PDA

View Full Version : Кво да правя?



come_as_you_are
02-22-2008, 18:25
Здравейте!
Много харесвам едно момче (той е от мойто даскало и е с 2 години по-голям),но пробема е,че не се познаваме лично (мн пъти се разминаваме по коридорите,но никой не казва нищо ми само се зяпаме умно като се разминаваме).Мн пъти се опитвам да се запозная с него,но когато се опитвам сама,нз що,но се сдухвам.По принцип бих казала,че съм много отворен човек,но просто когато го видя нещо ми става (нормално).Имало е случаи,в които мои приятели са се опитвали да ме запознаят с него,но все ТЕ нещо преебават и така нищо не се получава...Искам да направя нещо,но не знам какво...Help?

P.S.:Предполагам,че на всички във форума вече им е писнало от подобни теми,но просто нз кво да правя...И моля ви,ако мислите да се подигравате или да ми обяснявате нещо от сорта на тва,че щом имам такива ''проблеми'',значи съм прекалено малка и тъпа (или нещо такова),то моля ви,спестете си коментара!

princesa_viki
02-22-2008, 18:34
Най-добре не планирай как ще се запознаете и тн,а като го видиш,прецени какво може да е подходящо,за да се запознаете.
И един съвет-глупаво е приятелите ти да те запознават с него!
Успех!
П.С:Бъди себе си!

come_as_you_are
02-22-2008, 18:37
Благодаря за съветите,но въпросът е там,че винаги,когато тръгвам нещо уж да го заговарям или нещо такова...се сдухвам.Не знам кво да му кажа и въобще-зацепвам тотално.Точно за това ви питам кво да правя... :-D

princesa_viki
02-22-2008, 18:44
Благодаря за съветите,но въпросът е там,че винаги,когато тръгвам нещо уж да го заговарям или нещо такова...се сдухвам.Не знам кво да му кажа и въобще-зацепвам тотално.Точно за това ви питам кво да правя... :-D
За това точно ти казах,бъди себе си!Може да се притесняваш да не се изложиш и това да влияе по някакъв начин...

splendour
02-22-2008, 18:53
заговори го и "междо другото" се запознаите.взависимост от обстоятелствата измисли за ко да се хванеш.мн успех :) :) :) :-) :)

come_as_you_are
02-22-2008, 19:41
Благодаря и на двете!С него ше се видиме май чак понеделник...ше видиме кво ше стане! :-)

sLaDkA_GrEsHkA
02-22-2008, 20:46
abe davai napravo bez zaobikolki.. - hei zdravei moje li da se zapoznaem ? moje i da mu kajesh neshto ot roda na sladuk ela da se zapoznaem vse taq.. :)

FEN_NA_MOTORI
02-22-2008, 20:56
За това точно ти казах,бъди себе си!Може да се притесняваш да не се изложиш и това да влияе по някакъв начин...
Има нещо вярно, никога нестава така както си го планирал! Така че действай инстиктивно !

davias
02-22-2008, 21:04
Ами виж сега ! Щом казваш че и той се заглежда в теб, значи има нещо...
Пробвай се примерно ако имате закусвалня или нещо ! Можеш да го предизвикаш с нещо ! Попитай го , нищо няма да загубиш само ще спечелиш ! 8)

Поздрави Magnetic !

VinDiesel
02-22-2008, 21:13
Според мене не прави ти 1-вата крачка а остави всичко той да направи измисли с какво може да го впечатлиш и да ти обърне внимание

-IcE-pRiNcesS-
02-23-2008, 08:20
Виж сега , отиваш и просто се запознаваш с него ! Знам че е много трудно ( и аз го преживях) , но все пак можеш само да спечелиш ! Просто се запознайте и му кажи какво изпитваш към него ! Няма да сбъркаш ! И аз така направих и сега всичко е перфектно!!!
П.С. Бъди себе си!
Успех!

h0t_bAbE
02-23-2008, 08:35
пффф детската градина "здравей,другарче,аз съм Георги Иванов Иванов,а ти как се казваш ???" в даскало е такава лудница,поне в нащо...обичат се,мразят се,а и името не си знаят ... "тая русата надутата от А-клас" ..."тоя зубъра от В-клас" ...почнете да си говорите,в някой удобен момент,или да се закачате,ше му научиш името,споко :) ти го заговори за нещо,бъзнни го(не се сдухвай-да не ти пука :) )а пък той ще те пита за името :-) айде успех :)