PDA

View Full Version : Проблем с Skype



Frozen_Flame
02-22-2008, 22:08
Значи имам един доста гаден проблем дано можете да ми помогнете. Днес като си включих компа и видях, че иконката на Скайп ми я няма. Поразрових се и намерих къде съм го инсталирал, но там нямаше нищо. Сякаш всичко беше изтрито. Сканирах компа но не намерих вируси. Когато изтеглих нов и се опитах да го инсталирам ми даде някаква грешка, че нещо било невалидно и не ми дава да го инсталирам. Пробвах и с по-стара версия на Скайп, но пак не става. Моля помогнете ми. Какво да правя?


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

LadyCarameL
02-22-2008, 22:29
Откъде го теглиш?

Frozen_Flame
02-22-2008, 22:34
От интернет сайта на Скайп. От където го изтеглих и предния път.

Xanibal
02-22-2008, 22:40
изключи си firewalla ако е включен

Dosko
02-22-2008, 22:42
Я напиши какво точно ти излиза на това съобщение за грешка :)
Смисъл какво пише :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-23-2008, 00:34
Пробвай от Control Panel :arrow: Add or Remove Programs Там потърси skype-a и му дай: Remove. Потърси го в компа и го изтрий, ако го намериш и тогава го изтегли и инсталирай наново.. Нямам представа от какво е станало така, но сам да се е изтрил, щом няма вирус :? Пък ако имаш познат, който разбира от компютри, можеш да го помолиш да ти помогне. Успех!

Frozen_Flame
02-23-2008, 07:27
Я напиши какво точно ти излиза на това съобщение за грешка :)
Смисъл какво пише :)

C:\Documents and Settings\avi\Desktop\SkypeSetup.exe is not a valid Win32 application.

Това пише.

Dosko
02-23-2008, 07:39
Я напиши какво точно ти излиза на това съобщение за грешка :)
Смисъл какво пише :)

C:\Documents and Settings\avi\Desktop\SkypeSetup.exe is not a valid Win32 application.

Това пише.
Ем това го пише когато самият файл е коруптнат димек прецакан :)
Свали си скайп от датата и пробвай да го инсталнеш :)

Ruthless
02-23-2008, 07:45
Влез в Start -> Settings -> Control Panel -> Internet Options . В Genereral Tab, цъкни на Delete... и от там изтрий само Temporary Internet Files... и Cookies...

http://store3.data.bg/straxotqn/2008-02-23_093745.jpg

След влез в Start -> Settings -> Control Panel -> Add or Remove Programs, намери Skype и цъкни веднъж върху него, а след това цъкни на Remove и следвай инструкциите, за да я премахнеш успешно. След успешното деинсталиране на Skype, влез в:
C:\Program Files
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data
C:\Documents and Settings\Home\Application Data

и се увери, че няма папки на име Skype, ако има ги изтрий.

После, влез в Start -> Programs -> Accessoriess -> System Tools -> Disc Cleanup, ще те попита C:\ или D:\, искаш да почистиш, остави C:\, той си е по подразбиране. В следващия прозорец сложи отметки на всички и избери отново OK.

И накрая изтегли най-новата версия на Skype от тук (http://www.it-light.net/software/1830)

Успех!

izzy
02-23-2008, 08:05
system restore ako ideite na ruthless ne stanat

realworld
11-05-2009, 11:42
И аз имам един проблем със Скайп.Значи един ден както си пишех и сам ми се обнови с новата версия преди бях със 3.8.0.139 и си бях доволна но сега когато опитам да си върна старата версия ми прави грешка като изписва "инсталирана е по-нова версия на скайп 3.8" настъпи неотстранима грешка и не ми позволява да си я върна ако някой знае как да си върна отново скайп 3.8.0.139 моля да пише.

Благодаря Ви предварително!!!

LittleDude
11-05-2009, 11:48
И аз имам един проблем със Скайп.Значи един ден както си пишех и сам ми се обнови с новата версия преди бях със 3.8.0.139 и си бях доволна но сега когато опитам да си върна старата версия ми прави грешка като изписва "инсталирана е по-нова версия на скайп 3.8" настъпи неотстранима грешка и не ми позволява да си я върна ако някой знае как да си върна отново скайп 3.8.0.139 моля да пише.

Благодаря Ви предварително!!!
деинсталираш новия скайп ( Start, control panel, add or remove programs, skype) и инсталираш стария :)

realworld
11-05-2009, 13:32
LittleDude blagodarq ti mnogo sega shte probvam :)