PDA

View Full Version : Хора помагайте много съм слаба има ли начин да надебелея?



rozalija
02-21-2008, 11:14
Здарвейте казвам се Роза нова съм тук приятно ми е намерих сайта ви в google и реших да Ви пиша.Става въпрос че съм много слаба за височината си аз съм 170 см и тежа 50 кг :lol: :lol: :lol: :lol: какво да направя за да напълнея моля ви кажете ми пусша по 2 кутии на ден не пия храня се редовно.Благодаря!

Christ
02-21-2008, 11:20
Мързелувай. :-D

splendour
02-21-2008, 11:36
ем земи да спре6 да пушиш бе сикровиште :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rozalija
02-21-2008, 14:03
Моля ви не ми се подигравайте сериозно моля за помощНе знам как да ги откажа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

splendour
02-21-2008, 14:13
ok мила я кайи как го напраи подписа си:да е саит а да пише нещо си :)

rozalija
02-21-2008, 16:48
Един приятел ми го направи не зная как :(

splendour
02-21-2008, 16:51
:) мс все пак

EarthShaker
02-22-2008, 06:33
яж

BioX
02-22-2008, 08:40
zemi 150 kinta i ela da prekarame zaedno 3 dena i 6te ka4i6 10 kila nai malko :D

one_more_minute
02-22-2008, 08:42
http://spidersport.com/

:)

rozalija
02-22-2008, 09:00
:lol: :lol: :lol: :lol: МЕРСИ ЯВНО СИ МЕ ХВАНАХТЕ ЗА ПИЛЕНЦЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

one_more_minute
02-22-2008, 09:04
:lol: :lol: :lol: :lol: МЕРСИ ЯВНО СИ МЕ ХВАНАХТЕ ЗА ПИЛЕНЦЕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Кво искаш вълшебно хапченце? Или магически думички някви.
Единствения начин да постигнеш квото и да е в тая насока е да се интересуваш и да четеш и след това да експериментираш :) Ако наистина търсиш резултати хвърли един поглед на сайта, който ти дадох и на форумчето му ;)

успех

bungle
02-22-2008, 09:05
Споко, аз съм 173 и тежа 50 килограма. Взех че отслабнах от много нерви. :x И сега гледам да ям по повече и по-хранителни неща, за да си върна формата. Въпреки, че който и да попитам си ме харесват така. ( имам тежки кокали и не е чак толкова фрапиращо). И намали малко пушенето.

batkodoki
02-23-2008, 03:22
Споко, аз съм 173 и тежа 50 килограма. Взех че отслабнах от много нерви. :x И сега гледам да ям по повече и по-хранителни неща, за да си върна формата. Въпреки, че който и да попитам си ме харесват така. ( имам тежки кокали и не е чак толкова фрапиращо). И намали малко пушенето.

вслушай се в богодарувания съвет на г-ца bungle, Тя знае кое е вярно и кое не ( а и винаги можеш да я попиташ за числата на тотот на лс :P )

kkkl
02-23-2008, 11:57
Споко, аз съм 173 и тежа 50 килограма. Взех че отслабнах от много нерви. :x И сега гледам да ям по повече и по-хранителни неща, за да си върна формата. Въпреки, че който и да попитам си ме харесват така. ( имам тежки кокали и не е чак толкова фрапиращо). И намали малко пушенето.

вслушай се в богодарувания съвет на г-ца bungle, Тя знае кое е вярно и кое не ( а и винаги можеш да я попиташ за числата на тотот на лс :P )
аххахах Баткодоки , много ме кефиш :) :-D

По темата :
Не съм специалист , но ти препоръчвам да ядеш храни с повече въглехидрати , като например ориз , боб , леща , овесени ядки , макарони и т.н. :-D Колкото повече въглехидрати хапваш , толкова повече ще ти се хапва.. :-D , освен това ще си заредена с енергия ( монозахаридите дават енергия на клетката ).Избягвай по начало протеиновите храни ( месо ) , защото много насищат. :)

one_more_minute
02-23-2008, 12:10
аххахах Баткодоки , много ме кефиш :) :-D

По темата :
Не съм специалист , но ти препоръчвам да ядеш храни с повече въглехидрати , като например ориз , боб , леща , овесени ядки , макарони и т.н. :-D Колкото повече въглехидрати хапваш , толкова повече ще ти се хапва.. :-D , освен това ще си заредена с енергия ( монозахаридите дават енергия на клетката ).Избягвай по начало протеиновите храни ( месо ) , защото много насищат. :)

Пълни глупости

kkkl
02-23-2008, 13:24
аххахах Баткодоки , много ме кефиш :) :-D

По темата :
Не съм специалист , но ти препоръчвам да ядеш храни с повече въглехидрати , като например ориз , боб , леща , овесени ядки , макарони и т.н. :-D Колкото повече въглехидрати хапваш , толкова повече ще ти се хапва.. :-D , освен това ще си заредена с енергия ( монозахаридите дават енергия на клетката ).Избягвай по начало протеиновите храни ( месо ) , защото много насищат. :)

Пълни глупости
Ако се обосновеш няма да е зле.

bungle
02-23-2008, 15:27
Споко, аз съм 173 и тежа 50 килограма. Взех че отслабнах от много нерви. :x И сега гледам да ям по повече и по-хранителни неща, за да си върна формата. Въпреки, че който и да попитам си ме харесват така. ( имам тежки кокали и не е чак толкова фрапиращо). И намали малко пушенето.

