PDA

View Full Version : БМВ vs Impala



machine_shot
02-21-2008, 15:48
Разгаря се спор между мен и един приятел за автомобили.Въпроса е по кой вид автомобили се заглеждат повече дамите.Примерно сте в ситуация...Двама мъже спират до вас.Мъж номер 1 шофира БМВ 735i а мъж номер 2 шофира Chevrolet Impala 62'.По кой от двамата бихте проявили по-голям интерес,кой бихте искали да ви заговори?

Ето малко снимки :)
Първото е Impala :)
Picture 1 - интериор

http://www.customrodder.com/features/0511cr_04z+1959_Chevrolet_Impala+Custom_Interior_P assenger_Side_Interior_View.jpg

Picture 2 - Поглед отпред

http://images.dieselpowermag.com/features/chevy/0707dp_01_z+1965_chevy_impala_ss_duramax+front_vie w.jpg

Сега БМВто.

Picture 1 - Поглед отпред

http://image.kurumaerabi.com/image/00/07/28/000728B1.jpg

Picture 2 - Интериор

http://www.telegraph.co.uk/motoring/graphics/2005/04/14/seven7.jpg

Айде кажете :)

Special K
02-21-2008, 15:50
Impala..... :smt007 :smt007 :smt007
Само не това шибано червено......
Или пък Charger..... :)
Всичко от периода "The golden years of motor vehicles"..... :smt007

Mamut
02-21-2008, 15:57
вие двамата с приятеля ти сте тъпи до безобразие.




пс:a защо бмв-то не е 645 Li ? 8)

machine_shot
02-21-2008, 16:00
вие двамата с приятеля ти сте тъпи до безобразие.




пс:a защо бмв-то не е 645 Li ? 8)

Защото този модел го кефи него.Аз съм по оld school колите.Пък тва че сме тъпи , да , виж за кви простотий спорим.А идеята е че доколкото на нас двамата с него ни е извесно, според него мадамите си падат по лукса и всичко що лъщи а според мен си падат по различното.Вие кажете :)

LipSoFAnAnGel
02-21-2008, 16:04
Зависи кой как изглежда....колата няма значение иначе бмв по ми харесва...

OtherDimension
02-21-2008, 16:05
бас държа, че момичетата ще гледат повече бумера

machine_shot
02-21-2008, 16:06
]Зависи кой как изглежда....колата няма значение иначе бмв по ми харесва...

Забравих да добавя че и двамата мъже са еднакво добре изглеждащи.

OtherDimension
02-21-2008, 16:16
не важиш
ето пичколовец No1 :
http://auto.italiabg.com/components/com_hotproperty/img/std/52_ST7.JPG

FOOTSOLDIER
02-21-2008, 16:19
Американските коли са грешка в автомобилната индустрия.БМВ също не ме кефи само старите М5 550 коня без грам да е пипнато по него

Seducti0n
02-21-2008, 16:30
Да ви имам и споровете.


Иначе-БМВ-то. :)

machine_shot
02-21-2008, 16:41
ако ще сравняваш лукс срещу американски класики е по-добре да видим Майбах на мястото на Импалата, която между другото е интересна и само и единствено поради факта, че я няма по нашите земи...


аз пък днес видях Ферари 599 Фиорано... ей това е пичколов ;)

Сравняваме определени модели , не като цяло.Импалата далеч не е колата , за такъв вид състезание да го наречем :)



Американските коли са грешка в автомобилната индустрия.БМВ също не ме кефи само старите М5 550 коня без грам да е пипнато по него

Изака се на метеното.Не са грешка бе , те са просто уникати.Гълтат малко повечко от другите но си заслужава :)

silveto_91
02-21-2008, 16:46
БМВ естествено кав е тоя шевролет,ше го сравнявате с БМВ :)

FOOTSOLDIER
02-21-2008, 16:52
ако ще сравняваш лукс срещу американски класики е по-добре да видим Майбах на мястото на Импалата, която между другото е интересна и само и единствено поради факта, че я няма по нашите земи...


аз пък днес видях Ферари 599 Фиорано... ей това е пичколов ;)

Сравняваме определени модели , не като цяло.Импалата далеч не е колата , за такъв вид състезание да го наречем :)



Американските коли са грешка в автомобилната индустрия.БМВ също не ме кефи само старите М5 550 коня без грам да е пипнато по него

Изака се на метеното.Не са грешка бе , те са просто уникати.Гълтат малко повечко от другите но си заслужава :)Има точно 4-5 култови модела ;)

FOOTSOLDIER
02-21-2008, 16:53
ако ще сравняваш лукс срещу американски класики е по-добре да видим Майбах на мястото на Импалата, която между другото е интересна и само и единствено поради факта, че я няма по нашите земи...


