PDA

View Full Version : Един клас -а бе гадно



Drogba
02-22-2008, 17:07
Така едно момиче от класа мисля,че ме харесва.Постояно ми се усмихва,търси компанията ми и т.н.Онзи ден от класа започнаха да ни бъзикат,че сме били идиялната двойка тъй като бях седнал зад нея и ме обвиниха така да се каже,че е зарибявам и тя започна да се обръща към мене и да ми хвърля погледи.Днес ги слушам нея и нейната фр.,че си говорят и нейната фр вика ама нз дали за мене става въпрос,че бая го е харесала.Ама проблема е в това,че и на мен ми е симпатична,тя е едно от най-хубавите момиче за набора ни в града,НО неискам да тръгнем защото сме в един клас и след това ще ни е гадно а пък донякъде искам защото е наистина прекрасна.Нз просто :x

evelinka1122
02-22-2008, 17:14
Живей за мига! Не му мисли после че ще ви е гадно! Харесвате ли се тръгвайте, какво като сте от един клас... голяма работа! В моя клас има две двойки които ходят :)

bibo
02-22-2008, 17:23
Живей за мига! Не му мисли после че ще ви е гадно! Харесвате ли се тръгвайте, какво като сте от един клас... голяма работа! В моя клас има две двойки които ходят :)

+1

Shtastl1va
02-22-2008, 17:30
И аз съм на мнение, че щом се харесвате трябва да сте заедно, а не да мислиш какво ще стане след това.. Първо не знаеш кога ще се разделите, ако го направите изобщо.. Може да си паснете повече от колкото предполагаш и да не се разделите толкова бързо (май това очакваш като съдя по въпроса ти.. :? )

sexa_na_kompleksa
02-22-2008, 17:40
Абе като се аресвате, що па да не се вземете???

Gothique♫
02-22-2008, 18:20
Да,точно така е но все пак за всеки случей се увери че те харесва да не стане така че иска да сте само приятели и кво като сте от един клас според мен не е проблем,а на по колко сте?

gabi_94
02-22-2008, 18:22
ВЗИМАЙТЕ СЕ!!!!!! УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!! :-D

EmO_KiD_;(
02-22-2008, 18:25
ВЗEМАЙТЕ СЕ!!!!!! УСПЕХ!!!!!!!!!!!!!! :-D

+1 :)

Drogba
02-22-2008, 18:28
еми 9 клас сме на по 15 :) ок пърлво ще се оверя и тогава действам :razz:

suantito
02-22-2008, 18:29
Живей за мига! Не му мисли после че ще ви е гадно! Харесвате ли се тръгвайте, какво като сте от един клас... голяма работа! В моя клас има две двойки които ходят :)
Така живеята клошарите....

princesa_viki
02-22-2008, 18:32
Живей за мига! Не му мисли после че ще ви е гадно! Харесвате ли се тръгвайте, какво като сте от един клас... голяма работа! В моя клас има две двойки които ходят :)
;-)

Gothique♫
02-22-2008, 18:32
еми 9 клас сме на по 15 :) ок пърлво ще се оверя и тогава действам :razz:
е тогава е леко кофти ако скъсате нищо,ако бяхте примерно 7-8 клас щеше да ви предстои кандидастване а у нямаше да е кофти,но както каах първо нека е сигурно че има нещо към теб ;)

crazy_style
02-22-2008, 18:40
o6te ne ste trugnali.. a misli6 ko 6a stava kat skusate..tctc..

Gothique♫
02-22-2008, 19:00
o6te ne ste trugnali.. a misli6 ko 6a stava kat skusate..tctc..
Прекален оптимист съм пък и може да стане между тях тъй че му давам морална подкрепа :D

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-22-2008, 20:11
Ами като се харесвате, какъв е проблема.. Ако сте се обичали с даден човек и след това се разделите, пак ще е гадно, независимо дали сте от един клас или не. Ами ако сте от един блок или етаж, тогава какво? :D Много лесно се предаваш, да не си гадател, та да знаеш какво ще стане:) По ведро, има ли любов, всичко е наред, разстояния или близости нямат значение :D Успех! :-$

krisscho
02-22-2008, 20:21
1во-шнур за челси
2ро-Ще умреш ли, ако пробваш?Ако се получи-супер.Не мисли за негативите бе, човек.

JivaRana
02-22-2008, 20:27
Оо веднага си я вземай,докато някой не те е изпреварил :) Щом се харесвате не му мисли какво ще стане, нищо не се знае. Вие още не сте тръгнали, а мислиш за скарване.. :-D Пък и да се случи да не върви между вас не е казано, че после няма да може да се гледате.То ако тръгнем да мислим за в бъдеще какво ще стане... :?

