PDA

View Full Version : Момичетата ме мразят, в мен ли е вината?



antipsychotic or...
02-22-2008, 10:40
Сигурно съм адски сбъркан и имам нужда от превъзпитание на характера, но никога не съм си и представял, че могат да те намразят заради крехката ти срамежливост или чисто приятеслкото ти отношение. Възпитаван съм от жена, почти през целия си живот съм живял с майка си и може би един вид не съм присвоил типично мъжки характер, какъвто повечето ми връсници тъй като не живея с баща си но това е друга тема...
Та същинския въпрос, който си задавам е, защо момичета ме мразят? Какви особености на характера ми ги карат да ме мразят? Още от малък, когато връсниците ми се закачаха с момичетата по буен начин - скубеха им косите, пляскаха ги по дупетата и други подобни "игри" аз винаги съм бил пасивен. Може би защото майка ми ме е учила да уважавам момичетата или заради крехката ми срамежливост не знам. С течение на времето в характера ми явно съм заприличал на момиче. Подчертавам, че не съм гей, но явно кавалерския ми характер и склонност никога да не показвам груби инстинкти към нежния пол кара момичетата да ме намразват, което ми е адски чудно. Не възприемат поведението ми за мъжко сигурно, докато връсниците ми се закачат с момичета по начини, които възприемам за неуважителни, получават много повече внимание от нежната половинка, докато мен считат за особен и слабохарактерен. Не малко момичета са ми казвали, че съм странен, а аз така и недоумявам какво точно ми е особеното. Считам, че се държа като пич в повечето моменти, но понякога съм адски раним. Чувството, че не мога да проумея защо ме мразят просто ме задушава. Всеки изминал ден се чувствам адски сам и си мисля, че жените ще ме мразят до края на живота ми. Едва сега почвам да си правя изводи, че не можеш да се харесаш на всички, че много момичета от обкръжението ми действително са повърхностни и лицемерни. Харесват тип грубо поведение, обичат простотията - намират го за мъжкарско да ги убиждат и да се държат с тях като с вещ. Дори по-свесните момичета от класа ми, когато ги убиди някой съученик, те се правят на убидени, а всъщност на следващия ден сякаш са преусмислили постъпката на момчето като геройска и веднага почват да му се натискат след училище. Явно жените обичат контрола и грубиянството. Мразят деца като мен, които се държат като "женички" и явно считат за слабост мъжа да се държи с жената като равни. Явно обичат манипулацията и превъзходството, искат да изпитват повече сила от страна на мъжа в общуването и не възприемат хроа като мен за нормални. Държа да подчертая, че не страдам от комплекси, симпатичен съм, не съм надут, кавалер съм до голяма степен, но тези неща не пречат на момичета от класа ми да ме мразят. Дали всички момичета от випуска ми са сбъркани или нещо не наред с мен. Може би тепърва ми предстои да осъзнавам много неща, но не мисля да се променям. Не искам да ставам интелигентен и арогантен позьор, само и само за да се харесам на момичета, но в крайна сметка какво да правя.
В класа момчетата често ме бъзикат за това, че съм прекалено мекушав спрямо момичета и за това се оставям да бъда подиграван от тях зад гърба ми. 11 клас съм пък и все идва по някоя тема за бала - "ти с каква дама на бала ще отидеш като всички момичета те мразят?" не знам си какво си още, а чесно казано и това ме притеснява вече. Толкова ли повърхностни са всички момичета във випуска ми? Какво търси едно момчие като поведение от мъжката част? Какво да променя...
Почнах вече да се повтарям излишно, чувствайте се герои ако сте стиганли до тук, просто ми трябва безкомпромистен съвет, кажете каквото ви идва на ум, как да се променя, но без да изневерявам на принципите си.

