PDA

View Full Version : Нормално ли е да си заобиколен само от кучки?



poizon_avy
02-22-2008, 13:07
Да си кажа право мразя хората от моя клас,направо не мога да ги гледам..мразя лицемерието а те са точно такива..вечно се стараят да прецакат другите,да ги наклеветят и оплюят..дай те ми съвет как да се справя с тях..и как да процедирам-да продължа да страня от тях или да стана като тях? :-o :-o

stelkiss
02-22-2008, 14:46
Според мен щом самата ти не ги харесваш, не е нужно да ставаш и ти такава.Дали ще страниш от тях или просто няма да им обръщаш внимание-няма значение, важното е да бъдеш себе си и да не се променяш, защото някой го иска от теб. Успех! :-)

cherenlebed
02-22-2008, 14:48
Ооо, знам как се чувстваш.И при мен е същата работа. ;(
Недей да ставаш като тях.Все пак, различните правят света.А това, че ти не си разглезена, смотана, лицемерна и т.н. като тях, не те поставя на по-ниско равнище.Дори мога да твърдя, че ти си повече от тях.
Какво предпочиташ - да се спогаждаш с идиоти и в последствие ти самата да станеш такава или да не са ти приятели, но да живееш с ясното съзнание, че си направила правилния избор и не си се принизила до тяхното ниво?

Поне това е моята логика...Не си само ти. :)

sasha_90
02-22-2008, 15:03
И в моя клас е така.Не се променяй заради тях,нито пък им доставяй удоволствието да те прецакват и унижават!

skatemore
02-22-2008, 15:11
Да си кажа право мразя хората от моя клас,направо не мога да ги гледам..мразя лицемерието а те са точно такива..вечно се стараят да прецакат другите,да ги наклеветят и оплюят..дай те ми съвет как да се справя с тях..и как да процедирам-да продължа да страня от тях или да стана като тях? :-o :-o


нямаш приятели ? чувстваш се изолирана ? пробвай херца 8) решава всичките ти проблеми питай хората който са го ползвали дали са останали доволни

nixx
02-22-2008, 15:35
Във всеки клас ги има такива. В какво количество-вече е друг въпрос. Ако те дразнят...просто не общувай с тях о.0 По-лесно е отколкото си представяш. Намери си странични занимания, излизай с приятни хора и така. Не е задължително личния ти живот да се върти около училището.

IrReplacaBle
02-22-2008, 15:52
Да си кажа право мразя хората от моя клас,направо не мога да ги гледам..мразя лицемерието а те са точно такива..вечно се стараят да прецакат другите,да ги наклеветят и оплюят..дай те ми съвет как да се справя с тях..и как да процедирам-да продължа да страня от тях или да стана като тях? :-o :-oТи чуваш ли си?!?!?!? Мразиш държанието им,а се питаш дали да станеш точно такава...не знам колко заблудена трябва да си,за да си помислиш дори за такова нещо...

Seducti0n
02-22-2008, 15:58
Като не те кефят, като са лицемерни и подмолни, какъв е смисълът да се сближаваш с тя?!.Старай се да поддържате що годе нормални отношения, за по-задълбочени явно няма смисъл.... :?

sexy&crazy
02-22-2008, 16:43
ami i az da ti kaja bqh taka do 12 god smisal samo me unijavaha obijdaha e takiva ama ot drugata godina si kazah NE 6te se promenq i 6te bada neshto pove4e i kato po4nah da im se odqjdam na oneq naish kak mlaknaaha 6toto gi zasramih pred si4ki i sq iam mn fr :) :) :) moqt savet e promeni se ne stavai kato tqh pokaji im 4e te ne nishto po vishe ot tebe po4ni da im otgovarqsh ako te boijdat probvai pri men deistva

Rofl4e
02-22-2008, 19:28
Съгласна съм със sexy&crazy

izzy
02-22-2008, 19:43
Нормално ли е да си заобиколен само от кучки? uhh...da.
te sami nemogat se zaobikolqt tui 4e obgrajdat drugite

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-23-2008, 02:02
То и при мен беше така. Ами , не се сближавай с тях, не им обръщай внимание като те дразнят ;) Все пак там си, за да учиш, мисли за това и не отдавай значение на другото ;) Приятели и познати можеш да намериш извън даскало, далеч от лицемерието :-D :) :-$

