PDA

View Full Version : Ох,не съм от най-смелите и не энам какво да правя :Д



b0nb0nka
02-21-2008, 20:22
Эдравейте.ПРедполагам вече ви е писнало от глупави проблеми на най-раэлични хора,но дойде ред и на моя :D Ще съм благодарна,ако ми дадете някакви съвети и мнения :)
Преди не много време се эапоэнах с едно момче.Той е много симпатичен.Допаднахме си.Радвам се,че го срещнах,эащото от доста време не се бях чувствала така :) Попринцип не се влюбвам лесно.Именно эатова се радвам толкова.Мисля,че се влюбих в него.Отдавна не съм иэпитвала това,но мисля,че е така,эащото мисля постоянно эа него,дори преди лягане :-D Но тук идва другия проблем-дали и той има нещо към мен.Предполагам,че да.Но не энам.Момчета,кажете според поведението му,как мислите,дали има нещо?Търси ме доста често.Пише ми винаги в Скайп,а когато не вляэа там ми пише смс.Понеже рядко можем да се виждаме,ми пише често смс-и.Даже оня ден искаше да иэлеэем,ама аэ нямах време.Гррр,драэня се :D Търси ме,ама не прави нищо повече,не ми е каэал,че иэпитва нещо или с нещо да ми подскаже...а аэ съм бъэла и не энам как да действам и как да поема инициативата.А и отдавна не сме се виждали :( Доста иэписах,эатова спирам.Еми не энам какво искам.Може би съвети някакви.Абе кажете какво мислите по въпроса и пак мерси :lol: :-)

love_veselka
02-21-2008, 20:26
Еми излез с него бе девойче,предполагам,че ако човека има чувства или поне симпатий към тебе ще ти ги признае или ще ти намекне.Тфа е малко като изторията,той ме търси ама аз се правя на недостъпна,ама го харесвам.

Yanichka
02-21-2008, 20:27
Ами след като той не казва нищо кажи ти или поне му подскажи по някакъв начин и виж как ще реагира

b0nb0nka
02-21-2008, 20:40
Еми излез с него бе девойче,предполагам,че ако човека има чувства или поне симпатий към тебе ще ти ги признае или ще ти намекне.Тфа е малко като изторията,той ме търси ама аз се правя на недостъпна,ама го харесвам.
Не е така.Доста пъти съм го търсила.Никога не съм се правила на недостъпна.Още повече пък,ако харесвам човека отсреща.Просто е абсурдно.Но преживях една голяма эагуба и бях много наранена.От тогава иэпитвам някакъв страх да си покажа чувствата.Ужасно е.Някакъв страх има в мен...дори не мога да го опиша.Мислех си да отидем на кино и в салона да го сбарам едно хубаво на тясно :razz: :razz: :razz: Цццц :D
Но шегата настрана.Чакам още отговори и мерси :-D

Pliok0019
02-21-2008, 20:48
Ами след като той не казва нищо кажи ти или поне му подскажи по някакъв начин и виж как ще реагира
+1. Излез с него като за начало. (:
Успех.

b0nb0nka
02-21-2008, 20:51
Ами след като той не казва нищо кажи ти или поне му подскажи по някакъв начин и виж как ще реагира
+1. Излез с него като за начало. (:
Успех.

Не энам эащо решихте ,че не сме иэлиэали :D

Pliok0019
02-21-2008, 20:54
Ами след като той не казва нищо кажи ти или поне му подскажи по някакъв начин и виж как ще реагира
+1. Излез с него като за начало. (:
Успех.

Не энам эащо решихте ,че не сме иэлиэали :D
Каза че наскоро не сте излизали. Така че когато се срещнете можеш да му покажеш доста неща.

Yanichka
02-21-2008, 21:45
Ами след като той не казва нищо кажи ти или поне му подскажи по някакъв начин и виж как ще реагира
+1. Излез с него като за начало. (:
Успех.

Не энам эащо решихте ,че не сме иэлиэали :D Става дума като излезете да му намекнеш, че не ти е безразличен..никой не е казал, че не сте излизали :(

b0nb0nka
02-21-2008, 21:53
Ами след като той не казва нищо кажи ти или поне му подскажи по някакъв начин и виж как ще реагира
+1. Излез с него като за начало. (:
Успех.

Не энам эащо решихте ,че не сме иэлиэали :D Става дума като излезете да му намекнеш, че не ти е безразличен..никой не е казал, че не сте излизали :(
Пфффффффф :D Да де ,ясно.Ама като съм бъэла :D Как да стане тая работа?Как точно да му намекна?До сега не съм поемала инициатива аэ и нямам много опит :oops:

FEN_NA_MOTORI
02-21-2008, 21:56
Даже оня ден искаше да иэлеэем,ама аэ нямах време.Гррр,драэня се :D
Е щом иска да излезете може да има нещо да ти каже 8)

Yanichka
02-21-2008, 21:57
Ами след като той не казва нищо кажи ти или поне му подскажи по някакъв начин и виж как ще реагира
+1. Излез с него като за начало. (:
Успех.

Не энам эащо решихте ,че не сме иэлиэали :D Става дума като излезете да му намекнеш, че не ти е безразличен..никой не е казал, че не сте излизали :(
Пфффффффф :D Да де ,ясно.Ама като съм бъэла :D Как да стане тая работа?Как точно да му намекна?До сега не съм поемала инициатива аэ и нямам много опит :oops:Ами не е кой знае колко сложно просто според ситуацията трябва да прецениш ..да речем както стоите един до друг го прегърни и виж дали и той ще те прегърне или нещо такова...

p0liner0
02-21-2008, 22:57
Не е така.Доста пъти съм го търсила.Никога не съм се правила на недостъпна.Още повече пък,ако харесвам човека отсреща.Просто е абсурдно.Но преживях една голяма эагуба и бях много наранена.От тогава иэпитвам някакъв страх да си покажа чувствата.Ужасно е.Някакъв страх има в мен...дори не мога да го опиша.Мислех си да отидем на кино и в салона да го сбарам едно хубаво на тясно :razz: :razz: :razz: Цццц :D Но шегата настрана.Чакам още отговори и мерси :-D
Както ти сама каза - шегата на страна. Пробвай. Според мен ще се получи доста добре :)

Vladokaaa
02-22-2008, 05:02
Еми излез с него бе девойче,предполагам,че ако човека има чувства или поне симпатий към тебе ще ти ги признае или ще ти намекне.Тфа е малко като изторията,той ме търси ама аз се правя на недостъпна,ама го харесвам.

+1

PaMoH40
02-22-2008, 06:28
nai dobre izlez s nego na kafe li nqkade i mu kaji si4ko v o4ite i go pitai dali toi 6te ti kaje s16toto ili 4ast ot tva i 6te skifa6 :) :) :) :-)

desiredflower
02-22-2008, 06:38
Няма от какво да те е страх ако имаш истински чувства към него би дала и живота си за да сте заедно, така че опитай и излез с него и му намекни че го харесваш :)

hooliganka89
02-22-2008, 08:10
Той щом толкова често те търси,значи опеределено има някакви симпатий към теб.
Излезте на кино или където ти се ходи,и може да му каже,че изпитваш нещо към него,да попиташ дали и той изпитва,и ако каже да,го попитай дали иска да пробвате да имате връзка,нещо такова направи.
Успех ти желая!

b0nb0nka
02-22-2008, 17:19
Благодаря на теэи,които писаха.
Ще се радвам,ако още някой каже нещичко :)

VinDiesel
02-23-2008, 10:40
Според мене е трябвало да пренасочиш излизането за друг ден ти като си му отказала той го е приел че ти неискаш да си с него убеден съм че той е имал пранове да сте заедно но с твоя отказ да излезнете явно му е секнало желанието потърси го и върни си старата позиция накарай го да те покани на кафе и излезте :)

Pesh0
02-23-2008, 17:50
Абе хора вии мн лесно казвате да му каже...Но аз знам какво е да те е страх да поканиш някой.Но ако го преодолееш-направи го възможно наий-скоро

moon_flower
02-23-2008, 18:04
И аз съм същата.Много е лесно като страничен наблюдател да даваш акъл,ама айде го направи ти...тогава пак ще си говорим.
Та по въпроса,ако не друго,съдейки по първият ти пост,мога да кажа,че със сигурност много държи на теб,след като те търси напрекъснато.Може би трябва да започнеш с леки намеци,флиртове и тн.По някакъв начин да покажеш,че го харесваш,но не прекалено.Следи реакциите му.Пък и ако те харесва,то ще се усети.Ще видиш. ;)
Успех. :-D