PDA

View Full Version : краката..



LannyBarbie
02-22-2008, 11:28
значии краката ми са много гадни надоло.. пръсците .. тънки някви а нагоре са добре ахах ботуши с пола никога немога да нося защото са ми широки се надоло ;\ лятото бях напълняла към 50 бях и пак си ми бяха същите като сега 44 съм.. нз кажете някакви упражнения нещо да напалнея там ахахаха защото е мн гадно .. :shock: :(

Nadelina
02-22-2008, 12:07
Vzemi si botushi koito sa shiroki po princip a ne sa po kraka... Prascite nqma kak da ti nadebeleqt...

splendour
02-22-2008, 12:12
mi ostavai gi a moje da se opravqt

comics
02-22-2008, 12:27
0тиваш на фитнес, където има калф-машина и там ще блъскаш. За повече инфо: http://bb-team.org ;)

Ag
02-22-2008, 12:29
Бахти моите мускули са супер развити.Искам да не са толкос големи ама...

LannyBarbie
02-22-2008, 14:04
Vzemi si botushi koito sa shiroki po princip a ne sa po kraka... Prascite nqma kak da ti nadebeleqt...
то с такива май ще е още по зле.. :(

LannyBarbie
02-22-2008, 14:05
0тиваш на фитнес, където има калф-машина и там ще блъскаш. За повече инфо: http://bb-team.org ;)
къде по точно тук ? 10х:)

PinkFloydSound
02-22-2008, 14:11
аз съм в същото положение...ама се примирявам :lol: щото ме мързи да ходя на фитнес...тебе ако не те мързи, ходи, може и на каланетика да ходиш или на аеробика :-)
П.П. недй толкова да слабееш само заради едни крака...може да се разболееш...

hottie
02-22-2008, 14:27
развий си мускулите там. Ако не ти се ходи на фитнес, се запишт на танци или бягай в парка :)

BlackWings
02-22-2008, 16:40
И моите прасци са много тънки като клечки са ... не си ги харесвам и аз нооо това е положението просто бъди такава каквато си :)

fuklu
02-23-2008, 09:41
И моите прасци са много тънки като клечки са ... не си ги харесвам и аз нооо това е положението просто бъди такава каквато си :)

BluE_s
02-23-2008, 10:44
Prascite nqma kak da ti nadebeleqt...
може да надебелеят ;)

Liar
02-23-2008, 18:04
Аз защо знам,че се харесват тънки прасци...

LannyBarbie
02-24-2008, 12:51
Аз защо знам,че се харесват тънки прасци...
ми аз не искам да стават някви дебели амии нормално нз.. защото и прекалено тънки не са хубави :?

ЕPu
02-24-2008, 13:20
Прасците не може да ги промениш.
може евентуално да стегнеш мускулите ако желаеш, но нищо повече.

GetNasty
02-24-2008, 13:37
Vzemi si botushi koito sa shiroki po princip a ne sa po kraka... Prascite nqma kak da ti nadebeleqt... +1 :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-24-2008, 14:34
Ами и да "надебелеят" е възможно :-D , ако ти самата качиш килограми, което, разбира се, не ти препоръчвам, ако изглеждаш добре. :) С подходящи упражнения (по често ходене на фитнес) може да ги стегнеш и останалото да трупаш мускули там и така ще изглеждат по - големи.. Друго не мога да се сетя.. Но ако още си малка, като порастнеш, ще се оправят, сигурна бъди :-) :)

olive_oil
02-24-2008, 15:20
тръгни на фитнес : )
а ако искаш нещо в къщи да правиш - сложи няколко книги една върху друга - толкова стабилно, че да можеш да се качваш в/у тях без да паднеш. Качи се само с пръстите на краката. ходилата ти съответно ще увиснат надолу и твоята задача е да ги повдигаш с помощта на прасците ти. Действа, само е се дръж за нещо стабилно да не паднеш. Във училище ни карат да правим това - повдигане на пръсти, но там го правим дирекно на пода и няма такъв ефект

LannyBarbie
02-24-2008, 15:59
Ами и да "надебелеят" е възможно :-D , ако ти самата качиш килограми, което, разбира се, не ти препоръчвам, ако изглеждаш добре. :) С подходящи упражнения (по често ходене на фитнес) може да ги стегнеш и останалото да трупаш мускули там и така ще изглеждат по - големи.. Друго не мога да се сетя.. Но ако още си малка, като порастнеш, ще се оправят, сигурна бъди :-) :)
ами нали това казах че и лятото като бях напълняла пак бяха почти същите:) иначее сега не искам да напълнявам така си се харесвам 8) на 16 съм:)

LannyBarbie
02-24-2008, 15:59
Ами и да "надебелеят" е възможно :-D , ако ти самата качиш килограми, което, разбира се, не ти препоръчвам, ако изглеждаш добре. :) С подходящи упражнения (по често ходене на фитнес) може да ги стегнеш и останалото да трупаш мускули там и така ще изглеждат по - големи.. Друго не мога да се сетя.. Но ако още си малка, като порастнеш, ще се оправят, сигурна бъди :-) :)
ами нали това казах че и лятото като бях напълняла пак бяха почти същите:) иначее сега не искам да напълнявам така си се харесвам 8) на 16 съм:)

LannyBarbie
02-24-2008, 16:00
тръгни на фитнес : )
а ако искаш нещо в къщи да правиш - сложи няколко книги една върху друга - толкова стабилно, че да можеш да се качваш в/у тях без да паднеш. Качи се само с пръстите на краката. ходилата ти съответно ще увиснат надолу и твоята задача е да ги повдигаш с помощта на прасците ти. Действа, само е се дръж за нещо стабилно да не паднеш. Във училище ни карат да правим това - повдигане на пръсти, но там го правим дирекно на пода и няма такъв ефект
ще го пробвам това:) мерси :grin: