PDA

View Full Version : Нормално ли е ?



fuklata
02-21-2008, 17:27
миналия месец ми доиде два пъти за един месец нормално ли е това и да о4аквам ли тоя месец да ми дойде ?

VilleBaby
02-21-2008, 17:30
нормално е...на сестра ми миналия месец и дойде два пъти и то от стрес,натоварване и тн

jilibonka_
02-21-2008, 17:33
това е напълно нормално чувала съм за случай когато не ти идва два-три месеца има и такива да ти дойде три пъти в месеца..така че бади спокойна..просто или не се е нормализирал или заради времето както когато лятото ни идва често или изобщо заради горещината..секи организъм реагира различно..!! 8)

DevilWish
02-21-2008, 17:34
нормално е...на сестра ми миналия месец и дойде два пъти и то от стрес,натоварване и тн
Нормално е ,да ;) И тоя месец също ще ти дойде ;)

aciko
02-21-2008, 17:35
На такива хубави момичета като теб,им идва по два пъти,да 8-)

vaniLL
02-21-2008, 17:43
kolko temi smqtash da puskash ?
ponqkoga se sluchva ? otkoga imash cikyl

fuklata
02-21-2008, 18:02
еми според мен темите освен 4е на мен ми помагат мисля 4е 6те помогнат и на мн други.а откога имам не мисля 4е е важно в тоя слу4ай :)

BlackWings
02-21-2008, 18:13
Напротив , важно е , защото ако имаш от много време т.е. повече от 2 години , и преди ти е бил редовен цикълът , може да е знак за някакъв хормонален проблем , заради който може да се наложи да отидеш на лекар. Ако обаче имаш цикъл от сравнително скоро е нормално той все още да не е напълно регулиран и да се получават понякога такива неща. Ако е второто не се притеснявай.

faxy
02-21-2008, 18:52
Ami normalno00 e da..........moje da e nqkolkoooooo p1ti na mesec ....sig ti idva ot skoro a?

Yanichka
02-21-2008, 18:54
Напротив , важно е , защото ако имаш от много време т.е. повече от 2 години , и преди ти е бил редовен цикълът , може да е знак за някакъв хормонален проблем , заради който може да се наложи да отидеш на лекар. Ако обаче имаш цикъл от сравнително скоро е нормално той все още да не е напълно регулиран и да се получават понякога такива неща. Ако е второто не се притеснявай.Не от лекар знам че при промяна на времето от много топло на много студено или обратно си е нормално и няма нищо притеснително

BlackWings
02-21-2008, 19:05
Напротив , важно е , защото ако имаш от много време т.е. повече от 2 години , и преди ти е бил редовен цикълът , може да е знак за някакъв хормонален проблем , заради който може да се наложи да отидеш на лекар. Ако обаче имаш цикъл от сравнително скоро е нормално той все още да не е напълно регулиран и да се получават понякога такива неща. Ако е второто не се притеснявай.Не от лекар знам че при промяна на времето от много топло на много студено или обратно си е нормално и няма нищо притеснително
Добрем , съгласих се , и аз се надвам да и няма нищо.

Anna5339
02-21-2008, 19:24
С риск да се повторя и и относно предната ти тема : Сексуална култура-нулева!!!

fuklata
02-22-2008, 12:51
Ани недей да ми говори6 за сексуална култура имам си я но просто се панирам в такива ситуации както в този слу4ай и относно другата ми тема така 4е без да ме познава6 не зимай отно6ение за моята ли4ност.сайта е за да се помага на хората а не да се дават умрели мнения.относно темата от дже години имам цикъл и до сега винаги е бил нередовен смисал прави си каквото поиска.но за пръв път ми дойде двапъти в месеца.дано да ми дойде този месец или на4алото на другия за6тото съм изклю4ително притеснена.

Nadelina
02-22-2008, 13:15
Ne mislq che tova che zadava tozi vypros e lipsa na sexualna kultura.. sluchvalo mi se e da mi doide 2 pyti v meseca ot promqna v klimata.. ili ako si se premestila ot edno mqsto na drugo... Na mene vinagi kato hodq nqkyde izvan moq grad za poveche vreme mi idva tam... Moje da e ot goreshtinite... moje da e zashtoto temperaturite se povishiha iz edin pyt... Ne se pritesnqvai...

natity91
02-23-2008, 14:14
еми според мен темите освен 4е на мен ми помагат мисля 4е 6те помогнат и на мн други.а откога имам не мисля 4е е важно в тоя слу4ай :)

ami vajno e 6tot ako e po otskoro(do 2-3god) e normalno da e neredoven i da ima takiva slu4ki I na mene mi se e slu4valo no mi nqma ni6to :grin:

shoon
02-23-2008, 14:20
На такива хубави момичета като теб,им идва по два пъти,да 8-) :D

besnicataa
02-23-2008, 17:09
Напротив , важно е , защото ако имаш от много време т.е. повече от 2 години , и преди ти е бил редовен цикълът , може да е знак за някакъв хормонален проблем , заради който може да се наложи да отидеш на лекар. Ако обаче имаш цикъл от сравнително скоро е нормално той все още да не е напълно регулиран и да се получават понякога такива неща. Ако е второто не се притеснявай.