PDA

View Full Version : Предатели..



Rofl4e
02-22-2008, 17:05
Оф супер много съм обаркана значи проблема ми е там че родителите на най-добрата ми приятелка са и забранили да се води с мен..а тя не ми е казала нищо а го разбрах от 3-то момиче кадето се води с нас и са си говорили двете ае да я оставяме тва онва...чуствам се супер ужасно..хората който смятах за най добрите ми приятели ще ме оставят макар че момичето от което разбрах ми каза че няма да е така но..никога повече няма да съм същата с тях..и така исках да си излея мъката.. :?

sexa_na_kompleksa
02-22-2008, 17:19
Щом родителите на това момиче й забраняват да се вижда с теб, може би наистина има защо...
Пък ако не е така, а те веднага се отказват от теб, значи смятай какви приятелки са ти ...

Rofl4e
02-22-2008, 17:21
Еми не са прави пък и тя не се отказва от мен защото са и забранили преди 2 седмици някаде(а сега е в Лондон) и др ден си идва и трез тази 1 седмица която си беше в БГ не показваше никакви признаци..че тяхните са и говорили нещо..

MisS__
02-22-2008, 17:23
може би е било по-добре да ти го каже тя,не трети,четвърти,пети ... според мен има и шанса това с родителите да е просто измислица,за да се отърве .. ""и са си говорили двете ае да я оставяме тва онва..."" ако наистина сте били най-добри приятелки,дори да е вярно това за родителите,тя няма да говори така .. :neutral:

Rofl4e
02-22-2008, 17:27
Еми това за родителите е вярно защото аз го прочетох в скайпа на това 3-то момиче че тя и го е писала и преди да и го напише и тази 3-та фр не е знаела..

Seducti0n
02-22-2008, 17:56
От истината боли, но по-добре да я научиш късно отколкото никога.Недей да съжаляваш, заради времето, което си прекала с тези твои "приятели".Гледай напред към бъдещето и бъди по-внимателна в подбора на аверите...Успех. :wink:

IrReplacaBle
02-22-2008, 18:28
От истината боли, но по-добре да я научиш късно отколкото никога.Недей да съжаляваш, заради времето, което си прекала с тези твои "приятели".Гледай напред към бъдещето и бъди по-внимателна в подбора на аверите...Успех. :wink: Подкрепям :)

chocoleptic
02-22-2008, 21:14
И нашите са ми забранявали ама кой ги слуша ?! Ако ти е истинска приятелка няма да се повлияе от родителите си..