PDA

View Full Version : Бихте ли го направили?



princesa_viki
02-21-2008, 18:57
Момче кара с мотор със 180 км/ч и с момиче седящо отзаде!
Момичето: По-бавно!Намали!Това е страшно!
Момчето:Не,това е весело!
Момичето:Напротив,намал и,моля те!
Момчето:Добре,кажи че ме обичаш!
Момичето:Хубаво!Обичам те!Сега намали!
Момчето:Сега ме прегърни силно!
*Момичето прегръща момчето*
Момчето:Сега може да вземеш шлема от главата ми и да си го сложиш на себе си!
*Момичето взе шлема...*
На другия ден във вестника пише:Мотор катастрофирва,блъскайки се в каменна стена!В настоящия момент на мотора се намираха двама души и само един оцеля!...Всъщност момчето на половиния път разбра че спирачките не работят но не каза на момичето,а го помоли да му каже че го обича и да го прегърне за последен път,също и да вземе шлема за да остане жива,без значение че това значеше за момчето смърт!

Прочетете го!Няма да съжалявате.
Въпросът ми към вас е,ако бяхте в такава ситуация,дали бихте постъпили по същия начин?

Yanichka
02-21-2008, 18:59
Аз определено съжалявам че го прочетох...това е от типа изпратете на 10 човека иначе ще ви се случи нещо много лошо :?

Pliok0019
02-21-2008, 18:59
Можел е да намали и шанса да умре е доста по-малък.
Поредната тъпотия...

princesa_viki
02-21-2008, 19:01
Не,влагам друг смисъл в това.Става дума за любовта на момчето към момичето,че е пожертвал живота си за нея.И въпроса ми беше Дали и вие бихте пожертвали вашия?

Spider4eto
02-21-2008, 19:02
ох тва е толкова тъжно. Всеки път като го прочета ми се насълзяват очите :cry: и да бих го направила. За моя мечо бих направила всичко :smt007 :smt007 :smt007

kifla
02-21-2008, 19:02
По принцип обичам високите скорости ...
Ама да бих постъпила по същия начин ,но по -скоро ми се иска ако ТОЙ умре да умра и аз с него ,а не да оцелявам

Yanichka
02-21-2008, 19:03
Не,влагам друг смисъл в това.Става дума за любовта на момчето към момичето,че е пожертвал живота си за нея.И въпроса ми беше Дали и вие бихте пожертвали вашия?На думи всички могат да кажат, че биха дали дори живота си за гаджето си или за незнам си кой...обаче никой не би го направил каквото и да казва

FEN_NA_MOTORI
02-21-2008, 19:04
Аз определено съжалявам че го прочетох...това е от типа изпратете на 10 човека иначе ще ви се случи нещо много лошо :?
Изпрати тази емотиконка " :-P " на 10 човека или ще ми купуваш вафла мура :D :D

П.п. По темата: Това е просто отлична постъпка от страна на момчето, много рядко се намират такива хора, напримерно ето неска един приятел с приятелката си и момчето с каска а тя не :-x , но по късно като се прибираха и той и беше дал каската :grin: ... В разказа се доказва колко много момчето е обичал момичето.

HePeAJIeH
02-21-2008, 19:05
Ако наистина имам много спомени с момичето и знам че това е момичето за мен определено бих го направил!

Spider4eto
02-21-2008, 19:05
Не,влагам друг смисъл в това.Става дума за любовта на момчето към момичето,че е пожертвал живота си за нея.И въпроса ми беше Дали и вие бихте пожертвали вашия?На думи всички могат да кажат, че биха дали дори живота си за гаджето си или за незнам си кой...обаче никой не би го направил каквото и да казва ми няма как да знаеш на 100% аз напримерно бих колкото и странно да ти звучи. Толкова много го обичам :smt007

poltergais
02-21-2008, 19:19
Да ще го направя ако съм в подобна ситуция не само защото ще спася любимия човек а и зщото ПО ДОБРЕ ЕДИН ОТЦЕЛЯЛ ОТКОЛКОТО ДВА ТРУПА

