PDA

View Full Version : Без презерватив и...



i_bleed
02-22-2008, 12:12
Винаги съм се чудела това нещо - много хора със сериозни връзки от един момент нататък правят секса без презерватив, защото "си имат доверие". Това естествено е прекрасно, но откъде можете да знаете дали вие или човека до вас няма някоя болест (не говоря само за СПИН, и не е задължително и самия човек да знае, него приемайте като въпрос за злоумисъл)? Та идеята ми е: колко от вас си направих изследвания, преди да започнат секса без кондом?
Честно си признавам, че съм правила секс без презерватив, без да зная дали човека не е болен. Слава богу после си направих тест и всичко е наред.
Вие сте :)

martoo
02-22-2008, 12:20
eiii i az sum go prail po su6tiq na4in kat tebe i posle malko se pritesnqvax ama nqma6e ni6to lo6o :)

Nadelina
02-22-2008, 12:24
Predpolagam che ako priatelq mi imashe nqkakva bolest tq shteshe da se pokaje vse nqkoga... Shteshe da ima nqkakav simptom... Ne moje da ima nqkakva venericheska bolest i tq da si sedi tam sumati vreme bez da mu sazdava problemi... Inache kakva bolest shte da e tova... Makar che az lichno ne sym privyrjenichka na sexa bez prezervativ nishto che s priatelq mi si imame doverie...

Lorelei
02-22-2008, 12:40
Moje bi godina ot nachaloto na seksualniq ni jivot zaedno reshihme,che si imame dostatychno doverie,kakto kazvash ti i zapochnahme bez prezervativ,bez da sme si napravili neobhodimite izsledvaniq za SPIN i t.n. Sled nqkolko zakysneniq na cikyla obache reshihme,che tova e bezkraino nerazumno i se vyrnahme da gumichkite.Predi 2-3 meseca ne znam shto mi shtykna,che trqbva da otida da si napravq izsledvaniq.I otidah.Ot togava go molq i toi da otide,no...dosega bez rezultat.

i_bleed
02-22-2008, 13:54
Ne moje da ima nqkakva venericheska bolest i tq da si sedi tam sumati vreme bez da mu sazdava problemi...

(съжалявам, не знам как да го направя на цитат)
Е, не е задължително да е венерическа. Хепатит В и С също се предават по полов път по принцип(казвам по принцип)

hottie
02-22-2008, 14:16
ami nie puk si napravihme test sled 3 meseca ot vruzkata ni i vsi4ko e OK :-)

mladtehnik
02-22-2008, 20:02
2мата в болницата и тогава секс колкото ти дупе държи топва е

WILD__BOY
02-22-2008, 21:16
ми като съм с някой повече от година и знам относително голяма част от битието му няма как да не забележа проява на полови болести

схващаш ли? :lol: