PDA

View Full Version : bitcommet и "rar"



titin4eto
02-22-2008, 20:22
Та, искам да си изтегля bitcommet, но нямам формат "rar" (или както се нарича)... тегля си от дата-та някакви програми "winrar", но нищо не мога да направя по-нататък... не знам как да го инсталирам и нито нищо... Много моля ви помогнете ми, че днес ми сложиха интернета и съм малко (да не кажа много) зле с нещага... 8-[
педварително мерси

Xanibal
02-22-2008, 20:34
като си инсталирал WinRaR файлът със биткомета трябва да е станал със знака на програмата (т.е. книги една върху друга).Отваряш файла и натискаш Extract To(намира се в горния ляв ъгъл на прозореца).От там те пита каде да я ънрарне и ти задаваш директорията и в коя папка и ок и си готов (поне си готов ако в рара не са сложили инсталацията,ако е така намираш си директорията и инсталираш програмата от инсталационният файл). Успех !!! :)

ResidentEvil
02-22-2008, 20:40
Ето ти го и .exe формат само го инсталираш:

http://store2.data.bg/dancc/BitComet%200.77.exe

titin4eto
02-24-2008, 17:52
МНОГО, много благодаря!!! Обаче сега, за съжаление, имам още един въпрос. Оказа се, че нямам звукова карта и трябва да си инсталирам. :( Та вие какво звукова карта бихте ми препоръчали (ако може да не е много скъпа) и как сте си я инсталирали? Дали сами и ако да как? и дали мога да си инсталирам външна звукова карта без да имам вътрешна? Защото майче е по-лесно... Благодаря предварително

LizZz
02-24-2008, 18:29
МНОГО, много благодаря!!! Обаче сега, за съжаление, имам още един въпрос. Оказа се, че нямам звукова карта и трябва да си инсталирам. :( Та вие какво звукова карта бихте ми препоръчали (ако може да не е много скъпа) и как сте си я инсталирали? Дали сами и ако да как? и дали мога да си инсталирам външна звукова карта без да имам вътрешна? Защото майче е по-лесно... Благодаря предварително
Преди имаше ли звук?
Откога имаш компютър?

titin4eto
02-24-2008, 18:52
Имам компютъра от около 4 години и нещо... и не си спомням досега да е имало някакъв звук... :(

LizZz
02-24-2008, 18:58
Имам компютъра от около 4 години и нещо... и не си спомням досега да е имало някакъв звук... :(
Има звукови карти за по 20-тина леа...
От кой град си?

titin4eto
02-24-2008, 19:07
София.. вече проверих в Plesio, но нищо не свърших, по простата причина, че нищо не отбирам. ](*,) ..

tqnko1
02-24-2008, 21:36
6teti prepora4am ne6to utiva6 v nqkakvo garaj4e a ne v nqkav golqm MAGAZIN i kato si v garaj4eto pita6 slojitelite tai tai nqmam zvukova karta moje li da si donesa kompiotara ida mi slojite nai eftinata i da MI DADETE DISK S DRAIVARI ZA NEQ, pove4e ot 30 lv neznam dali 6te ti izlezi daje e mnogo ako iska6 da pita6 dr pitai :) 8-)

titin4eto
02-25-2008, 16:36
Добре, ще пробрам, надявам се да стане... ;)

titin4eto
02-25-2008, 19:10
но все пак каква звукова карта ще ме посъветвате да си взема?