PDA

View Full Version : Първа среща,но с приятелка



Raul4o
02-21-2008, 18:06
Здравейте на всички.Няма да ви занимавам мн,но наистина ми трябва съвет.Става въпрос за среща с приятелка - познаваме се от доста време,били сме в едно даскало,но дойде време да се разделим иии доста дълго време не се бяхме виждали.И така дооо една случайна среща в трамвая,след която определено прехвърчат искри.Значи може да се каже че сме мн добри приятели но определено от чатовете се усеща че не е само това.Определено от нейна страна има нещо,ноо ме интересува самата среща какво да представлява.Планът ми е да й подаря една розичка иии да й предложа да отидем някъде...ноо не е като с човек с който изобщо не се познаваш.Та въпроса ми е такъв - като се има предвид че има някакво ухажване досега,с розичката и едно предложение да отидем да гледаме филмче,ще скапя ли работата пред нея(защото мн избързвам) или в случая няма да има проблем?А и някакси не се виждаме на 2-ри и 3-ти срещи още като приятели...Какво мислите???

MartyParty
02-21-2008, 18:09
Бравос пич... :grin: така се прави не от вратата за краката.Според мен може да стане работата,ако си изпипаш нещата.

Pliok0019
02-21-2008, 18:11
Недей да и подаряваш цвете. Изглежда изтъркано и е леко неуместно. Може на мацката да й стане неудобно.
Покани я на кино, избери подходящ филм и я целуни там.
След това на 2рата и 3тата среща няма да сте само приятели.

Успех (:

darla
02-21-2008, 19:14
ot koga da podari6 svete na momi4e ili jena e stanalo lekomisleno ili izturkano?!?!?! qvno jestovete sa ve4e otjivelica.....dobre 4e ne si mi gadje(tva za gorniq komentar)
a po temata-spored men cveteto ne na vsqka cena ozna4ava "siakm da sme pove4e ot priqteli" su6to moje da zna4i "radvam se 4e otnovo te sre6tnah,tvoeto priqtelstvo e mn cenno za men"...

skatemore
02-21-2008, 19:27
при мен нещата потръгнаха от 3-тата среща
първите 2 явно само сме се опознвали
щот първите 2 пъти само излизахме ей тъй и аз си мислех че само отбива номера колкот да и се махна от главата
но на 3-тия път стана и я заведи на някво романтично место с хубава гледка няква :)

Pliok0019
02-21-2008, 19:30
ot koga da podari6 svete na momi4e ili jena e stanalo lekomisleno ili izturkano?!?!?! qvno jestovete sa ve4e otjivelica.....dobre 4e ne si mi gadje(tva za gorniq komentar)
a po temata-spored men cveteto ne na vsqka cena ozna4ava "siakm da sme pove4e ot priqteli" su6to moje da zna4i "radvam se 4e otnovo te sre6tnah,tvoeto priqtelstvo e mn cenno za men"...
Относно "добре че не си ми гадже." Момиче съм.
Лично аз бих се чувствала некомфортно да се разнасям с некфо цвете из киното.

tsvety_91
02-21-2008, 19:37
Еми според мен е добра идея цветето,аз бих се почуствала много добре-специална,а както казаха по горе цветето не значи само гадже и тн,а и искрено и добро приятелство...

Raul4o
02-21-2008, 20:42
А не би било уместно да й предложа да отидем в нас???Някакси имам чувството че ще е малко конфузно.Иначе у нас би било мн по-интересно - можем да говорим,да гледаме филм...всичко.Но нз дали ще е уместно :( Защото чесно казано не ми се ходи в пълните и шумни кафета :?

Pliok0019
02-21-2008, 20:46
А не би било уместно да й предложа да отидем в нас???Някакси имам чувството че ще е малко конфузно.Иначе у нас би било мн по-интересно - можем да говорим,да гледаме филм...всичко.Но нз дали ще е уместно :( Защото чесно казано не ми се ходи в пълните и шумни кафета :?
Уместно е, ако не приеме избери разходка в парка примерно.

Raul4o
02-21-2008, 20:52
Дам,тва е страхотна идея.Благодаря :)

hooliganka89
02-22-2008, 08:23
Уууу,много ми харесва часта с цветето,и моя приятел често ми подарява цветя,което много ми харесва,макар,че живеем заедно,искам РОМАНТИКА,иначе ще умра от скука :grin:

crazy_style
02-22-2008, 14:51
tva z akitkata.. zavisi ot momi4eta.. vsu6nost na kolko e?? na men su6to bi mi stanalo neudobno da se razmqtam skitka iz kafetata..ako e po-golqma moje da se zamisli,i da re6i 4e prosto ti epriqtno otnovo da se vidite.. no edva li... no ako e po-malka.. edva li 6te i haresa osobeno :?

sasha_90
02-22-2008, 15:11
Идеята ти е много добра.

kimi_raikonen
02-22-2008, 16:42
цвете да.Роза не.Розата значи именно от вратата за краката.Ако не искаш от първата среща да и предлагаш не тръгвай с роза.

Raul4o
02-23-2008, 12:43
Ами въпросната 1-ва среща мина...иии мина по начин който напълно ме удовлетворява.Подарих и розичката,тя се трогна много,после отидохме в нас,но за съжаление за твърде малко.През цялото време си говорихме и споделяхме какво ново се случва иии единственото лошо беше че не се отвори възможност за повече романтика,и евентуално действие по-натам.Определено при следващата ни среща ще стане каквото има да става,но пак имам едно въпросче.Понеже се разбрахме да гледаме едно мн хубаво филмче в нас,преди това когато се видим,след като на 1-вата среща и подарих розичка сега какво би било хубаво да й взема?Може и нищо да не й взимам този път,но определено май вдигнах летвата с тая роза на 1-вата среща.Та мн ви моля споделете мнение както за "плана" ми така и за въпроса :)

Spider4eto
02-23-2008, 12:47
мии ако обича сладки неща може да и земеш някви шоколадови или желирани бонбонки. 8-)