PinkFloydSound
02-22-2008, 11:08
Чувствам се герой 8-)
Виж сега, много уважавам това, че ти си възпитан по този начин. Предпочитам такива момчета, отколкото такива като бебетата от випуска ми. Не мисля, че е правилно да започнеш да подражаваш на другите момчета, които се държат грубиянски със съученичките си... Не е правилно, така, че не тръгвай по този път... Това, че съученичките ти са тъпи и повърхностни и не проявяват уважение към същността ти, не означава, че никъде извън училище няма да срещнеш момиче, което да те подкрепя, уважава, и най-вече да оцени твоите качества... И аз преди много-много не се разбирах с противоположния пол, но нещата, постепенно, се оправиха, започнахме да се уважаваме и подкрепяме :) Смятам, че след време момичетата ще съжаляват за това, че не са те оценили и приели :)


!!!УСПЕХ!!!

skatemore
02-22-2008, 12:22
Сигурно съм адски сбъркан и имам нужда от превъзпитание на характера, но никога не съм си и представял, че могат да те намразят заради крехката ти срамежливост или чисто приятеслкото ти отношение. Възпитаван съм от жена, почти през целия си живот съм живял с майка си и може би един вид не съм присвоил типично мъжки характер, какъвто повечето ми връсници тъй като не живея с баща си но това е друга тема...
Та същинския въпрос, който си задавам е, защо момичета ме мразят? Какви особености на характера ми ги карат да ме мразят? Още от малък, когато връсниците ми се закачаха с момичетата по буен начин - скубеха им косите, пляскаха ги по дупетата и други подобни "игри" аз винаги съм бил пасивен. Може би защото майка ми ме е учила да уважавам момичетата или заради крехката ми срамежливост не знам. С течение на времето в характера ми явно съм заприличал на момиче. Подчертавам, че не съм гей, но явно кавалерския ми характер и склонност никога да не показвам груби инстинкти към нежния пол кара момичетата да ме намразват, което ми е адски чудно. Не възприемат поведението ми за мъжко сигурно, докато връсниците ми се закачат с момичета по начини, които възприемам за неуважителни, получават много повече внимание от нежната половинка, докато мен считат за особен и слабохарактерен. Не малко момичета са ми казвали, че съм странен, а аз така и недоумявам какво точно ми е особеното. Считам, че се държа като пич в повечето моменти, но понякога съм адски раним. Чувството, че не мога да проумея защо ме мразят просто ме задушава. Всеки изминал ден се чувствам адски сам и си мисля, че жените ще ме мразят до края на живота ми. Едва сега почвам да си правя изводи, че не можеш да се харесаш на всички, че много момичета от обкръжението ми действително са повърхностни и лицемерни. Харесват тип грубо поведение, обичат простотията - намират го за мъжкарско да ги убиждат и да се държат с тях като с вещ. Дори по-свесните момичета от класа ми, когато ги убиди някой съученик, те се правят на убидени, а всъщност на следващия ден сякаш са преусмислили постъпката на момчето като геройска и веднага почват да му се натискат след училище. Явно жените обичат контрола и грубиянството. Мразят деца като мен, които се държат като "женички" и явно считат за слабост мъжа да се държи с жената като равни. Явно обичат манипулацията и превъзходството, искат да изпитват повече сила от страна на мъжа в общуването и не възприемат хроа като мен за нормални. Държа да подчертая, че не страдам от комплекси, симпатичен съм, не съм надут, кавалер съм до голяма степен, но тези неща не пречат на момичета от класа ми да ме мразят. Дали всички момичета от випуска ми са сбъркани или нещо не наред с мен. Може би тепърва ми предстои да осъзнавам много неща, но не мисля да се променям. Не искам да ставам интелигентен и арогантен позьор, само и само за да се харесам на момичета, но в крайна сметка какво да правя.
В класа момчетата често ме бъзикат за това, че съм прекалено мекушав спрямо момичета и за това се оставям да бъда подиграван от тях зад гърба ми. 11 клас съм пък и все идва по някоя тема за бала - "ти с каква дама на бала ще отидеш като всички момичета те мразят?" не знам си какво си още, а чесно казано и това ме притеснява вече. Толкова ли повърхностни са всички момичета във випуска ми? Какво търси едно момчие като поведение от мъжката част? Какво да променя...
Почнах вече да се повтарям излишно, чувствайте се герои ако сте стиганли до тук, просто ми трябва безкомпромистен съвет, кажете каквото ви идва на ум, как да се променя, но без да изневерявам на принципите си.

