PDA

View Full Version : гримиор



Nadelina
02-22-2008, 07:50
Kolko ot vas hodqt na grimior... da gi grimira profesionalist... I kolko ot vas predpochitat da svyrshat tazi rabota sami... Nqmam predvid ejednevno... a kogato se nalaga... za nqkakav specialen sluchai... I ako hodite kolko e chesto... Imam golqmo jelanie da se zanimavam s tova.. i mislq da izkaram edin kurs sega... i sym si namerila mqsto kydeto da rabotq... Pritesnqva me edinstveno dali shte byda dostatachno poseshtavana....

LadyDy
02-22-2008, 07:54
Аз сама си се справям... :)

laracools
02-22-2008, 08:17
mi da ti kaja sama se grimirvam...ama ako e za po-vajen slu4ai bih oti6la na grimior.dosega ne sum hodila de :)

LuCiFersAngeL
02-22-2008, 09:59
Ами аз лично смятам, че сама се справям много по-добре и трудно бих се доверила на непознат да ми мацоти лицето, но пък има и хора, които са с двете леви.... За по-специални случаи със сигурност биха посетили гримьор. Аз лично смятам да се правя сама и за бала :-)

PinkFloydSound
02-22-2008, 10:17
сама :-x като ще и на среща с испанската кралица да бъда, пак сама...веднъж позволих на една приятелка на мама да ме намацоти, която попринцип се слави с това, че има усет, и си е гримьорка...божеее нямате си представа на какво ме направи :-x бях по-грозна дори и отколкото съм си попринцип без грим :-x

Yanichka
02-22-2008, 10:45
И аз сама, защото си слагам каквито цветове харесвам, а не каквито уж ми отиват

PinkFloydSound
02-22-2008, 13:13
И аз сама, защото си слагам каквито цветове харесвам, а не каквито уж ми отиват
да, казват ми, че златно ми отива, а пък после като ме гримират, приличам на току що изровено съкровище :lol:

Nadelina
02-22-2008, 13:22
Ne vinagi tova koeto vaji za golqma chast ot horata i po tochno koe otiva na cveta na ochite im principno im utiva naistina... Naprimer sinioto mnogo otiva na sini ochi... zelenoto na kafqvi... i t.n. Prosto rabotata na edin grimior e da podchertae hubavite neshta i da prikrie nedostatacite v edno lice... a ne da go napravi natrufeno i izglejdashto kato palqcho... A za syjalenie mnogo grimiori rabotqt tochno po tozi nachin... Grimirat po edin i sashti nachin vinagi i posle rezultata ne e vpechatlqvasht...

PinkFloydSound
02-22-2008, 13:26
Ne vinagi tova koeto vaji za golqma chast ot horata i po tochno koe otiva na cveta na ochite im principno im utiva naistina... Naprimer sinioto mnogo otiva na sini ochi... zelenoto na kafqvi... i t.n. Prosto rabotata na edin grimior e da podchertae hubavite neshta i da prikrie nedostatacite v edno lice... a ne da go napravi natrufeno i izglejdashto kato palqcho... A za syjalenie mnogo grimiori rabotqt tochno po tozi nachin... Grimirat po edin i sashti nachin vinagi i posle rezultata ne e vpechatlqvasht...
ако това на снимката си ти, и си се гримирала сама, започвай веднага курса, и после късмет :-)

Nadelina
02-22-2008, 13:41
Emo Doll she doidesh li da te grimiram :) :-)

P.S. Da az sym tova na snimkata i da az sym se grimirala .. ;)

PinkFloydSound
02-22-2008, 13:47
Emo Doll she doidesh li da te grimiram :) :-)

P.S. Da az sym tova na snimkata i da az sym se grimirala .. ;)
даааа много искам :-) дори и не винаги да е сполучливо /при теб ще е, убедена съм/, много обичам някой да ме глезииии :-)

