PDA

View Full Version : козметик?



olive_oil
02-22-2008, 16:50
Здравейте! Темата е главно към момичетата. Днес имах час за интим, но не издържах на болката и си тръгнах. Само на триъгълника ми ги махна. Но ми беше за първи път, та събирам смелост за другия месец.
А въпроса ми е колко от вас ходят на козметик за процедурата интим (т.с. не само на триъгълника...) ? И тръгвали ли сте си на средата на процедурата? Какво мислите че помага за намаляне на болакта (според мен нищо!!!) Е вие сте =>

LipSoFAnAnGel
02-22-2008, 18:08
Там кожата е много чувствителна и няма какво да намали болката освен ако не се бръснеш.Но ако си ги скубиш с пинсета въобще не боли(трябва да имаш здрави нерви обаче)Аз така си ги махам ;)

koalka
02-22-2008, 18:59
Да, ходя на козметик точно за това място и мога да ти кажа, че отгоре боли в пъти повече, отколкото отдолу.Повече лимфни възли минават от там, ако не се лъжа.И при всеки е различно, но пробвай първо отдолу и после отгоре.

olive_oil
02-22-2008, 19:03
еееееее. отгоре ми оставаше точно едно дръпване и после щеше да мине отдолу. но просто не й позволих да дръпне. другия път се надявам да бъда по-смела 8)

Swinkenhoffer
02-22-2008, 19:49
Уф, нямам как... ама после е ебати кефа. :D
Струва си болката.

JuS7^YourS
02-22-2008, 20:06
правя го у нас и никога на козметик, просто щото почнах с бръснене и знам, че ще боли мн да мина на кола маска. но ако отида няма да се откажа, ще ме е срам да го направя

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-23-2008, 01:14
]Там кожата е много чувствителна и няма какво да намали болката освен ако не се бръснеш.Но ако си ги скубиш с пинсета въобще не боли(трябва да имаш здрави нерви обаче)Аз така си ги махам ;)
И аз съм така, ако имаш повече нерви, определено си струва. И въобще не боли, само отнема малко повече време. А и кожата остава здрава. ;)

LipSoFAnAnGel
02-23-2008, 13:03
]Там кожата е много чувствителна и няма какво да намали болката освен ако не се бръснеш.Но ако си ги скубиш с пинсета въобще не боли(трябва да имаш здрави нерви обаче)Аз така си ги махам ;)
И аз съм така, ако имаш повече нерви, определено си струва. И въобще не боли, само отнема малко повече време. А и кожата остава здрава. ;)+1

vvaann44eettoo
02-23-2008, 18:20
emi az ne hoda na kozmetik sma se 4ista i ne me boli s krem :P :P :P