кво зимаш ?

mila_pila
02-22-2008, 12:43
Чувствам се герой 8-)
И аз. :D
Таа да ти кажа, човек, не мисля, че единственият ти проблем е това, че се държиш мило и си кавалер. Тоест не може момичетата да те мразят за подобно нещо, най-много да те възприемат като добра приятелка, но да те мразят... не.
И друго- изобщо не се заминавай с хора от класа или училището ти щом според теб са тъпи, повърхностни или т.н. Движи с такива, които те уважават такъв, какъвто си.
И "мразя" като цяло е доста силна дума, която предполагам в случая по-удачно би могла да се замени с "не ми обръщат внимание" или т.н. Гледай сега, във всички девойки са заложени инстинкти, които ни налагат да търсим по-агресивен мъж за връзка, флирт или т.н., просто щото шанса подобен мъж да оцелее(респективно ние) е по-голям... Биология и психология.
А сега да ти кажа и малко по-античовешката си теория - хората са олигофрени! Ама всички и не изключвам себе си от това число и за да живееш в тоя свят трябва или да се примириш с олигофренията или да си теглиш куршума. Хайде късмет.

RoyTheReaper
02-22-2008, 16:21
Ако искаш момичетата да ти обърнат някакво внимание, трябва да се държиш като мъж. Така както описваш поведението на другите момчета, изглежда го възприемаш като нещо долно и просташко. Е трябва да промениш тази нагласа. Трябва да преосмислиш дефиницията си за "мъжественост". Защото това което те правят е нормалното, това е което привлича жените.

Не казвам да станеш простак - няма смисъл, пък и няма начин да станеш такъв ако не си възпитан като такъв. Трябва обаче да излъчваш агресия, арогантност, самоувереност. Това може да стане и без да се държиш селски, грубо или просташки (въпреки че простаците почти никога не остават сами :-D ). Както се описваш, това ти липсва, драстично намалявайки шансовете ти.

И още нещо... жените не знаят какво точно искат. Имай го предвид когато четеш женски постове в темата. :D


ти с каква дама на бала ще отидеш като всички момичета те мразят?

Наистина ли някой го е изказал на глас?! :shock:

1n5ub0rd1na73
02-22-2008, 18:41
кво зимаш ?
Трай там.

Rofl4e
02-22-2008, 18:52
Абе не им обрчщаи внимание на тези от класа ти..те са тъпите а не ти и един ден жените ще намразят тях...да знаеш

VampireGirl666
02-22-2008, 19:10
Няма да се променяш,заради хора които не си заслужава.Те просто не могат да те оценят.И аз имам едно такова момче в класа си и е вярно,че го мислехме за 'женчо' ,но тази година седя с него и мога да кажа,че е много готино момче.Явно съученичките ти не са си направили труда да общуват с тебе.Запази качествата си,такива каквито са сега,защото за всеки пътник си има влак.Това,че класа те приема по този начин,не значи че и с другите момичета е същото.Потърси други приятели и им дай възможността да те опознаят.Успех!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-22-2008, 23:12
Здравей, съгласна съм с Emo Doll и VampireGirl666, ти просто си попаднал в такава среда, пълна с лицемерни и груби хора. Но това не значи, че някъде навън няма да срещнеш съвсем различни и свестни хора, които да те оценят и харесат. Може светът да е изобилстващ от простотия и лошотия :D Но както те има и теб, така и има хора за теб :) А тези от класа ти просто ги игнорирай, защото не си заслужава ;) Успех :)

LizZz
02-23-2008, 07:42
Някой като ти каже пак, че всички те мразят и няма с коя да си на бала им отговори, че никоя не те е заслужила!
Не ставай като другите момчета!
И аз така гледам на повечето момчета, който познавам - наистина се държат долно и просташко и не мисля да променям тази нагласа заради някви пикли, които не знаят какво иска, както каза Lake Bodom.
Ще се намери момиче, което ще те оцени, проблема е, че няма много такива и ще трябва да разшириш кръга си от приятели. :)
Евала ти правя, че си такъв!!!

propusk
02-23-2008, 10:38
дам..прав си повечето момичета в днешно време си падат по грубите прости момчета и само гледат да им се натискат ... момчета като теб са рядкост в 21 век.Все пак не се опитвай да подръжаваш на съучениците си,защото и да искаш няма да се получи :D бъди такъв какъвто си и ще видиш,че след време много момичета ще ти обърнат внимание ;)

VerryBerry
02-23-2008, 12:33
Няма да се променяш,заради хора които не си заслужава.Те просто не могат да те оценят.И аз имам едно такова момче в класа си и е вярно,че го мислехме за 'женчо' ,но тази година седя с него и мога да кажа,че е много готино момче.Явно съученичките ти не са си направили труда да общуват с тебе.Запази качествата си,такива каквито са сега,защото за всеки пътник си има влак.Това,че класа те приема по този начин,не значи че и с другите момичета е същото.Потърси други приятели и им дай възможността да те опознаят.Успех!