Pliok0019
02-21-2008, 19:23
Да ще го направя ако съм в подобна ситуция не само защото ще спася любимия човек а и зщото ПО ДОБРЕ ЕДИН ОТЦЕЛЯЛ ОТКОЛКОТО ДВА ТРУПА
Е с малумната идея на писаницата всъщност ще се спасиш, ако останеш с "шлема".

punkrock
02-21-2008, 19:25
Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)

Yanichka
02-21-2008, 19:27
Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)И аз това щях да кажа..ама доколкото разбрах това е някаква примерна тема в която всеки трябва да покаже колко е влюбен в гаджето си и как би се жертвал заради него

splendour
02-21-2008, 19:35
Можел е да намали и шанса да умре е доста по-малък.
Поредната тъпотия...

слънце ненагледно :lol: :lol: ти де спа не видя ли 4е пише че СПИРАчКИТЕ НЕ РАБОТЯТ мали мали авторката да не се засяга от ограни4ени хора с плитки коментари . супер е споменчето аз и преди съм го 4увала :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

LeAv3 m3 Al0n3
02-21-2008, 19:42
Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)
дАмЗ аМА кАт мОмчЕтО е БиЛо кАТиЛ .... :-x :-x :-x :-x

shefa
02-21-2008, 19:50
Историята е доста тъпичка и нереална, но мисля, че схванах идеята.
Та бих го направил, но много зависи, кой е човекът, който стои зад мен

Pliok0019
02-21-2008, 19:52
Можел е да намали и шанса да умре е доста по-малък.
Поредната тъпотия...

слънце ненагледно :lol: :lol: ти де спа не видя ли 4е пише че СПИРАчКИТЕ НЕ РАБОТЯТ мали мали авторката да не се засяга от ограни4ени хора с плитки коментари . супер е споменчето аз и преди съм го 4увала :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Добре слънце ненагледно. Тогава филмирания пич може да направи друго:

Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)
Ами и вие се занимавате с глупости...

Yanichka
02-21-2008, 19:54
Ами и вие се занимавате с глупости...Ама моля ти се всеки ден ми се налага да решавам дали да дам каската си на човека зад мен ..на мотора..на който спирачките не работят и какво там беше още

MakeMeLaugh
02-21-2008, 20:01
Аа това го знам. Доста е старо. Има още една по-стара история дето се казваше "Няма песен без край".. и то много разчувства.. даже повече от това :)

ani4ka_bani4ka
02-21-2008, 20:02
ти чуваш ли се, бе?!
ще си карам докато не ми свърши бензина 8)

Alabalaportokala
02-21-2008, 20:03
Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)И аз това щях да кажа..ама доколкото разбрах това е някаква примерна тема в която всеки трябва да покаже колко е влюбен в гаджето си и как би се жертвал заради него

Ахх да бе да. Ми като дойде първия по остър завой или въобще първия завой какво праивм тогава ? :D

Yanichka
02-21-2008, 20:04
Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)И аз това щях да кажа..ама доколкото разбрах това е някаква примерна тема в която всеки трябва да покаже колко е влюбен в гаджето си и как би се жертвал заради него

Ахх да бе да. Ми като дойде първия по остър завой или въобще първия завой какво праивм тогава ? :DЗавива :-D

splendour
02-21-2008, 20:06
Можел е да намали и шанса да умре е доста по-малък.
Поредната тъпотия...

слънце ненагледно :lol: :lol: ти де спа не видя ли 4е пише че СПИРАчКИТЕ НЕ РАБОТЯТ мали мали авторката да не се засяга от ограни4ени хора с плитки коментари . супер е споменчето аз и преди съм го 4увала :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Добре слънце ненагледно. Тогава филмирания пич може да направи друго:

Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)
Ами и вие се занимавате с глупости...


и ние ама и ти покраи нас :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pliok0019
02-21-2008, 20:11
Можел е да намали и шанса да умре е доста по-малък.
Поредната тъпотия...

слънце ненагледно :lol: :lol: ти де спа не видя ли 4е пише че СПИРАчКИТЕ НЕ РАБОТЯТ мали мали авторката да не се засяга от ограни4ени хора с плитки коментари . супер е споменчето аз и преди съм го 4увала :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Добре слънце ненагледно. Тогава филмирания пич може да направи друго:

Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)
Ами и вие се занимавате с глупости...