аз пък днес видях Ферари 599 Фиорано... ей това е пичколов ;)

Сравняваме определени модели , не като цяло.Импалата далеч не е колата , за такъв вид състезание да го наречем :)



Американските коли са грешка в автомобилната индустрия.БМВ също не ме кефи само старите М5 550 коня без грам да е пипнато по него

Изака се на метеното.Не са грешка бе , те са просто уникати.Гълтат малко повечко от другите но си заслужава :)Има точно 4-5 култови модела ;)

AliceSw
02-21-2008, 17:19
всъщност надали бих се загледала в едно от двете...мъжете, с които бих си позволила да имам нещо общо, надали са изкарали 10% от цената на това през живота си (говоря за възраст не финансово състояние)...а мен колко пари има тати не ме интересува (:

FOOTSOLDIER
02-21-2008, 18:09
всъщност надали бих се загледала в едно от двете...мъжете, с които бих си позволила да имам нещо общо, надали са изкарали 10% от цената на това през живота си (говоря за възраст не финансово състояние)...а мен колко пари има тати не ме интересува (: Малко момичета мислят като теб

WILD__BOY
02-21-2008, 18:19
между тези двете - черито

но предпочитам чери 64 ;)

а колите, които с удоволствие бих карал са AUDI S5 2007г и BMW M3 E90 (или M6)

machine_shot
02-21-2008, 19:08
Първоначалната идея на темата е коя кола ви привлича повече :) Аз лично ако видя някоя мацка със Мъсъл ще се лепна като муха на лайно :)[/b]

Viche
03-01-2008, 22:22
нз аз съм момче и повече се радвам на Impala какъвто и цвят да е,но смятам че жените повече ще си падат по BMWто

Mamut
03-02-2008, 14:01
да ви сера на мъсъла на него дори за гориво не можете да му смогнете с парите , да не говорим ако нещо се повреди , поправка , части и тн..Още повече , че ако някой "тежкар" изкочи с тая каруца най много 2 дена и ще са я откраднали .... :D

Ultras_1
03-06-2008, 14:24
Американските коли са грешка в автомобилната индустрия...
Абе ма като чувам такива хора като тебе ми идва да се самозахапа за сънната артерия ](*,) Ти въобще разбираш ли нещо от коли?Можеш ли да ми кажеш нещо, с което европейските таралясняци са по добри от Американските коли?Ти знаеш ли въобще каква е конструкцията на една американска кола?Американците когато са правели ел. стакла bmw са се чудели прав или седнал да е шофьора!Американците още 60 те години са са правили ел стакла на хидравлична помпа, което е 100 пъти по добрия вариянт от електрическия механизъм.
А молим ти се мисли преди да си пишеш мненията и не пиши на изуст :x
купи си една европейска кола и си и се радвай.Сложи и два говоритела по 12инча и няма да минат и 3 дни и таблото ще ти трака.след някой друг месец може да започнат да ти падат и веждите, и квото там имат европейските боклуци,защото заварката и окачването нямат нищо общо.
КУПИ СИ ЕДНО БМВ 316 ЕДНИ ТЪМНИ ОЧИЛА СИ ЗЕМИ НАЛЕПИ МУ ЛЕПЕНКИ И БЪДИ ГЪЗАР
:smt102

rakiQ
03-06-2008, 14:30
Impala

Ultras_1
03-06-2008, 14:53
Американските коли са грешка в автомобилната индустрия...
Абе ма като чувам такива хора като тебе ми идва да се самозахапа за сънната артерия ](*,) Ти въобще разбираш ли нещо от коли?Можеш ли да ми кажеш нещо, с което европейските таралясняци са по добри от Американските коли?Ти знаеш ли въобще каква е конструкцията на една американска кола?Американците когато са правели ел. стакла bmw са се чудели прав или седнал да е шофьора!Американците още 60 те години са са правили ел стакла на хидравлична помпа, което е 100 пъти по добрия вариянт от електрическия механизъм.
А молим ти се мисли преди да си пишеш мненията и не пиши на изуст :x
купи си една европейска кола и си и се радвай.Сложи и два говоритела по 12инча и няма да минат и 3 дни и таблото ще ти трака.след някой друг месец може да започнат да ти падат и веждите, и квото там имат европейските боклуци,защото заварката и окачването нямат нищо общо.
КУПИ СИ ЕДНО БМВ 316 ЕДНИ ТЪМНИ ОЧИЛА СИ ЗЕМИ НАЛЕПИ МУ ЛЕПЕНКИ И БЪДИ ГЪЗАР


:smt102

а ти виждал ли си как се бута Линкълн, който не може да запали и е с автоматични скорости, това чудо на автомобилостроенето???