VerryBerry
02-23-2008, 12:26
страненето няма да помогне а още повече ще влоши отношенията,защото е кофти да си самотна в клас от 25 човека..това,което мога да те посъветвам е да се стараеш да бъдеш себе си и да не се влияеш от другите,а времето ще си мине и като станеш студентка няма да ти се налага да тарпиш някой по 6 часа на ден :)

Basketball
02-23-2008, 13:52
Бъди себе си! Не ги оставяй да те тъпчат, тва е най-важното! Успех! :)

BeBoNcHeTo
02-23-2008, 17:57
Доста често срещано и аз не харесвам класа си всички момичета са с голямо самочуствие и се мислят за нещо което не са затова не им обръщай внимание

Bubbly
02-23-2008, 18:00
Само 1 въпрос- това, че те са "кучки", какво общо има с теб?
ПС Винаги са ми били смешни такива определения за 14-17 годишни.

Villa
02-23-2008, 23:49
Да си кажа право мразя хората от моя клас,направо не мога да ги гледам..мразя лицемерието а те са точно такива..вечно се стараят да прецакат другите,да ги наклеветят и оплюят..дай те ми съвет как да се справя с тях..и как да процедирам-да продължа да страня от тях или да стана като тях? :-o :-o Моя клас същия,даже до някъде те са виновни и за тва да скъсам с гаджето си..... :x

cherenlebed
02-24-2008, 11:43
Ох, не знам, то и аз давам съвети да не ставаш като тях(недей!), ама вече се побърках.Бива, бива, но такива като нашите...има там 2-3ма нормални.Даже май са само двама.
Защо са такива гадни лапетии, бе?Защо?
Мисля, че ги мразя.Някой със съвет как да не ги мисля и да си живея живота нормално? :-)

Feshun_Mace
02-24-2008, 12:08
В днешно време е напълно нормално макар да не ми се иска...

Forester
02-25-2008, 15:41
Да си кажа право мразя хората от моя клас,направо не мога да ги гледам..мразя лицемерието а те са точно такива..вечно се стараят да прецакат другите,да ги наклеветят и оплюят..дай те ми съвет как да се справя с тях..и как да процедирам-да продължа да страня от тях или да стана като тях? :-o :-o
Спокойно,мила! И при мен е абсолютно същата работа .. всички от класа ми са лицемери,интриганти,само си мислят кой да изклюкарят,или кой да наклеветят.И мен мразят,и мен обиждат .. НО! Преди ми ставаше неприятно,но вече се научих да не обръщам внимание.. просто подминавам човека сякаш не съм го чула ! Прави и ти така,не пускай злобните коментари в главата си ,не се занимавай с тях ,за да не станеш като тях!Разчитай на приятелите си извън училище (или от другите класове)Просто хората са такива ! Да,има изключения .. но те са малко . Дружи с хората,на които имаш пълно доверие и никога не са те предавали! Надявам се някога всички да разберат, че с лицемерство,интригантсво и какво ли още не , добро не се постига !

Carnival Of Rust
02-25-2008, 17:29
О, нормално е...аз съм заобиколена от такива.Ужасно е.Толкова са фешънски и уж са в групички и се водят много добри приятелки, а използват обръщения (една към друга) от сорта на:
- тъпо
- пу*ко
- ку*во
и т.н....

LoLLi4kA
02-25-2008, 19:06
не е задължително да страниш от тях...освен, ако не искаш да те изолират :? просто не се приобщавай прекалено мн към тях...не взимай нещата прекалено на сериозно - остави ги да си бъдат двуличници и не се занимавай мн с тях :-P

mickelangelo
02-26-2008, 08:57
К'во ти пука .. просто когато излезеш от даскало и не бъди с тях ..
в даскало с вклас сме 26 момчета и ща не ща ги търпя .. и като изляза не мога да ги гледам ... ;) просто ... смени малко компанията и готово ;) пък ако ти правят мръсно ... върни им ресно ...( прави им и ти )

psychopath
02-26-2008, 09:26
братле, нормално е...от къде падаш