и ние ама и ти покраи нас :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Браво. С тази фраза само и единствено доказа колко ограничена си всъщност. Дано успееш да промениш поне правописа си...

splendour
02-21-2008, 20:27
Можел е да намали и шанса да умре е доста по-малък.
Поредната тъпотия...

слънце ненагледно :lol: :lol: ти де спа не видя ли 4е пише че СПИРАчКИТЕ НЕ РАБОТЯТ мали мали авторката да не се засяга от ограни4ени хора с плитки коментари . супер е споменчето аз и преди съм го 4увала :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Добре слънце ненагледно. Тогава филмирания пич може да направи друго:

Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)
Ами и вие се занимавате с глупости...


и ние ама и ти покраи нас :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Браво. С тази фраза само и единствено доказа колко ограничена си всъщност. Дано успееш да промениш поне правописа си...

само дет осра темата на момичето.няма значение дали е било възможно да оцелеят.идеята е че той я обича повече от живота си .4аткаш? дано с1м ти помогнала да загрееш :-P :-P

Yanichka
02-21-2008, 20:30
само дет осра темата на момичето.няма значение дали е било възможно да оцелеят.идеята е че той я обича повече от живота си .4аткаш? дано с1м ти помогнала да загрееш :-P :-PА аз само да те върна малко назад, където ти самата задълба и писа "ти де спа не видя ли 4е пише че СПИРАчКИТЕ НЕ РАБОТЯТ мали мали"

Pliok0019
02-21-2008, 20:42
Можел е да намали и шанса да умре е доста по-малък.
Поредната тъпотия...

слънце ненагледно :lol: :lol: ти де спа не видя ли 4е пише че СПИРАчКИТЕ НЕ РАБОТЯТ мали мали авторката да не се засяга от ограни4ени хора с плитки коментари . супер е споменчето аз и преди съм го 4увала :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Добре слънце ненагледно. Тогава филмирания пич може да направи друго:

Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)
Ами и вие се занимавате с глупости...


и ние ама и ти покраи нас :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Браво. С тази фраза само и единствено доказа колко ограничена си всъщност. Дано успееш да промениш поне правописа си...

само дет осра темата на момичето.няма значение дали е било възможно да оцелеят.идеята е че той я обича повече от живота си .4аткаш? дано с1м ти помогнала да загрееш :-P :-P
Благодаря. Колкото и странно да звучи разбрах смисъла на темата от самото й начало. Ако не беше достатъчно изтъркано, копирано и безинтересно, ако не бях чувала история и т.н. нямаше изобщо да ти обръщам внимание. Просто ми стана интересно колко глупави хора има по този свят. Честито, ти си една от тях.

Pliok0019
02-21-2008, 20:44
само дет осра темата на момичето.няма значение дали е било възможно да оцелеят.идеята е че той я обича повече от живота си .4аткаш? дано с1м ти помогнала да загрееш :-P :-PА аз само да те върна малко назад, където ти самата задълба и писа "ти де спа не видя ли 4е пише че СПИРАчКИТЕ НЕ РАБОТЯТ мали мали"
Да. Всъщност темата и без това не е смислена, затова не се извинявам, че съм я напълнила със спам.

Alabalaportokala
02-21-2008, 20:47
Ако аз бях в такава ситуация щях да обикалям с мотора докато му свърши бензина 8-)И аз това щях да кажа..ама доколкото разбрах това е някаква примерна тема в която всеки трябва да покаже колко е влюбен в гаджето си и как би се жертвал заради него

Ахх да бе да. Ми като дойде първия по остър завой или въобще първия завой какво праивм тогава ? :DЗавива :-D

Със 180 км/ч ? 8-)

Това дори и Холивуд не е възможно :-D :D

Авторката можеше просто да попиташ дали обичта между двама човека може да бъде достатъчно силна че да единия да рискува живота си за другия

FEN_NA_MOTORI
02-21-2008, 21:40
1. Който се е качвал и карал мотор знае за какво става върпос
2. Моля спрете да пълните темата с глупости
3. Когато се качите и подкарате някой мотор със 180 иди лягай на някой остър завой !!! Да те видя като си много отворен дали ще го вземеш !!!
4. Ама какво се занимавам аз цяла вечер мога да споря с вас на тема мотори ама вие като си нямате понятие само на картинки сте виждали или да профучава покрай вас, може да е прозвучало грубо, ама ай когато се качите и земете остър завой със 180 обадете ми се да видя !!!
5. И пичката дето писа ще обикаля докато свърши бензина 1 въпрос... Ако си в града и се движиш със 180 и както улиците са къси или има светофари как ще караш на червено или ще завиеш на 90 градуса сас 180 аааааааааааааа?!

Yanichka
02-21-2008, 21:42
5. И пичката дето писа ще обикаля докато свърши бензина 1 въпрос... Ако си в града и се движиш със 180 и както улиците са къси или има светофари как ще караш на червено или ще завиеш на 90 градуса сас 180 аааааааааааааа?!С малко фантазия хах...ама ти супер много задълба в тая безсмислена тема...много се вживяваш :)

FEN_NA_MOTORI
02-21-2008, 21:47
5. И пичката дето писа ще обикаля докато свърши бензина 1 въпрос... Ако си в града и се движиш със 180 и както улиците са къси или има светофари как ще караш на червено или ще завиеш на 90 градуса сас 180 аааааааааааааа?!С малко фантазия хах...ама ти супер много задълба в тая безсмислена тема...много се вживяваш :)
Сега първо да кажа ИЗВИНЯВАЙ ама и аз мога да ти го набия с малко фантазия !
Второ дразня се, че се правите на разбирачи а всъщност не е така
И трето НЕ СЕ ВЖИВЯВАМ просто моторите са моята страст и моят живот...

Yanichka
02-21-2008, 21:51
5. И пичката дето писа ще обикаля докато свърши бензина 1 въпрос... Ако си в града и се движиш със 180 и както улиците са къси или има светофари как ще караш на червено или ще завиеш на 90 градуса сас 180 аааааааааааааа?!С малко фантазия хах...ама ти супер много задълба в тая безсмислена тема...много се вживяваш :)
Сега първо да кажа ИЗВИНЯВАЙ ама и аз мога да ти го набия с малко фантазия !
Второ дразня се, че се правите на разбирачи а всъщност не е така
И трето НЕ СЕ ВЖИВЯВАМ просто моторите са моята страст и моят живот...По принцип темата нямаше за цел обсъждането на скоростта на моторите...в условието на "задачата" не пише че караме с 180 и че сме в града и че има завой ...така че може и да ги няма

FEN_NA_MOTORI
02-21-2008, 21:53
Ами ти по магистрала виждала ли си СТЕНА :razz: :razz: ... Мисли малко като приказваш!!!

Yanichka
02-21-2008, 21:55
Ами ти по магистрала виждала ли си СТЕНА :razz: :razz: ... Мисли малко като приказваш!!!Все едно ти си знаеш твоето..ок щом казваш ще се блъскаме днес :)

FEN_NA_MOTORI
02-21-2008, 22:01
С мен на тема мотори по добре недей да спориш... Много ми е интересно обаче тъй като казаз: "Ти си знаеш твоето...", е като не си съгласна хайде кажи как е? Искам и аз да се посмея :D

Yanichka
02-21-2008, 22:07
С мен на тема мотори по добре недей да спориш... Много ми е интересно обаче тъй като казаз: "Ти си знаеш твоето...", е като не си съгласна хайде кажи как е? Искам и аз да се посмея :DНяма да ти направя този кеф :P

FEN_NA_MOTORI
02-21-2008, 22:12
С мен на тема мотори по добре недей да спориш... Много ми е интересно обаче тъй като казаз: "Ти си знаеш твоето...", е като не си съгласна хайде кажи как е? Искам и аз да се посмея :DНяма да ти направя този кеф :P
Ами защото съм прав и просто неможе да защитиш мнението... Ок както и да е ако някой иска може да поспорим!!!

И още веднъж:
1. Който се е качвал и карал мотор знае за какво става върпос
2. Моля спрете да пълните темата с глупости
3. Когато се качите и подкарате някой мотор със 180 иди лягай на някой остър завой !!! Да те видя като си много отворен дали ще го вземеш !!!
4. Ама какво се занимавам аз цяла вечер мога да споря с вас на тема мотори ама вие като си нямате понятие само на картинки сте виждали или да профучава покрай вас, може да е прозвучало грубо, ама ай когато се качите и земете остър завой със 180 обадете ми се да видя !!!
5. И пичката дето писа ще обикаля докато свърши бензина 1 въпрос... Ако си в града и се движиш със 180 и както улиците са къси или има светофари как ще караш на червено или ще завиеш на 90 градуса сас 180 аааааааааааааа?!

Ако някой не е съгласен, ще се радвам да поспорим :oops:

Yanichka, мацко примири се прав съм 8) Ако ти се спори ти си... Ако "не" непиши повече простотий в темата...

malko_pros
02-21-2008, 23:24
Можел е да намали и шанса да умре е доста по-малък.
Поредната тъпотия...

слънце ненагледно :lol: :lol: ти де спа не видя ли 4е пише че СПИРАчКИТЕ НЕ РАБОТЯТ мали мали авторката да не се засяга от ограни4ени хора с плитки коментари . супер е споменчето аз и преди съм го 4увала :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
оххх само да спре да натиска газ и мотора сам ще почне да си намалява скоростта ... макар и малко пак ще се намали.
П.С. жени не пишете относно МПС и тяхното управляване плс :D :-o :razz: :-P 8-) :grin:

Pliok0019
02-22-2008, 07:56
Можел е да намали и шанса да умре е доста по-малък.
Поредната тъпотия...

слънце ненагледно :lol: :lol: ти де спа не видя ли 4е пише че СПИРАчКИТЕ НЕ РАБОТЯТ мали мали авторката да не се засяга от ограни4ени хора с плитки коментари . супер е споменчето аз и преди съм го 4увала :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
оххх само да спре да натиска газ и мотора сам ще почне да си намалява скоростта ... макар и малко пак ще се намали.
П.С. жени не пишете относно МПС и тяхното управляване плс :D :-o :razz: :-P 8-) :grin:
Знаех си! Така с по-малка скорост ще успее да кара докато му свърши бензина. Не съм много запозната с моторите, но г/д си имам представа за карането на кола. :D

hooliganka89
02-22-2008, 07:59
Бахти тъпотията!

FEN_NA_MOTORI
02-22-2008, 09:27
оххх само да спре да натиска газ и мотора сам ще почне да си намалява скоростта ... макар и малко пак ще се намали.
П.С. жени не пишете относно МПС и тяхното управляване плс :D :-o :razz: :-P 8-) :grin:
Цитирам "Като спре да натиска газ" ХахАХахаххуХуУХУХУХхахахА ХахахахахХуХХУахАХхаахХАа хахУхАХахахахаХАХаха :D :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Добре движи се със 180 и спри за 10-15 секунди :razz:


Не съм много запозната с моторите, но г/д си имам представа за карането на кола. :D
Като не си запозната спри да говориш глупости!!! И колата няма НИЩО общо с мотора !!!

BeBsItO
02-22-2008, 10:37
1vo sasipahte temata na momi4eto i 2 ro ako trqbva da sam 4esna, bih go napravila za 4oveka do kogoto sam sega, no za nikogo dr ot predi6nite. prosto jivota mi bez nego e po4ti nevazmojen i bezmislen

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-22-2008, 11:43
ами да бих.. въпреки че не се знае докато не ти се случи:) а и е много хубаво че момчето до такава степен е обичало момичето възхищавам се на този тип любов: )

П.П някои от мненията бяха изтрити по 10 т. от правилника!

princesa_viki
02-22-2008, 14:07
a[N]D[i]T[k]a]ами да бих.. въпреки че не се знае докато не ти се случи:) а и е много хубаво че момчето до такава степен е обичало момичето възхищавам се на този тип любов: )

П.П някои от мненията бяха изтрити по 10 т. от правилника!
Благодаря на тези,които разбраха за какво става въпрос в темата.
Ако някои мислят,че е безмислена,тъпа или квато и ще да е-Не пишете!

slun4evo
02-22-2008, 14:21
Аз бих се жертвала, бих дала всичко за човек, който обичам.Искам той да е щастлив, дори и аз да не съм до него.Той винаги ще помни момичето, което е обичал и момичето което е спасило животът му, това е достатъчен подарък за мен. :)

SkiT
02-22-2008, 14:27
Не,влагам друг смисъл в това.Става дума за любовта на момчето към момичето,че е пожертвал живота си за нея.И въпроса ми беше Дали и вие бихте пожертвали вашия?
:shock: ....Вероятно бих.... :(

az17
02-22-2008, 15:49
m ne az ne bih go napravil !! NE bih umrql zaradi momi4eto koeto obi4am ...