съгласна съм :) и аз съм седяла с ''женчо'',който всъщност си е мн готино момче :) така че-прави си изводите :)

8992
03-02-2008, 11:03
Не се тревожи напразно, ще намериш твоето момиче което наистина те заслужава ;-) щом момичетата от твоя клас те пренебрегват и се държат така с теб значи по нищо не се различават от простащината на момчетата :wink: има толкова много момичета които ще те харесат , аз си падам по нежни, романтични и мили момчета :) и не само аз вярвам има още много които биха предпочели теб пред някой лигльо ;-) нали знаеш КОЙТО СЕ СМЕЕ ПОСЛЕДЕН СЕ СМЕЕ НАЙ-ДОБРЕ 8)

eminem_girl
05-11-2008, 14:25
Ех, де да имаше повече момчета като теб...
Тааа... Не почвай да подражаваш на другите момчета, които се държат грубиянски с момичетата. Не тръгвай по този път, просто съученичките ти са тъпи.

eXciTeD
05-11-2008, 14:58
Пич си, правиш всичко както трябва, любезен си с всички, а не се получава?? Точно така и знаеш ли защо? В този свят нахалните оцеляват. Ако не си поискаш сам, никой няма да ти даде! Не е нужно да играеш ролята на "доброто момче", не казвам да простееш и т.н, нищо подобно, просто трябва да си открит с хората, да имаш самочувствие, да знаят че ти си уникален, да не могат да си позволят да се гаврят с теб! Според мен срамът е много лошо качество, защо ли? Просто ти затваря врати... трябва да дойде момента в който да си кажеш - Каквото искам - взимам, другите не са нищо повече от мен, а го имат.. бъди открит с момичетата и не само с тях и ще имаш успех... помни - достойнство! :)

LostInMe
05-11-2008, 18:35
приличаме си :D само че аз не съм 11 клас :shock:
по другите работи иначе.. 8-) 8-)

Bubbly
05-11-2008, 18:47
Та, както вече някой спомена мразя е доста пресилено, сигурна съм, че в класа ти никой никого не мрази, но въпреки това, както разбирам, страдаш от липса на внимание и от тъпи подигравки, подходящи повече за прогимназията отколкото за 17-годишни. Нали си чувал, че противоположностите се привличат? Мисълта ми беше, че аз имам малко опит със срамежливите и леко притеснителни момчета и се чувствам адски некомфортно с момче, което постоянно внимава да не каже или направи нещо погрешно. Мисля, че все още са останали момичета, които са свикнали момчето да прави първата крачка (пък макар и 2 на 1000 :D) и нищо чудно да проявяват интерес към теб, но да не знаят как да ти го покажат.В случая малко самочувствие в повече няма да навреди, но ако не ти идва отвътре, по-добре не преигравай. И последно, но най-важно -Престани да се изживяваш като жертва! Това няма да те доведе до никъде, най-много да се сдухаш още повече. Просто си живей живота и остави хората да говорят. Успех !

Duvessa
05-11-2008, 19:18
Игнорират те, защото са повърхностни. Аз се радвам, че са останали хора като теб и те съветвам да не се променяш заради някакви лигли. Някой ден ще намериш момиче, което да те оцени такъв , какъвто си. Колкото до момичетата в класа ти- може да не те харесват особено, защото чрез „закачките” на другите, те един вид им обръщат внимание, а ти на тях не. На глупавите това им трябва- да са обект на внимание, да бъдат харесвани и т.н. Като се замисля тези от випуска ти са някакви недорасли тъпи патки. Няма смисъл да се потискаш заради тях, напротив, трябва да се гордееш, защото момчета като теб са рядкост в днешно време, а и имаш страхотно възпитание. Много момичета биха избрали теб пред някой от простаците, които описваше. Запознавай се с хора извън класа ти, щом тези от него са неспособни да оценят качествата ти.

