум" но ето ме.

Трябва ми съвет, как да ангажирам съзнанитето си.
Как да приборя себе си.
Трябва да продължа напред.
Помощ.

SINDEL
02-21-2008, 10:22
Не разбирам. Какъв е проблемът, след като не е раздялата с приятелката ти? Защо сте скъсали, след като още я оби4аш?
Каква е при4ината да си в криза?

tvoqta__me4ta
02-21-2008, 10:25
zdravei!

ne mislq 4e si "padnal" tolkova dolo kato si potursil suvet ot nqkoi i to "to4no vav forum" :) tova koeto se slu4va s teb e napulno normalno zasega...amm samo deto vijdam 4e si uto4nil 4e ti si skusal s neq koeto navqva na misalta 4e e imalo nqkakva pri4ina a posle se 4ustva6 zle..ami znam kakvo ti e i az naskoro skusah s mom4e koeto ne go zaslujava6e i o6te mi e tejko...
Ta moqt suvet e:1)raznoobrazqvai se malko po tozi na4in 6te angajira6 suznanieto si s misli razli4ni ot neq
2)pomisli za rabotata si tazi bolka 6te otmine no rabotata e po vajna nali?
3)ogledai s eima i drugi momi4eta mouje bi sled vreme 6te otkrie6 momi4e kato neq no ne e poslednata na sveta vse pak :)
dano sum pomognala pone malko :-)

Krisinka__
02-21-2008, 10:28
Мисля че всеки от нас е минал не ведъж по твоя път, ще ти се "скарам" защото тук не е място на наркомани а на хора който споделят проблемите си и получават съвети така че не е нещо срамно!
Относно проблема ти, това е нещо което е познато до болка на всички ни, това че си се разделил с приятелката си не трябва да взема привес в живота ти.Според мен трябва сам да се научиш на разделяш двете неща - работа и любов.
Незнам причините за раздялата ви но бих те посъветвала да не се затваряш вкъщи защото това адски депресира.Излез с приятели мотай се в буквалния смисъл на думата.Казвай си че трябва да си я избиеш от главата (макар че е много трудно) мисли си за нещо положително като например как след работа ще се прибереш ще хапнеш ще гледаш готин филм и ще ядеш шоколад...примерно...
Постави си за цел да постигнеш нещо повече в работата, доказвай се не на шефовете ти а на самия себе си...Това малко или много ще погали его-то ти :)
Не се отчайвай...живота продължава и за всеки си има място и човек!Горе главата!

BrOkEn_HeArD
02-21-2008, 10:29
Da kakto kaza ti si saksal s neq.. tfa ozna4ava 4e ako ne be6e skasal tq nema6e da te sk1za.. togava kato mn q obi4a6 za6to ne i go kaje6 i ne se saberete pak.. nz kakav e problema m/u vas no kakvto i da e ima re6enie.. ;)

hooliganka89
02-21-2008, 10:31
Между не мога,и не искам,има малка разлика. :-o

sexy_momi4e
02-21-2008, 18:28
Da kakto kaza ti si saksal s neq.. tfa ozna4ava 4e ako ne be6e skasal tq nema6e da te sk1za.. togava kato mn q obi4a6 za6to ne i go kaje6 i ne se saberete pak.. nz kakav e problema m/u vas no kakvto i da e ima re6enie.. ;)

Yanichka
02-21-2008, 18:31
Искам да я забравя...искам да не мисля за нея..Апък пишеш за нея по форумите?Като не искаш да мислиш за нея просто престани да говориш за нея, докато пишеш колко много я обичаш и се чудиш как да си я върнеш примерно няма да я забравиш

MaRcHeLiTkAa
02-21-2008, 18:34
mmm...ne sam 4ela kakvi saveti sa davali...no moia e(vapreki 4e sig 6te kaje6 4e si golqm moje bi za tezzi raboti..) zapi6i se nqkade da trenira6 ne6ty...ili hodi za riba ..razhojdai se iz parka..vzemi si edno ku4ence da ti e drugar ..(mai to nai mn 6te ti otvle4e vnimanieto kolkoto i glupavi4ko da zvu4i) :-) uspeh

vamp
02-21-2008, 18:39
Знаеш ли,съвсем сериозно,напий се здраво,пуши 1 трева,дори ако трябва си вземи отпуска 1 седмица,почивай си,прави ги тия простотии през отпуската и накрая си кажи,живота продължава,време е да стегна.
Мен това ме спря да не си видя сметката...