SiNiStEr
02-22-2008, 15:55
Винаги когат го чета това рева....
Да,бих го направила,но при положение,че този човек значи мн за мен !

H8_mE
02-22-2008, 16:01
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Много тъжна история :cry: докосна мн надълбоко в мен!

GabisiTa
02-22-2008, 16:07
Да, бих го направила, както и всяко друго нещо... щом е за човека, когото обичам :oops: :-k :smt089

princesa_viki
02-22-2008, 16:23
Аз бих го направила,за които и да е.Не мога да си представя да живея с мисълта,че заради мен е умрял човек... :(

FEN_NA_MOTORI
02-22-2008, 16:26
Аз бих го направила,за които и да е.Не мога да си представя да живея с мисълта,че заради мен е умрял човек... :(
Ами за мен :oops:

Аз винаги съм си мислел, че ще се умра с мотора, поне ще умра с усмивка на лицето 8)

princesa_viki
02-22-2008, 16:29
Аз бих го направила,за които и да е.Не мога да си представя да живея с мисълта,че заради мен е умрял човек... :(
Ами за мен :oops:

Аз винаги съм си мислел, че ще се умра с мотора, поне ще умра с усмивка на лицето 8)
И за теб разбира се :-) :)

alex4o
02-22-2008, 16:30
ох тва е толкова тъжно. Всеки път като го прочета ми се насълзяват очите :cry: и да бих го направила. За моя мечо бих направила всичко :smt007 :smt007 :smt007

+1 аз също бих направила всичко за моето момче ! :-)

Kamel4enceto
02-22-2008, 17:49
Mi mojebi nqma6e da si sloja 6lema za6toto az sam nekva takava 6te po4na da pitam za6to , 4e neiskam i nekvi takiva.... da ne se slu4va na nikogo dano... vinagi kato 4eta nekvi takiva ne6to i mi stava super gadno :cry:

splendour
02-22-2008, 19:02
Аз бих го направила,за които и да е.Не мога да си представя да живея с мисълта,че заради мен е умрял човек... :(
Ами за мен :oops:

Аз винаги съм си мислел, че ще се умра с мотора, поне ще умра с усмивка на лицето 8)


ми да се пак си на мотора си коет ти е страст и с лубимия човек........има и смисъл се пак си спасил някого.........

FEN_NA_MOTORI
02-22-2008, 20:16
Аз бих го направила,за които и да е.Не мога да си представя да живея с мисълта,че заради мен е умрял човек... :(
Ами за мен :oops:

Аз винаги съм си мислел, че ще се умра с мотора, поне ще умра с усмивка на лицето 8)


ми да се пак си на мотора си коет ти е страст и с лубимия човек........има и смисъл се пак си спасил някого.........
Имах предвид, че дори и сам да съм пак ще съм щастлив, че съм загинал по такъв начин :-P

miss_sweet
02-27-2008, 18:12
malemle naistina mno qko spomen4ee az ot skoro hodq s motorist i vinagi mno me e strah no...tr1pkata si e tr1pka no se pak po temata bih go napravilaa i o6te kak misl 4e i toi bi go napravil za men !!! :smt060 :smt007

sapphirr
02-27-2008, 20:54
можеш да разбереш дали би го направил само ако си бил на мотора,отстрани е лесно да коментираш

wwe11
02-27-2008, 21:19
Не бих си дал живота . Казвам и скачай и скачаме от мотора и двамата оцеляваме :D . Само ще си размажем главите но :smt050

cryingangel
02-27-2008, 21:47
Ако обичам силно - Да :)

Ou7taControL
02-28-2008, 01:23
това го има на клипче във vbox и е толкожа тъжно и всеки път като го гледам и ми се насълзяват очите.. аз сам момиче и бих направила това, но ако приятеля ми направи това за мен бих искала да умра с него защото той е всичко за мен и без него аз немога да живея :(

alkobalko
02-28-2008, 05:23
Мисля, че не бих взела каската. Ще искам да съм с него каквото и да се случи. Ако той умре, няма да искам да продължавам без него.