alex4ii
05-12-2008, 07:39
Nqma ni6to lo6o da si kavaler daje v tezi vremena tova e strahotno.Ta ako si tova koeto opisva6 zna4i si princa ot prikazkite na bql kon.tova e 4udesno na men li4no ne mi haresvat grubiqnite koito kisnat po-cql den vav fitnesa i se 4udqt kak da zabiqt nqkoq madama.A pak ako ne si nameri6 dama za bala gore glavata.Vs nqkoe imteligentno momi4e 6e ti grabne sarceto.Daje napravo im se 4udq na tezi momi4eta............ :-P :P :-P :-P :P

heroine
05-12-2008, 21:33
Ти си...страхотен. :-o

Virtuallll
05-12-2008, 21:48
Според мен не те харесват, защото сигурно си мислят, че се опитваш да ги впечатлиш или да ги свапяш едва ли не, а те се правят на недостъпни и излизат с разни чичковци, според мен това е причината, ако е така те одумват и т.н. Обаче да не ти пука! Остави ги да се развиват като незнаят, колко добронамерени и приятелски са ти чувствата към тях, нека си гадаят какво чувстваш към тях, престани да им обръщаш внимание, избягваи разговорите с тях и няма да си им толкова антипатичен, а ако им направиш добро впечатление може даже да те обикнат :) Успех!

kykyto
05-13-2008, 09:32
човек случаино ти да си заговарял момиче.... от тях и веднага след това да си казал " искаш ли да ти дам (нещо си)" или да не си отоварял да не си давал учебник :( или да си ги подминавал някаде еи така :(

renkata16
05-18-2008, 08:01
Виж сега
Не те мразят, може би просто не ти обръщат внимание :wink: . Ако питаш мен не си струва да се занимаваш с тях. Знам ги тия дето ги описа. Тва са типичните разглезени богаташки момичета. :smt068

Ще ти дам прост пример:
В мойто даскало има 2 класа (не само 2,давам пример с тях).В единия момчетата са точно като тебе :mrgreen: (да ги наречем X).В другия - като съучениците ти (Y).

Има и други 2 класа (пак пример). Момичетата от единия са некви надути,деклотетата им до пъпа, с лъскави телефони, чорапите им са на Версаче за 50 лв... абе.. разглезена история (това са момичетата Y). От другия клас момичетата са сладки и добрички, не че не обръщат внимание на външния си вид, просто са по-нормални (момичетата X), не като някоя фолк певица.

Та мисълта ми беше, че точно тия "Y"-момичета ходят със същите "Y"-момчета. Хора като тях се надушват. А онези възпитани, добри момчета (като теб) ходят с момичета от другия клас, които са като тях (X). И мога да ти кажа, че връзките на тея "Y" са лицемерни и не издържат много. Цялата работа се основава на едно надминаваме кой е по-готин. :smt078

Искам да кажа, че просто не си попаднал в подходяща обстановка. Има много момичета които ще те харесат.

А относно бала - ако наистина няма с кой да идеш - обади се, познавам поне 15 момичета които биха дошли с теб, включително и аз! =P~

Не им се впрягай. Успех! :)

thecopstopped
05-18-2008, 08:44
Много рядко се срещат момчета като теб, затова не подражавай на съучениците си. Момичетата от твоя клас явно не оценяват какво изпускат.То си е за тях, аз мисля че ти не си виновен за отдалечаването на хората от моя пол. :D Аз между другото вярвам, че всеки си намира половинката, ако обаче проявяваш по особени чувства към някое момиче от твоя клас...... направи нвщо по въпроса. Но не сменяй индивидуалността си :)

Chrissie
05-25-2008, 19:29
Слава Богу!Най-после едно момче като хората!Най-после мъж,който знае как да се отнася с една жена!Повярвай ми,не е необходимо да се променяш,има момичета,които ще те харесат такъв,какъвто си,защото уверявам те,поведението ти е безупречно.Извинявай много,ама намираш ли за нормално да унижаваш едно момиче,по начина по който описа?Не!Разбира се,че не.Просто момичетата от випоска ти реагират така,защото явно главите им още са кухи (извинявай за израза).Жените обичат момчета,които знаят как да се държат с тях,как да направят романтична обстановка,как да ги погледнат.Ех,да,понякога обичат мъжете да проявяват сила и настойчиваст,но не по този...едва ли не брутален начин.Никога не съм го одобрявала и незнам дали някога ще мога.Мисли си за мен каквото искаш,но аз не смятам да те лъжа,въпреки че не те познавам.Допадаш ми,дори много,няма смисъл да лъжа,а другите да си мислят каквото искат. :oops: Ти си като шлифован диамант в купчина боклук,ти си рядкост и трябва да се гордееш с това,а не да мислиш как да се промениш.Защо изобщо трябва да се променяш?Не,не,според мен не трябва.Освен това,момичетата не те мразят,а просто незнаят как да се държат с теб,понеже са свикнали с друго отношение.А вината изобщо не е в теб,а в тях.Дано да съм успяла да ти помогна дори...мъничко.Успех! \:D/

