PDA

View Full Version : Какво гледате в хората с които се запознавате



~~lalala~~
02-22-2008, 16:17
ilii ve4e se poznavate no vinagi tva ne6to vi pravi vpe4atlenie. az gledam drexite dali sa xybavii ili sa nekvi staromodni, gledam y6ite dali sa 4isti, zubite su6to, nosa dali e idqlno prav, vejdite dali sa yskybani pravilno i ako ne sa naprao si predstaqm kak gi skybqq :D ii glavno tva i kosata est dali e mazna. pitaneto e za vun6niq vid vsmisul kvi ne6ta vi praqt vpe4atlenie!

BlackWings
02-22-2008, 16:36
На мен ми прави впечатление във външният вид специално , косата каква е, какъв цвят каква форма , прическата. За момичетата ми прави лошо впечатление прекалено силният и натрапчив грим. Усмивката и зъбките дали изглеждат добре това горе долу ... Но това не са разбира се критерии за оценяване на личността на човека , а просто това което прави впечатление от пръв поглед. :)

sexa_na_kompleksa
02-22-2008, 17:01
~~lalala~~ , да ти имам и критериите за събеседник ...

Slave4You
02-22-2008, 17:18
Не съм се замисляла .. прави ми впечатление на първо място цялостното излъчване и после дрехите и .. това само :Р

~~lalala~~
02-22-2008, 17:20
tva ne sa kriteriii prosto vinagi kato gledam nqkoi 4ovek teq raboti mi se nabivat v o4ite

PaSs1on
02-22-2008, 17:21
moje bi ne e hubavo ma purvo gledam vun6niq vid no ne e nai-vajnoto posle kuf e haraktera ako e pe4en evala ako e sduhlio - izob6to nqma da se zanimavam s nego! :)

~~lalala~~
02-22-2008, 17:22
NE STAVA DYMA DA OCENQVATE 4OVEKA PO TVA A PO-PRINCIP KATO OGLEJDATE NQKOI V KOE SE ZAGLEJDATE I VI PRAI VPE4ATLENIE

Liar
02-22-2008, 17:43
~~lalala~~ , да ти имам и критериите за събеседник ...
И аз това щях да кажа o_O
По-специално нищо не гледам,обаче разбира се ми прави впечатление,ако човека насреща няма добра хигиена(неизмита коса,зъби и т.н.)

Swinkenhoffer
02-22-2008, 18:05
Височината и пръстите.

marmalad4e
02-22-2008, 18:12
на мен на първо място ми прави впе4атление цвета на о4ите и формата на ноктите.. :-D

tItEufFf
02-22-2008, 18:12
Когато се запознавам с някого го гледам в очите .. това е първото нещо, което правя ... А другото, което гледам е хигиената - ноктите, зъбите, косата ...

ProstoAz
02-22-2008, 18:25
На първо място - усмивката. :)

IdiOtKa
02-22-2008, 18:33
ами чесно казано не обръщам внимание на външния вид ... може човека да е пълен клошар, но няма да ми пука ...може и да е супер дуре облечен и пак няма да ме накара да имам някви предръсъдаци ...

ЕPu
02-22-2008, 18:46
еем първо гледам лицето, кожата.. винаги тва първо
след това облеклото, не е задължително да е кой знае кво, само нека да е чисто и спретнато
ааа мда, и аромата.. обожавам черен срейт :oops: абее да се поддържат хората, не е толко зор дали са красиви или не

Gothique♫
02-22-2008, 18:51
Носът,зъбите,веждите(не обичам прекалено огромни и рошави) и косата дали не е няква мазнилка :} и това е

skatemore
02-22-2008, 19:49
its'a all about expectations 8-)
нищо във външния вид , важното е кат го питам кво стаа кво че ми каже

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-23-2008, 00:08
Не мога да кажа, че външният вид ми прави кой знае какво впечатление. В крайна сметка - или харесвам човека срещу мен или не, или ми е все едно.. Най много да обърна внимание ако ме гледа странно или има нещо в поведението му, което ми прави впечатление. Но определено не съм някой разузнавач на тялото на човека срещу мен :D Поне не от първата среща :D

sound_mafia
02-23-2008, 09:07
Единственото което държа за външния вид е да има видима лична хигиена(чисти зъби,коса и да не смърди).Иначе не ме интересува дали е дебел,грозен,куц,киорав или сакат.Аз искам като съм с приятел/ка да се забавляваме и да се чувствам добре в компанията и/му. :smt006

WILD__BOY
02-23-2008, 16:55
телосложението, стила, походката и маниерите

sladku_bebzi
02-23-2008, 17:29
Аз гледам устните и обувките, нз защо така :-D
Ама в сми, не че определям хората, с които ще се запозная по тях, а те просто ми правят впечатление.

