PDA

View Full Version : Имам проблем - искам да се обрежа



Chochko-mochko
02-22-2008, 21:30
Здравейте, казвам се Шибил и съм на 14 години. От седмица и половина си имам ново гадже, ама имаме малък проблем - не иска да ми духа, понеже не съм обрязан. Тя е туркиня и за това. Мене обаче много ме е срам да говоря с мама и тати, за това - има ли начин да го направя без лекар (понеже те искат родител)? Един познат ми каза, че ставало с нагорещен скалпел, ама понеже нямам скалпел мисля за нож за обезкостяване. Някой друг правил ли е подобна процедура и боли ли много? Защото много искам моята Йълдъръмка да ми направи свирка (от 9-10 съученика чувам, че била богиня в това)!!!

Seducti0n
02-22-2008, 23:19
Нека отгворите да бъдат по темата.Безполезните коментари, ще бъдат изтрити. :)

exXxteen
02-22-2008, 23:20
Шибиле, здравей.Ти от кое вероизповедание си?

Chochko-mochko
02-22-2008, 23:38
Шибиле, здравей.Ти от кое вероизповедание си?
Българското... Как кое? :-o

exXxteen
02-22-2008, 23:45
Тоест, източноправославен християнин?А защо името ти е мюсолманско?

Питам, защото предположих че може би си бил обрязан като дете, но се наблюдава някакъв процес на регенерация на препуциума...

batkodoki
02-23-2008, 04:29
Здравейте, казвам се Шибил и съм на 14 години. От седмица и половина си имам ново гадже, ама имаме малък проблем - не иска да ми духа, понеже не съм обрязан. Тя е туркиня и за това. Мене обаче много ме е срам да говоря с мама и тати, за това - има ли начин да го направя без лекар (понеже те искат родител)? Един познат ми каза, че ставало с нагорещен скалпел, ама понеже нямам скалпел мисля за нож за обезкостяване. Някой друг правил ли е подобна процедура и боли ли много? Защото много искам моята Йълдъръмка да ми направи свирка (от 9-10 съученика чувам, че била богиня в това)!!!

без баш и единствената специалистка по рязане на пишки - bungle - няма какво да говорим. пък и ще ни изтрият, ако ще не на латински ми на кетав иври да пиша...