metaxa
05-25-2008, 19:53
Ами хубаво е че си кавалер,но наистина има някаква граница.Когато прекалено много уважаваш някого той ти се качва на главата, така че не бъди чак такъв кавалер ако всичко е с мярка смятам че нещата ще се променят. :)
Успех :)

TheNewReligion
05-25-2008, 20:19
Спокойно ! Мисля , че ти си човек , който държи на принципите си и това е похвално . Не се променяй само зад а се харесаш на булшинството от разглезени пикли . Бъди такъв какъвто си ! Мисля , че ти си от малкото момчета ,които се държат уважително към момичетата и това прекрасно !НО бъди мил с момичетата до момента в , който те започнат да те принуждават да изневеряваш на приниципите си ! Не позволявай момичетата да те манипулират , само защото си кавалер ! Прояви малко коравост , ако някое момиче се изкаже хапливо по твой адрес . Разбирам , че си раним , но не го показвай точно когато те обидят . Тогава е момента да покажеш , че имаш достойнство за разлиак то "коравите " ти връстници ! Успех и бъди такъв какъвто си ! Отстоявай принципите си и съхранявай достойнството си ! :)

Ivalinka
05-25-2008, 20:22
абе то си зависи от хората...примерно имам приятели,които се държат мило,нежни са,ама всички момичета ги уважават...ама в крайна сметка няма как от толкова малко да разберем какъв си и да ти кажем дали трябва да промениш нещо....

Shadow_Walker
05-25-2008, 20:23
не мисля че вината е в теб...наистина.
да се държиш добре и приятелски с момичетата е страхотно и те би трябвало да го оценяват и да ти се кефят...жалко че не го правят.

N0_feAR
05-26-2008, 19:03
Това дето го казваш не мога да си го обясня...как може жените да не харесват кавалерското поведение, а предпочитат да бъдат мачкани...не го разбирам. От това което прочетох си извадих доста добро мнение за теб, може би единственият ти проблем е че им се оставяш прекалено много. Просто малко се постегни и не ги оставяй да ти се качват на главата, иначе всичко ти е префе
пп:Па ако не си намерш мацка за бала, покани мен :P

pi0neer
05-27-2008, 02:45
проблема не е в теб а в селските курви .. :) защото сега момичетата явно им харесва да се държат с тях като с тотални Ку*ви и да се задяват само с некфи псевдо гъзари дето сложат 1 ланец регнат се в myspace и стават безсмъртни ... просто бъди себе си и НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙ точно такива като теб може да им се каже истински мъже !!

mort
05-27-2008, 09:02
Много добре се изказваш и си личи.че си интелигентен.Лоша черта за 17 годишно момче.Момичетата търсят авантюри с диви селяни,защото е много по пламенно.Аз сега завършвам 10 клас и веч тотално сам се отказал от момичетата.Предпочитам да изчакам докато им оврът главите.Казва се,че ние момчетата порастваме по-късно,а всъщност е обратното.Попринцип на 25-30 годишна възраст нещата се преобръщат.Жените се оглеждат за мили и умни мъже,а не за свине и нагли просто фешани като в тийнейджърската възраст.Ще ти кажа само едно-не се променяй,по добре да те харесва само едно момиче,но свястно,отколкото цялата орда кухи лейки,които не правят нищо друго,освн че съществуват.


А колкото до бала - аз мисля да съм без дама.Ако искам да си изкарам върха,не искам някоя да ми виси на ръката и да се гледа в огледалце на всеки единадесет минути,да си придърпва роклята,защото и се набира,да си оправя прическата във всяка тоалетна,накрая да се нафирка и да заспи с гъза нагоре в колата на баща ми.