вслушай се в богодарувания съвет на г-ца bungle, Тя знае кое е вярно и кое не ( а и винаги можеш да я попиташ за числата на тотот на лс :P )

Нали нямаше да пишеш във форума, бе, цървул? К'во стана? 8-)

kalpazanka
02-23-2008, 15:35
Не би било редно да обиждаш непознат във форума, още по-малко човек с образователен ценз като баткодоки.

kkkl
02-23-2008, 15:56
Споко, аз съм 173 и тежа 50 килограма. Взех че отслабнах от много нерви. :x И сега гледам да ям по повече и по-хранителни неща, за да си върна формата. Въпреки, че който и да попитам си ме харесват така. ( имам тежки кокали и не е чак толкова фрапиращо). И намали малко пушенето.

вслушай се в богодарувания съвет на г-ца bungle, Тя знае кое е вярно и кое не ( а и винаги можеш да я попиташ за числата на тотот на лс :P )

Нали нямаше да пишеш във форума, бе, цървул? К'во стана? 8-)
Абеее я по-леко с думите ! ............. :-x

bungle
02-23-2008, 16:12
Дреме ми за ценза му. :D

Vladokaaa
02-23-2008, 17:19
Мързелувай. :-D

На мене помогна :)

one_more_minute
02-23-2008, 18:07
аххахах Баткодоки , много ме кефиш :) :-D

По темата :
Не съм специалист , но ти препоръчвам да ядеш храни с повече въглехидрати , като например ориз , боб , леща , овесени ядки , макарони и т.н. :-D Колкото повече въглехидрати хапваш , толкова повече ще ти се хапва.. :-D , освен това ще си заредена с енергия ( монозахаридите дават енергия на клетката ).Избягвай по начало протеиновите храни ( месо ) , защото много насищат. :)

Пълни глупости
Ако се обосновеш няма да е зле.
Това е най-големия мит, че колкото повече въглехидрати вкарваш, толкова повече маса качваш :) Факт, е че много малка част от въглехидратите, които приемаме се усвояват от организма :) Дори и да качи кг, няма да се чувства добре и определено не е здравословно :)
Друг е въпроса когато въглехидратите се приемат преди или след тренировка - процента за усвояемост се увеличава.

kkkl
02-24-2008, 20:30
аххахах Баткодоки , много ме кефиш :) :-D

По темата :
Не съм специалист , но ти препоръчвам да ядеш храни с повече въглехидрати , като например ориз , боб , леща , овесени ядки , макарони и т.н. :-D Колкото повече въглехидрати хапваш , толкова повече ще ти се хапва.. :-D , освен това ще си заредена с енергия ( монозахаридите дават енергия на клетката ).Избягвай по начало протеиновите храни ( месо ) , защото много насищат. :)

Пълни глупости
Ако се обосновеш няма да е зле.
Това е най-големия мит, че колкото повече въглехидрати вкарваш, толкова повече маса качваш :) Факт, е че много малка част от въглехидратите, които приемаме се усвояват от организма :) Дори и да качи кг, няма да се чувства добре и определено не е здравословно :)
Друг е въпроса когато въглехидратите се приемат преди или с
лед

По твоята логика , пич , нямаше изобщо да огладняваме.Народа е казал "Апетита идва с яденето." Тези приказки се раждат от истини.Не мисля да си губя времето да те обеждавам в моята теория по въпроса.
тренировка - процента за усвояемост се увеличава.

one_more_minute
02-24-2008, 20:51
Пич и аз не искам да те убеждавам в абсолютно нищо напълно безразлично ми е какъв ти е хранителния режим :) Чел съм тва и онова за хранене но не се имам за капацитет, достатъчен за да давам съвети на други... Просто като ще даваш съвети за хранене вземи поне се образовай малко по темата.. Храненето е супер важна част от ежедневието и една пълноценна диета не се изчерпва с "повечко картофи и ориз". КОйто наистина иска да постигне нещо тряя да почете доста и най-важното да експериментира... Не искам да давам акъл на никого, просто ви моля ако ще давате съвети на важни теми от тоя род не се позовавайте на народни поговорки :) ами на факти, проверени поне в няколко източника


не се сърди :)

kkkl
02-25-2008, 15:47
... Просто като ще даваш съвети за хранене вземи поне се образовай малко по темата.. Храненето е супер важна част от ежедневието и една пълноценна диета не се изчерпва с "повечко картофи и ориз". КОйто наистина иска да постигне нещо тряя да почете доста и най-важното да експериментира... Не искам да давам акъл на никого, просто ви моля ако ще давате съвети на важни теми от тоя род не се позовавайте на народни поговорки :) ами на факти, проверени поне в няколко източника