MiMcHeToOo
02-22-2008, 20:30
Абе като се аресвате, що па да не се вземете???

а така

FEN_NA_MOTORI
02-22-2008, 20:31
Ко ти пука бе и да не се е получило, аз ходих с една от моя клас беше хубаво, ама са скарахме и даже щях да дера бившия и приятел, че почна пак да я сваля и ме викаше на едно кафе да ми чупи главичката :D :D Но аз неотидох защото спах :lol: Но на другия ден го видях и викам на сестра ми я спри при тоя и като отидох и са почна Викам му ти на кого ще чупиш главичката бе :D Ама тя и сестра ми го познава и вика А ко става бе ти на кого ще чупиш главичката? Внимавай да не ти счупят твоята главичка, ако му направиш нещо, ще съжаляваш много...( и още дрън-дрън...) :razz: Но това е дълга история...
Та давай нищо негубиш само може да спечелиш, напримерно аз никога непиша в час и като ходих с онова момиче тя ми даваше да преписвам или ми диктуваше :razz: Мога да ти дам още куп примери...

П.п. Даже нашата класна викаше да не направите някоя беля купете си презервативи или аз ще ви дам (нещо такова беше) :razz:

Drogba
02-22-2008, 21:17
ами да мерси за съветите то в нашия клас има и друга двойка, която е от 6 месеца :D та значи ще видя ако харесваното е взаимно ще излезем и ще видим какво ще става,а пък и друго гадно е,че всичке ще почнат е тоя с коя ходи :o

FEN_NA_MOTORI
02-22-2008, 21:22
а пък и друго гадно е,че всичке ще почнат е тоя с коя ходи :o
Нима ти дреме?

Drogba
02-22-2008, 21:24
а пък и друго гадно е,че всичке ще почнат е тоя с коя ходи :o
Нима ти дреме?ами всъщност да ти кажа най-добрите ми фр в класа онзи ден на майтап почнаха да ни бъзикат каква хубава 2-ка сме :D така че не ме пука 8)

FEN_NA_MOTORI
02-22-2008, 21:26
ами всъщност да ти кажа най-добрите ми фр в класа онзи ден на майтап почнаха да ни бъзикат каква хубава 2-ка сме :D така че не ме пука 8)
Е какво тогава, пич неизпускай момичето щом се харесвате взимайте се, на тези който не им харесва ги пращай на майната си... А щом и твойте приятели те базикат какво повече искаш, давай смело !

happy end
02-23-2008, 08:38
какво като сте от един клас ?
и аз и моя фр сме от един клас :)
мн неща се говорят зад гърбъни и в очи те ни ...но на нас не ни пъка :grin: ,някой път когато и двамата в един и същи ден не сме на даскало и другите говорят ,че сме заедно :D

h0t_bAbE
02-23-2008, 08:46
може да си останете приятели :lol: не се стягай-действай :-)

VinDiesel
02-23-2008, 09:02
Гледай да не я изпуснеш да не преминеш към групата на приятелите й
Дръж я здраво не я изпускай а като си хванеш гадже от твоето даскало в началото естествено че ще сте обект на обсъждане и критики

Drogba
02-23-2008, 18:14
Еми мерси за съветите.Ще видим какво ще излезе,защото може и да не ме харесва,но онзи ден като говорих с нея постояно ме гледаше с едно така предизвикателна усмивка :? Ако тръгнем ще е малко гадно в началото,че много хора и се точат и за това. :x

VinDiesel
02-23-2008, 18:36
Еми мерси за съветите.Ще видим какво ще излезе,защото може и да не ме харесва,но онзи ден като говорих с нея постояно ме гледаше с едно така предизвикателна усмивка :? Ако тръгнем ще е малко гадно в началото,че много хора и се точат и за това. :x питай си пингвина :)

Rebellion_Angel
02-24-2008, 10:55
Моето гадже също е от моя клас и е страхотно. Постоянно сме заедно. Само дето даскалите ръсят разни глупости от сорта "Абе, кво правите вие двамата там?" "А знаете ли че има и забременели момичета на вашата възраст" "Ех тия двамата само си шушукат нещо".

sexy_for_you
02-24-2008, 16:52
Щом я харесваш,няма смисъл да пропиляваш шанса си.Не смяташ ли,че ти и твоето собствено щастие е по-важно от мнението на другите?Гадно е,но не би трябвало да я нараняваш,като я харесваш и би искал да тръгнеш с нея,а пък защото сте в един клас,да не тръгнете.Както вече казаха,живей за мига и осигури собственото си щастие,без значение какво мислят другите!

Drogba
02-24-2008, 18:56
Еми мерси за съветите :) Ще реша какво да правя :)