PDA

View Full Version : Как да се справя?



slun4evo
02-22-2008, 14:27
Миналата година ходих с едно момче.В близки класове сме и бяхме на една екскурзия заедно.Прекарахме си супер яко и когато се върнахме в нашия град станахме гаджета.След 3 седмици обаче скъсахме, ние самите не знаем защо го направихме, просто не се допълвахме.Да обаче продължихме да се виждаме всеки ден, все пак сме от едно училище. И аз така и не успях да го забравя, отначало всичко беше шега, едно просто увлечение, сега е много повече.Той си има приятелка от повече от месец, но аз искам да съм с него отново, липсва ми, според вас трябва ли да му кажа.Да поговоря ли с него или да оставя нещата така?
Благодаря за отделеното време. :-)

crazy_style
02-22-2008, 14:35
mm ima li smisal da go razdelq6 s sega6nata mu priqtelka.. vse pak si si izturvala 6ansa.. po-dobr epo4akai da skusat ili ne6ty takova..6tot vse pak nqa smisal da im razvalq6 vruzkata..osven ako ne misli6 4e i toi ima takiva 4uvstva kum teb..togav atrqa da pogovorite.. e li4no mnenie.. i uspeh ;)

sasha_90
02-22-2008, 14:41
Не мисля,че има смисъл.Постави се на мястото на момичето-няма да ти е приятно нали?

LipSoFAnAnGel
02-22-2008, 15:15
Намери друг , колкото и да е трудно трябва да го зАбравиш.Няма незабравими хора...Излизай с приятели , развличай се и се засичай с него колкото може по малко..Махни всичко, което ти напомня за негоо...ама си е гадно като сте в едно даскало :(

IrReplacaBle
02-22-2008, 15:49
Трябвало е да му кажеш много по-рано,сега вече е малко вероятно да има смисъл :?

WithLove
02-22-2008, 16:00
сама каэа,че връэката ви не е вървяла добре.Пък и сега той има приятелка.Предполагам,че ако говориш с него эа това,ще останеш раэочарована.Не мога да бъда сигурна,но така мисля.
Не каэвам какво иэпитваш ти,эащото само ти си энаеш,но според мен не,че искаш да сте эаедно,а просто те е яд един вид,че бившето ти гадже има нова приятелка.Това е странно състояние,но и при мен го е имало.Эамисли се хубаво дали не е това :) И все пак решението си е твое.Ако смяташ,че може нещо да се получи,потърси го :) Но моят съвет,според това,което си написала е да остави шнещата така.Пък и кофти да му прецакаш връэката :)

GabisiTa
02-22-2008, 16:04
И като му кажеш какво чувстваш и сте пак заедно, не мислиш ли, че щом не сте си паснали в началото, сега пак няма да е така? Според мен, няма смисъл да проваляш връзката му с това момиче. Щом с теб не са станали нещата, може пък с нея да се получи нещо, кой знае :neutral: А ти, може да потърсиш някой, който да го замести :P :-)

NuRi
02-22-2008, 16:20
Миналата година ходих с едно момче.В близки класове сме и бяхме на една екскурзия заедно.Прекарахме си супер яко и когато се върнахме в нашия град станахме гаджета.След 3 седмици обаче скъсахме, ние самите не знаем защо го направихме, просто не се допълвахме.Да обаче продължихме да се виждаме всеки ден, все пак сме от едно училище. И аз така и не успях да го забравя, отначало всичко беше шега, едно просто увлечение, сега е много повече.Той си има приятелка от повече от месец, но аз искам да съм с него отново, липсва ми, според вас трябва ли да му кажа.Да поговоря ли с него или да оставя нещата така?
Благодаря за отделеното време. :-)
Според мен опитай. Нищо не губиш , но малко е касно и помисли също и за др моми4е..както казаха др..;) Той не е единственото мом4е я.. Ако не е той ще друг който ще с теб . За вси4ко си има време. Ай успех и умната ;-)

alex4o
02-22-2008, 16:35
аз пък смятам,че трябва да му кажеш какво изпитваш,все пак в днешно време всеки гледа първо себе си,така че не би трябвало много да се интересуваш какво ще и е на сегашната му шриятелка,защото такъв е просто живота вече..гледай на теб да ти е добре.. Успех ! :-)

kimi_raikonen
02-22-2008, 16:36
Миналата година ходих с едно момче.В близки класове сме и бяхме на една екскурзия заедно.Прекарахме си супер яко и когато се върнахме в нашия град станахме гаджета.След 3 седмици обаче скъсахме, ние самите не знаем защо го направихме, просто не се допълвахме.Да обаче продължихме да се виждаме всеки ден, все пак сме от едно училище. И аз така и не успях да го забравя, отначало всичко беше шега, едно просто увлечение, сега е много повече.Той си има приятелка от повече от месец, но аз искам да съм с него отново, липсва ми, според вас трябва ли да му кажа.Да поговоря ли с него или да оставя нещата така?
Благодаря за отделеното време. :-)


задължително действаш.Бори се за тва което искаш.След като е много за теб не може просто да оставиш нещата така.В крайна сметка ако не стане нищо поне ще знаеш че си направила крачката а не си останала пасивна