не се сърди :)
Въглехидрата дава енергия на клетката - ФАКТ.Колкото повече въглехидрат приемаме , толкова повече искаме - ФАКТ. А ти къде очакваш да намериш въглехидрати .. .. в пакетче на улицата ?! Въглехидратите се съдържат концентрирано точно в "повечко картофки и ориз" ! Ти май не разбра , че става дума , не за диета , а за обратното.Народната ми поговрка е точно на място.Ако искаш да ти ги обясня малко по-терминологично нещата , така че нито ти , нито авторката на темата да разбере за какво става въпрос.. ?? Чудесно нали ?! ....

П.П. Ако нямаш компетенцията да даваш съвети , недей оспорвай вече дадени !

one_more_minute
02-25-2008, 16:11
... Просто като ще даваш съвети за хранене вземи поне се образовай малко по темата.. Храненето е супер важна част от ежедневието и една пълноценна диета не се изчерпва с "повечко картофи и ориз". КОйто наистина иска да постигне нещо тряя да почете доста и най-важното да експериментира... Не искам да давам акъл на никого, просто ви моля ако ще давате съвети на важни теми от тоя род не се позовавайте на народни поговорки :) ами на факти, проверени поне в няколко източника


не се сърди :)
Въглехидрата дава енергия на клетката - ФАКТ.Колкото повече въглехидрат приемаме , толкова повече искаме - ФАКТ. А ти къде очакваш да намериш въглехидрати .. .. в пакетче на улицата ?! Въглехидратите се съдържат концентрирано точно в "повечко картофки и ориз" ! Ти май не разбра , че става дума , не за диета , а за обратното.Народната ми поговрка е точно на място.Ако искаш да ти ги обясня малко по-терминологично нещата , така че нито ти , нито авторката на темата да разбере за какво става въпрос.. ?? Чудесно нали ?! ....

П.П. Ако нямаш компетенцията да даваш съвети , недей оспорвай вече дадени !
бате незнам как да ти обясня, че енергията не се добива само от въглехидратите, ами и от МАЗНИНИТЕ! Това което се опитвам да ти кажа е, че въглехидратите са почти ненужни, а ако изобщо са нужни, то то е в много малки количества..
Мазнините са източник на енергия, която обаче се съхранява по дълго време и се използва от организма когато му Е НУЖНА, а не веднага, точно затова се УСВОЯВА в много по-голяма степен :)

kkkl
02-25-2008, 16:38
Това което се опитвам да ти кажа е, че въглехидратите са почти ненужни, а ако изобщо са нужни, то то е в много малки количества..

Абсолютна глупост !!! Ти съзнаваш ли , че без въглехидрати няма да съществуваш ?! Както и да е...

Мазнините нарочно не ги споменах , защото не е препоръчително да ги приема в по-големи количества ! Айде да мине на МАСТЕН режим , да се натъпче едно хубаво , да и се вдигне нивото на холестерола в кръвта до небето и после да се чуди какво да прави...Ама нали дават енергия и се усвояват повече...Защо не ?! Много работи не са ти ясни , спри дотук !

one_more_minute
02-26-2008, 10:51
Това което се опитвам да ти кажа е, че въглехидратите са почти ненужни, а ако изобщо са нужни, то то е в много малки количества..

Абсолютна глупост !!! Ти съзнаваш ли , че без въглехидрати няма да съществуваш ?! Както и да е...

Мазнините нарочно не ги споменах , защото не е препоръчително да ги приема в по-големи количества ! Айде да мине на МАСТЕН режим , да се натъпче едно хубаво , да и се вдигне нивото на холестерола в кръвта до небето и после да се чуди какво да прави...Ама нали дават енергия и се усвояват повече...Защо не ?! Много работи не са ти ясни , спри дотук !
Предполагам НВД въобще нищо не ти говори,
наистина спирам дотук, още повече, че нищо нямам да доказвам :)

айде със здраве


МАСТЕН РЕЖИМ хахахахахахах бате!

Suzie
02-29-2008, 10:58
Аз лично, не мисля че килограмите са от толкова голямо значение. Важното е как изглеждаш...
Аз тежа 45-6 висока съм 1.58 и съм доста.. дори прекалено слаба. Явно костите ми тежат повечко...
И да аз също искам да надебелея поне с 2-3 килограма, но не мога, колкот и да ям не ми се лепи, просто си ми е такъв организма (:

PaSs1on
02-29-2008, 16:12
ponamali cigarite i produljavai da papa6 i si4ko 6te e ok
se malko 6te moje6 da gi namali6 :)

SunSmile
03-03-2008, 10:36
Да бе чудно, ние да не сме вълшебници тука?! Абра кадабрааааа :razz: Ако ваште са високи и слаби, логично е, 4е нема да си като сумистка, нали? Ааааа ма то е простичко бе мила, сичко си е до ген!!! :smt003