VerryBerry
02-22-2008, 14:25
научих се да се гримирам като хората 8)

sexa_na_kompleksa
02-22-2008, 17:05
Отдавна не съм се гримирвала, но иначе предпочитам братовчедка ми да ме гримирва - има дарба. :)
На теб не ти пречи да си изкараш курса. Съмнявам се да нямаш клиентала. Пък и ще се осъвършенстваш. ;)

alex4o
02-22-2008, 17:19
амиии чесн казаноо външният ми вид никога не бих поверила на друг човек никога..мисля,че аз най-добре мога да си преценя кое ми отива и кое не ;)

dan4ety
02-22-2008, 17:26
Не бих дала на някой да ме гримира, дори и да е гримьорът на някоя Холивудска звезда ... Само на кака съм давала. Тя може да гримирва много добре, но просто повече няма да й дам :lol: Мразя някой да ми пипа лицето, а още по-малко да го мацоти. Само на себе си имам доверие :) Естествено, за някой по-важен случай може и да отида на гримьор, но ... Не е сигурно :)

~~lalala~~
02-22-2008, 17:29
sama samo fonduten ryj i spirala slagam

~~lalala~~
02-22-2008, 17:34
nedelina mn qk grim ima6 obqsni mi kak to4no go prai6 i kvi marki izpolzva6 plss

sh3_1s_7h3_0n3
02-22-2008, 17:34
Един-единствен път ходих на гримьор... айде 2.. веднъж на пробен грим и втори път в деня на абитуриентския ми бал. :)
Гримирам се сама независимо дали поводът е специален или не.

Ти пак можеш да си изкараш курса. Едно свидетелство, че си компетентна в тази област никога не е излишно. :) Аз лично също бих се записала на подобен курс дори и само да се гримирвам сама. :)

GaBiIi__
02-22-2008, 19:47
ami az sam hodila za edin slu4ai i na istina mackata si razbira6e ot rabotata i ne mi strauva6e mn oba4e vav salona v koito raboti se zanimava i s manikiura tai kato ne e koi znae kolko pose6tavana za grim ai uspex4eta :-)

JuS7^YourS
02-22-2008, 20:14
ами аз никога не съм ходила на гримьор, но бих отишла някога. За бала обаче мисля сама да се справя. :)

FENKATAA
02-22-2008, 20:52
не не ходя на никакъв гримьор справям се супер и без чужда помощ...

08mdam__
02-23-2008, 06:15
Стани гримьор и ще дойда при теб да ме гримираш за бала тая година :Р

happy end
02-23-2008, 09:00
НЕ ХОДЯ

Just hear me...
02-23-2008, 11:00
И аз не ходя... обаче искам да отида някой път ... интересно ми е... 8-)

stomah4eto
02-23-2008, 14:24
Стани гримьор и ще дойда при теб да ме гримираш за бала тая година :Р
:)

Nadelina
02-23-2008, 17:55
08mdam__ i stomah4eto mnogo bih se radvala ako doidete pri men i se ostavite v moite "risuvashti" ryce na tozi vajen ochakvan i svyrzan s mnogo emocii hubav za vas den... :) Naistina!

marina star
02-23-2008, 18:05
az sa6to ne sam hodila,no pak bih oto6la,estestveno 4e nie samite nai-dobre poznavame sebe si,no tova sa profesionalisti i ima dosta ne6ta koito nai-veroqtno ne sme i podozirali 4e 6te ni otivat,4e taka se ptravqt i t.n.

ZA 3-4 OT OTGOVORILITE MOMI4ETA:PI6E SE "ГРИМИРАМ" A NE "ГРИМИРВАМ"

Marge
02-23-2008, 18:08
Не ходя никога на гримьор, сама си се гримирам. Просто ми се отдават грима и прическите и ми е лесно да се гримирам. Пък и се гримирам по абс мой си начин, а гримьор би ми направил някой нормален обикновен грим, а аз бягам от "обикновеното" :)

08mdam__
02-23-2008, 21:16
08mdam__ i stomah4eto mnogo bih se radvala ako doidete pri men i se ostavite v moite "risuvashti" ryce na tozi vajen ochakvan i svyrzan s mnogo emocii hubav za vas den... :) Naistina!

Щом проявяваш такова желание и воля няма как да сбъркаш ;) А аз съм сериозна :Р