PDA

View Full Version : Презерватив със спермицин се скъса...съвети?



ice_rose
02-22-2008, 07:37
С приятеля ми правихме секс ,с презерватив със спермицин на Sportex, но след като приключихме разбрахмер, че се е скъсал...В момента ,в който се изправих имах чувството,че повечето сперма изтече от мен...Цикълът ми този месец приключи на 17 ,а фертилните ми дни според овулационния календар са от 22 до 25.
Въпросите са ми презервативът със спермицин убил ли е оплодителната способност на сперматозоидите?
Да тичам ли за Escapelle до аптеката?
Моля ви за съвети и бързи отговори и благодаря на всички, наистина съм притеснена...

skatemore
02-22-2008, 07:38
ми заминавай за ескапел бе , пф тууууу писна ми от тъпи теми толко ли немоо си извади уя и да свърши навънкя :-x

Leiderschaft
02-22-2008, 07:47
:shock: Az bih ti4ala vednaga do aptekata.

suunlight
02-22-2008, 08:09
Ескапела да не е бонбонка да я вземеш така лесно, но помисли ако не го вземеш и се надяваш само на презерватива какво може да се случи .. може да се стигне до аборт, ано си бременна. За това по-добре отиди до аптеката купи си ескапел, изпий го и вече намерете друг начин да се предпазвате от такива работи .. !

krem4et0
02-22-2008, 10:11
Сложна работа мацка......Знам, че спермицидът убива сперматозоидите, но ти е ясно, че това не става на 100%
Разбира се не всяка еякулация в жената води до оплождане, а не всяко оплождане до бременност. Аз лично не бих пила Ескапел, защото желанието ми да имам дете е равно на нежеланието. но ти ако изобщо не искаш деца сега пий.

ice_rose
02-22-2008, 10:58
Благодаря за отговорите на всички.Вече пих Escapelle, някъде около 11 часа след рисковия контакт...Дано всичко да е наред,макар че сигурността на деиствие на продукта е 84%...Не съм повръщала след като го приех, по упътване до 3 часа след приемането на таблетката,ако не ти се гади значи се е усвоила...Дано и да няма странични ефекти върху организма ми,по принцип не съм привърженик на хормоналните таблетки :oops:

vodka_f
02-22-2008, 11:05
браво- браво \:D/

PatkoPatkov
02-22-2008, 17:07
аааа кви са тея презервативи за първи път ги чувам .. Дайте малко инфо :)