Само напред,готин!Някой ден ще откриеш момичето за теб,а тези които сега ти се смеят ще реват на сватбата ти ! :grin:

bezumni_ste
05-27-2008, 13:35
Ахаха тръгнал си да търсиш съвети от госпожички и те веднага "такива като теб са рядкост и много те ценим и желаем", но никоя от тях няма да те изчука :-D


Истината и тя е общо валидна винаги, е че 'доброто момченце' винаги свършва последен. Госпожичките искат приключения, страст, да се чувстват като малки момиченца пред партньора си. Или поне госпожичките, които ти искаш да чукаш. И ако не можеш да им предоставиш това приключение, никога няма да ги имаш.

Започни да тренираш сериозно за да може организма ти да продуцира повече тестостерон. На нападките отвръщай с такива. Изолирай се от другите, но го направи по агресивен начин, не по сдухливият. Идеята не е как другите ще те приемат, щом 4ри години те приемат за женчо випуска ти явно ще си остане така. Идеята е ти да промениш собствения си светоглед, собственото си себеусещане. Започнеш ли да гледаш на живота като нещо, което можеш да сграбчиш си стигнал до правилният state of mind. Не ти си им длъжен, те са ти длъжни на теб. Качествени мъже малко, ебливи пикли бол. Излъчвай интелигентност, мъжественост, опасност, непукливост и новите хора, с които се запознаваш ще те възприемат като коренно различен човек. При това идеята не е просто да излъчваш, а да си такъв. Спрете с глупостите как еди какво си било преструвки и тн. Няма такова нещо като 'играене на роли', има само да бъдеш това, което искаш да бъдеш.

Гледай около себе си, учи се, възползвай се. Светът е низ от възможности, но само истинските хора се протягат към тях. Не бъди цял живот изтривалка. И не се задоволявай с безумните утешения "някой ден ще си намериш някоя".

BFBALEX
01-29-2010, 20:26
am пич аз познавам 1 фр беше женчо и гледам сички го закачат бият го подиграват му се викам пич идваш с мен да тренираш борба той вика ама не ама не викам няма не идвай тука ся вече 4-ти месец говодя с мен и забелязах че е адцкия пич и когато се държиш добрес него става много забавен а иначе е мълчелив
и ся му викам мълчи си прай дръж си на своя style няма смис да се праиш кат мен и мн др аз съм си такъв така сам научен от малък и ся вече нит никoй го закача нит нищо

AFT
01-29-2010, 22:32
Ох, айде моля ви се. Всички момиченца веднага се зарадваха на автора, но даже и половината не биха му обърнали внимание, ако го познаваха. Не защото не харесват милите момчетата, а защото никое момиче не иска женчо до себе си. Ти хубаво си бъди мил, ама нали знаеш - всяка крайност е родна сестра на ограничеността. Както се пее в една песен "Girls keep breaking up with me, it's never any fun. They say they already have a pussy, they don't need another one." ;]

Utun
01-30-2010, 09:34
Чувствам се герой! :D
Да ти кажа, познато ми звучи. Не че не съм възпитаван нормално, просто като по-малък също не участвах в закачките и тн. Видях накъде води и се усетих. Не ми беше приятно в началото да играя роля, може би тогава съм държал повече на имиджа щом съм го направил, но истината е че се постарах да подражавам на останалите и тн. С други думи най-нормално олигофренче. Тва какво, началото на гимназията май. Бях решил ново начало и така и стане.
После стигнах до някакво заключение, че всяка крайност е вредна, както спомена някой преди това. Отношенията сега са нещо по средата, гаврата е умерена, но си я има. 8) Пък не се отчайвай, има момичета, които ценят поведение като твоето.

bloodyF
01-30-2010, 11:54
имах приятел миналата година (от класа ми) .Бяхме доста близки ..обаче тази година се промени страшно много и вече все едно не се познаваме :? ...и цялата история беше защото другите момчета му се подиграваха че излиза с момиче на кафе само като приятел ...все едно де,...имаш две опции..
1.да се държиш като задник..така може би ще те харесат
2.да продължиш да си си нормален и да не ти пука за кифлите...


четях през няколко реда но доколкото видях си 11 клас...за година и половина оставаща да не ти пука е моят съвет...ти после ще си продължиш напред,ще си намериш приятелка която впоследствие ще ти стане евентуално съпруга и ще си живееш живота..а те само ще могат да си мечтаят някой да ги уважава по начина по който ти си го правил : )