PDA

View Full Version : момичета, колко време след 1-вия път изпитахте оргазъм?



incr
02-21-2008, 18:01
С гаджето ми правим секс от 7 месеца.Аз никога не сам свършвала...в кои в проблема.Моля дайте ни съвети или ни посъветвайте за грешките ни...Вие как успявате... 8-[ :smt022 Темата се отнася за женския оргазъм...но може и момчета да споделят :(

т.7
krem4et0

BlackWings
02-21-2008, 18:29
Ами да ти кажа едва ли е в някои специално проблема. Интересувам се като не свършваш , казваш ли му че не си свършила или се преструваш че получаваш оргазъм ? Защото ако той си мисли че свършваш , и ще продължава да прави същите неща , защото мисли че ти харесва, и ти никога няма да можеш да свършиш. Щом ти е приятел ще те разбере ако му обясниш какво ти харесва , как искаш да го направиш , може да му разкажеш някоя фантазия и да я изпълните. Но най важното е просто да се оставиш на момента и да не си поставяш оргазма за цел , защото по този начин се вдървяваш и се губи спонтанноста и нищо не става / знам случвало ми се е/. Ако това те успокоява с приятеля ми в началото вобще не свършвах :( Доста време мина преди да се отпусна като хората , и тогава всичко се получи от само себе си , така че не се шашкай , ще се оправи всичко споко :) Друго незнам какво да те посъветвам

Ephemeral
02-21-2008, 18:37
Какво да ти кажа,имала съм такива сексуални партньори,с които никога не съм свършвала.То или си пасваш с един човек в леглото или не.От това зависи дали ще стигнеш до края или не.Не търси причината в себе си.УСПЕХ! :-)

incr
02-21-2008, 18:41
ами да той знае че не свършвам може би наистина все още не мога да се опусна съвсем... :smt064

padnal_angel
02-22-2008, 02:11
dosta vreme se mina

ne iskam da obijdam nikoq no tezi koito pi6at 4e o6te 1-qt put poneje vidqh 4e ima dosta golqm procent 4estno kazano ne vqrvam 6te mine vreme i kogato naistina go usetite 6te razberete 4e togava nqkoga v minaloto tova koeto ste izpitali e bilo ni6to v sravnenie s tova koeto ste izpitali sega

Wrathchild
02-22-2008, 03:44
Клиторен лесно се постига...
Обаче за вагинален, първо, че си е бая играчка, второ, че има жени, на които им трябва повече време и трето, че има момичета, които не свършват докато не им завърши напълно развитието, в някои случаи дори докато не родят...
Така, че не мисля, че проблема е в някой от вас.

krem4et0
02-22-2008, 10:28
Клиторен около 3 месеца след 1-вия път, като всеки път имаше орална любов.ама то самото тяло трябва да се приучи към това. Вагинален.....някъде около 5-тия месец...

hahavteen
02-22-2008, 16:20
Ami o6te purvia put...Sega vaginalen li e bil ili klitoren ne moga da kaja s absoliytna to4nost za6toto biahme v raznovidnost na misionerskata i klitora mi se turka6e do niakakva stepen v tialoto my no puk znam li dali e bilo samo ot tova... :-o Taka i taka 6tom e orgazum e dobre do6ul puk i pri mene niama razlika v yse6taneto...

Lorelei
02-22-2008, 16:26
Na men mi trqbvashe dosta vreme.

sexy&crazy
02-22-2008, 17:25
dosta vreme se mina

ne iskam da obijdam nikoq no tezi koito pi6at 4e o6te 1-qt put poneje vidqh 4e ima dosta golqm procent 4estno kazano ne vqrvam 6te mine vreme i kogato naistina go usetite 6te razberete 4e togava nqkoga v minaloto tova koeto ste izpitali e bilo ni6to v sravnenie s tova koeto ste izpitali sega

emi macka to zavisi ot 4oveka sa 4e nekoi ljat za da se pokajat kfo de e*e

PatkoPatkov
02-22-2008, 17:28
аве изобщо 6то в анкетата има от първия път... АЗ досега не съм чувал жена да получава оргасъм от първия път !!!