PDA

View Full Version : учебен срок в америка



laracools
02-21-2008, 17:17
hey zdr na vsi4ki.imam edin vapros...poneje naskoro popadnah na edna programa za prekarvane na edin y4eben srok v 4yjbina.trqbva da mine6 nqkakyv izpit da plati6 opredelena suma i otiva6 v amerika za edin y4eben srok u4i6 s amerikanskite de4ica i tnt...i mi izglejda qko taka kakto go opisvat.ne sum sigyrna 4e 6te moga da si go pozvolq,no vse pak vuprosa mi e nqkoi y4astval li e v takava programa ili da poznavate nqkoi ;) kakvi sa vpe4atleniqta? vsqko mnenie e oceneno ;) be cool stay in school (staro laf4e lol)

GetNasty
02-21-2008, 17:35
ами и на мен ми звучи интересно, но не знам нищо. надявам се някой да сподели :)

laracools
02-21-2008, 17:40
mi da ;) golqmo predisvikatelstvo e da prekara6 v dr durjava s priemno semeistvo.drygi tradicii...ala bala...nz dali e kakto v amerikanskite gimnazialni film4eta no vse pak bi mi bilo ujasno interesno...sigyrno e trudno ama si struva ;) koito e hodil ili znae ne6to da spodeli

GetNasty
02-21-2008, 18:04
ами аз питах една моя приятелка, защото знам че брат и е ходил, ама то е било преди около 5-6 години и сега не помни суми, но каза, че е било доста странно, особено ако си само ти от чужбина. инач е си заслужавало-английския се научавал лесно :)

laracools
02-21-2008, 18:07
taka i predpolojih.4ydesniq na4in da nay4i6 angliiski i to na nivo,koeto nikoq 6kola ne moje da postigne .vse pak tam si dlujen da govori6 za da ocelee6 :)

GleZeNa7a_gLeDaNa7a
02-23-2008, 18:57
Ami v na6ata gimnaziq sa ni obqsnqvali za tova.Samo 4e be6e za angliq.Purvoto koeto e trqbva da ima6 mn dobar uspeh po angliiski.Ako ima6 uspeha se pravi izpit pismen i usten mislq(moje i da gre6a).Posle sledva intervu koeto e mn vajno to predstavq kakuv si kato li4nost.NAistina ima suma koqto trqq se plati.Spored mene oba4e e mn trudno da se napravqt si4kite tez ne6ta pak i mislq 4e tova go ima samo v nqkoi gimnazii.