besnicataa
02-23-2008, 17:30
На мен ми прави впечатление във външният вид специално , косата каква е, какъв цвят каква форма , прическата. За момичетата ми прави лошо впечатление прекалено силният и натрапчив грим. Усмивката и зъбките дали изглеждат добре това горе долу ... Но това не са разбира се критерии за оценяване на личността на човека , а просто това което прави впечатление от пръв поглед. :)

marina star
02-23-2008, 17:57
na kakvo miri6e i po-specialno ako miri6e dobre kakav e prfumat,o4ite sa6to

EarthShaker
02-24-2008, 09:39
излъчването

mhmhmhmhm
02-24-2008, 10:09
Усмивката и обувките попринцип

Pedigree
02-24-2008, 10:09
Лицето,това докато се запознаваме. :)

Nadelina
02-24-2008, 10:48
Kato se zapoznavam s chovek go gledam v ochite... Ako razgovora prodylji i sled kazvaneto na imenata togava se zapochva sys edno umuvane v glavata mi - "Toq kakav parfum izpolzva-gaden e, sigurno e ot levche" , "Kakvi jylti zybi, dali gi mie redovno ili vyobshte ne se seshta" , "Ima karies na prednia zyb" , "Ima gadni beli pypki" , "Ne si e izmil dobre ochite" , "Mmm..kakva golqma glava ima v sravnenie s tqloto" , "Kakav ogromen zadnik, ne moje li da otslabne" , "Ima jylto v ushite, ujas!" ..... da prodyljavam li?

P.S. Za da ne me uprekne nqkoi che se mislq za mnogo velika shtom govorq taka... ne e taka... prosto tova e edno pyrvo vpechatlenie... a i sym jena... na edna jena takiva neshta pravqt vpechatlenie nesymneno....

EarthShaker
02-24-2008, 12:30
Kato se zapoznavam s chovek go gledam v ochite... Ako razgovora prodylji i sled kazvaneto na imenata togava se zapochva sys edno umuvane v glavata mi - "Toq kakav parfum izpolzva-gaden e, sigurno e ot levche" , "Kakvi jylti zybi, dali gi mie redovno ili vyobshte ne se seshta" , "Ima karies na prednia zyb" , "Ima gadni beli pypki" , "Ne si e izmil dobre ochite" , "Mmm..kakva golqma glava ima v sravnenie s tqloto" , "Kakav ogromen zadnik, ne moje li da otslabne" , "Ima jylto v ushite, ujas!" ..... da prodyljavam li?

P.S. Za da ne me uprekne nqkoi che se mislq za mnogo velika shtom govorq taka... ne e taka... prosto tova e edno pyrvo vpechatlenie... a i sym jena... na edna jena takiva neshta pravqt vpechatlenie nesymneno....

с какви хора общуваш ти бе О_О такава комбинация като горната УАУ

~~lalala~~
02-24-2008, 12:37
Kato se zapoznavam s chovek go gledam v ochite... Ako razgovora prodylji i sled kazvaneto na imenata togava se zapochva sys edno umuvane v glavata mi - "Toq kakav parfum izpolzva-gaden e, sigurno e ot levche" , "Kakvi jylti zybi, dali gi mie redovno ili vyobshte ne se seshta" , "Ima karies na prednia zyb" , "Ima gadni beli pypki" , "Ne si e izmil dobre ochite" , "Mmm..kakva golqma glava ima v sravnenie s tqloto" , "Kakav ogromen zadnik, ne moje li da otslabne" , "Ima jylto v ushite, ujas!" ..... da prodyljavam li?

P.S. Za da ne me uprekne nqkoi che se mislq za mnogo velika shtom govorq taka... ne e taka... prosto tova e edno pyrvo vpechatlenie... a i sym jena... na edna jena takiva neshta pravqt vpechatlenie nesymneno....da opr ! da dobavim i kosmite izliza6ti ot nosa i 4ernite to4ki (trun4etaa) :D i mysta4ki ay yjas edna poznata e olicetvorenie na tva i kato q gledam si predstavqm kak gi cedqqq kak i skyba vejdite kak i skyba kosmite ot nosa i t.n prosto ne moga da se sdurja.mn mrazq nepoddurjani xora :S

fuklu
02-24-2008, 18:41
:-D :razz: :razz: :razz: :razz: :D 8-) :lol: :grin: :razz: :razz:


Az gledam v o4ite sled tva skivem liceto i kosata sled tva zubite v ko e oble4en/a i tva :-)

miss_nelly
02-24-2008, 19:18
Аз гледам първо очите,после дрехите,хигиената и накрая обувките :D

i'm so excited!
02-24-2008, 20:31
обувки, чистоплътност (черно под ноктите, жълто в ушите и т.н.) и това е май