Защото аз гледах подобно шоу...

А питал ли си се защо Даймлер продаде Крайслер????

Само американските ли коли са автоматик???Само американските коли ли тежът?

Ultras_1
03-06-2008, 15:28
Да, качвал съм се в Ford Torino 69, Buick Skylark 81 и съм очарован от автомобилите.Нямат нищо общо с европейските чик*й

Ultras_1
03-06-2008, 15:29
Ти качвал ли си се такава кола???

Питал ли си се ЗАЩО американците с пари карат японски, а американците с МНОГО пари карат европейски коли?
А за американците с невероятно много пари остават американските коли

OtherDimension
03-06-2008, 16:09
Ти качвал ли си се такава кола???

Питал ли си се ЗАЩО американците с пари карат японски, а американците с МНОГО пари карат европейски коли?
А за американците с невероятно много пари остават американските коли
:-D

Lunatic-
03-06-2008, 17:38
Американските коли са грешка в автомобилната индустрия.
+1
американските са БОЗИ
преди време имаше доста сравнения между нива и хъмър
колкото и да кажете че няма място за сравнение РУСКАТА МАШИНА прави хамъра да изглежда смешнооооооооо

Ultras_1
03-10-2008, 15:53
ма вие сте ненормални!Писна ми от боклуци дето немат книшки ама говорат за БМВ и Мерцедес.Писна ми от такива прошляци дет са се 100кила сланина и носат кожено яке дизел от битака и са с тъмни очила от прима картите и се мислат за газари с некакви изке**ни бемвета 316i.Никога не се качвал у американска кола ама говори.Аиде ходете си летгаите щото ми писна от прошляци и бездарни малоумници дето незнаят как да си сменат маслото.

kudravoto
03-10-2008, 16:05
BMW :grin:

Ultras_1
03-10-2008, 16:12
BMW :grin: :smt102 отивам да се напием от мъка и да се любувам на ториното,фалкалма и на отаналите коли на комшията.

Ultras_1
03-10-2008, 18:14
ма вие сте ненормални!Писна ми от боклуци дето немат книшки ама говорат за БМВ и Мерцедес.Писна ми от такива прошляци дет са се 100кила сланина и носат кожено яке дизел от битака и са с тъмни очила от прима картите и се мислат за газари с некакви изке**ни бемвета 316i.Никога не се качвал у американска кола ама говори.Аиде ходете си летгаите щото ми писна от прошляци и бездарни малоумници дето незнаят как да си сменат маслото.

тихо бе, пий едно мляко и си лягай...

возил съм се и съм карал и американски, и европейски... нема база за сравнение..
европейското мачка..Да не си шмъркал Хед&Шолдерс? Да не би да имаш пърхут в носа?

_showy_
03-10-2008, 18:16
Не обичам ретро автомобили. :neutral:

Ultras_1
03-10-2008, 18:21
ма вие сте ненормални!Писна ми от боклуци дето немат книшки ама говорат за БМВ и Мерцедес.Писна ми от такива прошляци дет са се 100кила сланина и носат кожено яке дизел от битака и са с тъмни очила от прима картите и се мислат за газари с некакви изке**ни бемвета 316i.Никога не се качвал у американска кола ама говори.Аиде ходете си летгаите щото ми писна от прошляци и бездарни малоумници дето незнаят как да си сменат маслото.

тихо бе, пий едно мляко и си лягай...

возил съм се и съм карал и американски, и европейски... нема база за сравнение..
европейското мачка..
аве прошляк на какво си се качвал ти бе?караи си на сестра ти старото колело и си трай

Ultras_1
03-10-2008, 19:18
Така и не разбрах ква кола американска си карал :razz:

Mamut
03-11-2008, 14:13
3 причини поради които Хамериканските са по добри от европейските ?