PaMoH40
02-28-2008, 06:43
az bih dal kaskata na averkata ot kolkoto tq da umre po dobre az ot kolkoto tq bih kazal 4e kaskata e za neq
:smt051

wehrmacht
02-28-2008, 07:14
да бих го направил, ще зная че съм дал шанс човекът който обичам да живее

TheNewReligion
02-28-2008, 08:42
Ох , ужас ! Аз най-много да се паникьосам и ...

w0sh
02-28-2008, 08:47
Аз>Всичко друго.

Spider4eto
02-28-2008, 08:48
Аз>Всичко друго. хах егосит 8-)

pepita87
02-28-2008, 09:50
Незнам,как бих постъпила,ама няма да си дам каската :x тъпо е да разсъждаваме и да дискутираме как е можел да намали скоростта,съ6тността на въпроса е повече от очевадна...нали бихме дали живота си за лиубимия...или лиубимата.Иначе как е можел да намали,да натисне съединителя и да превклиучи на първа ,бе :razz: А някъде сре6тнах и отговори,да обикалял докато му свършел беннзина :razz: :razz: :razz: Ми ако е на надолни6те :shock:

Alira
03-01-2008, 17:24
Мисля , че кой каквото и да казва не се знае дали няма да направи точно обратното. Ако не си бил там не може да се предполага как ще се реагира :( :( . И все пак идеята е страхотна и това споменче е наистина яко :)

CuRly_Doll
03-01-2008, 17:39
Не,влагам друг смисъл в това.Става дума за любовта на момчето към момичето,че е пожертвал живота си за нея.И въпроса ми беше Дали и вие бихте пожертвали вашия?На думи всички могат да кажат, че биха дали дори живота си за гаджето си или за незнам си кой...обаче никой не би го направил каквото и да казва
Не мисля,че НИКОЙ не би го направил.Аз бих и то не само на думи.Вярвам,че ако обичаш някой наистина силно,би пожертвал живота си за него!

~~lalala~~
03-01-2008, 17:52
Romantiki...

MartyParty
03-01-2008, 17:58
защо ШЛЕМ за бога...

princesa_viki
03-01-2008, 17:59
можеш да разбереш дали би го направил само ако си бил на мотора,отстрани е лесно да коментираш
Да,така е!Но не го пожелавам на никой да избира между своя или на друг живота :?

koalka
03-01-2008, 18:51
Както казаха - отстрани е лесно, но дали така би станало наистина, дали всеки би пожертвал живота си.Пък и ситуацията е нереална според мен, защото със 180 км/ч надаливъобще някой ще оживее от двамата...

sapphirr
03-02-2008, 09:17
можеш да разбереш дали би го направил само ако си бил на мотора,отстрани е лесно да коментираш
Да,така е!Но не го пожелавам на никой да избира между своя или на друг живота :?

аз също!

prettyIdeath
03-02-2008, 10:08
Ако става въпрос за приятела ми, определено бих го направила, въпреки че къде ще ида аз с мотор или пък да карам... Но каквото и да е... бих се пожертвала.
ПС: Това го бях чела и преди. Много е гадничко .. :(

punkrock
03-02-2008, 10:20
5. И пичката дето писа ще обикаля докато свърши бензина 1 въпрос... Ако си в града и се движиш със 180 и както улиците са къси или има светофари как ще караш на червено или ще завиеш на 90 градуса сас 180 аааааааааааааа?!
XAxax, Ами ако не карам със 180 и няма остри завои ? :D
Много филми гледате, тцтц :-D

Sarabi
03-02-2008, 10:35
Ее вие пък не го приемайте толкова буквално. По - добре е да даде няква калпава историйка за да си представите горе - долу някаква ситуация от колкото просто да ви попита "бихте ли умряли за гаджето си?".
Хората имат голям проблем с разбирането.