PDA

View Full Version : ХЕЛП:интернет любов...



zay4e
02-23-2008, 09:11
Zdraveite.Az jiveq v 4ujbina i si hodq v Bg samo za lqtoto za 2 meseca.Po princip vlizam v 4at i v takiva site-ove za zapoznanstva samo za da mi minava vremeto i taka uj na 6ega vzeh da si pi6a s edno mom4e,po-kysno mu dadah i skype-a si i si pisahme postoqnno i se gledahme (s webcam).Taka be6e nqkolko meseca,az vzeh da izgrajdam nqkakvi 4uvstva kym nego po-kysno i toi mi kaza 4e me haresva.Vsi4ko si be6e super i bqhme re6ili da se vidim i da izlezem kato si otida v Bg,no kym kraq na Qnuari toi vze da se dyrji mn stranno i ne sled dylgo mi kaza 4e e spal s nqkykvo momi4e.4uvstvah se ujasno.Govorihme mn dylgo zatova i toi nesprq da mi kazva 4e adski mn me haresva,prosto imal nujda da pravi sex za6toto ne bil go pravil ot 1 godina,no mnogo syjalqval i ako mojel da vyrne vremeto nqmalo da se povtori.Kaza 4e se 4uvstval ujasno za6toto mi e predal doverieto koeto mu imah.Kaza mi sy6to 4e pone si e priznal i e mojelo da ne mi kazva vyob6te,4e ne hodim i ne bi trqbvalo da sym tolkova surova.Edin den mi kaza"az dori nesym te vijdal na jivo,nesym te dokosval,ako be6e pri men nikoga nqma6e da pravq sex s drugo momi4e"Az nemoga da mu prostq no vzemam da si mislq 4e sym vlubena v nego,no tova ne mi izliza ot glavata :( mnogo me narani.Vse o6te si pi6em i toi mi kazva 4e iskal vsi4ko da e kakto predi a az vse mu go natqkvam,tova koeto mi pri4ini.Spored vas toi prav li e?Da mu prostq li???? :( :?

machine_shot
02-23-2008, 09:16
Ноо ясно.Май го цедиш прекалено много.Все пак всички правят грешки .. :)

VinDiesel
02-23-2008, 09:19
Според мене ти нямаш никакво право да го съдиш относно това той какво е правил нормално не сте се виждали на живо нямате връзка нормално е той да спи с момиче се пак ние момчетата си имаме нужди

Айеми
02-23-2008, 09:37
Ами и ти си права и той е прав...В смисъл може да чатите,да говорите,ама се пак ти не си при него...Той има някакви нужди и...Иначе според мен му прости,всеки заслужава втори шанс.Още повече,ако наистина толкова държи на теб,няма да го повтори ;)

bibo
02-23-2008, 10:14
нямаш право да го съдиш...пък и тея връзки от растояние не винаги се получават

hottie
02-23-2008, 10:38
нямаш право да го съдиш...пък и тея връзки от растояние не винаги се получават

съсласна съм

crazy_style
02-23-2008, 11:25
i az mislq 4e nqma6 nikvo pravo da go sudi6.. i qvno naistina sujalqva i izpitva ne6ty kam teb 6tom si epriznal.. izvinil se e i sajalqva..

mickelangelo
02-23-2008, 12:05
0тново ще си послужа с цитат .... " Любовта от разстояние е като да ближеш захар през стъкло " помисли си над това ..

zay4e
02-23-2008, 12:21
:) mnogo vi blagodatq za syvetite :)

tqnko1
02-23-2008, 12:31
nqma da 4eta drugite saveti, 6teti kaja napravo moq. Spored men nqma mom4eto nikakva vina 4e e spalo s drugo momi4e, ako ne e pravilo 1 godina.. predstavi si est 4e seki bi iskal da zabie ne6to, ta kakto i da e mislq 4e nqma6 pravo da mu se sardi6, a za tova koeto e kazal mislq 4e malko nego e kazal ot sarce no ob6to zeto nqma6 pri4ina da mu se sardi6 i moje naistina da te xaresva... taka 4e :P

sexa_na_kompleksa
02-23-2008, 13:07
По-принцип съм против такива връзки и такава любов ... Според мен няма смисъл да му се сърдиш. Мисля, че е прав - не ходите, така че нямаш право да му държиш сметка.

Vladokaaa
02-23-2008, 13:11
Според мене ти нямаш никакво право да го съдиш относно това той какво е правил нормално не сте се виждали на живо нямате връзка нормално е той да спи с момиче се пак ние момчетата си имаме нужди

vamp
02-23-2008, 13:19
Според мене ти нямаш никакво право да го съдиш относно това той какво е правил нормално не сте се виждали на живо нямате връзка нормално е той да спи с момиче се пак ние момчетата си имаме нужди

Така е,а и какво може да очаква той от теб?
Ще се видите,ще излезе,може и секс да правите,ти ще си заминеш и той ще остане сам.

CaSsIe
02-23-2008, 13:28
за пореден път казвам, че връзките от разстояние нямат никакъв смисъл....просто се откажи и си намери човек с който ще може да си по -често. Преживяла сам некви такива драми с връзка от разстояние и хич не е яко...така чеее просто заеби всичко с това момче! :?

panterkata
02-24-2008, 19:31
ami az kakvo da ti kaja?!i az nz.za6toto sum patila i az mn.

MiMcHeToOo
02-24-2008, 19:36
нямаш право да го съдиш...пък и тея връзки от растояние не винаги се получават

съсласна съм

И аз. На сичкото отгоре не се и познавате...

HePeAJIeH
02-24-2008, 19:40
Той живе в реалността а ти се вживяваш-сама си прави извода кой е прав!

hooliganka89
02-25-2008, 07:02
Тва че е спал с друга,няма никакво значение,станало е не може да се върне времето на зад,ако продулжаваш да му натякваш,за това което е сторил,мисля чЕ ще загубите,всякакви взаимоотношения,помисли си,дали това искаш.
Както се казва в една приказка,която съм чувала "Нека другите да са ти на к*ра,а аз да съм ти на сърцето",мисля че трябва да се радваш,че изобщо си е признал.Забравило случилото се,и продължавай на пред,имал е нужда да прави секс,много жени са се опитали да променят мъжа,и никоя не е испяла,и ти няма да си първата.

sLaDkA_GrEsHkA
02-25-2008, 07:19
spored men naistina ne mojesh da mu durjish smetka za tova che e spal s nqkoq, naprotiv trqbva dasi blagodarna che ti ep riznal zashtoto moje da ti e gadje puk da ne ti kaje... az otnosno vruzkite ot razstoqnie.... molq te naistina te umolqvam ne se zahvashtai ne si struva !!!

kofti_nick
02-25-2008, 07:27
Прости му на детето. 8)

Pliok0019
02-25-2008, 07:46
Ей мацка, слез на земята. На пич му се доебало. Какво толкова? Та ако беше в БГ щеше да ебе теб, но сега няма шанс. Нищо не е станало.

TheNewReligion
02-25-2008, 07:56
Аз много много не разбрах , но вие се познавате в скайпа и това , че се харесвате не ви задължава да не правите секс с други хора , щом не сте гаджета !Незнам как може да те е наранил , като сте виртуални приятели ! Все пак това си е физиологична нужда ! :? :? :?

zay4e
02-29-2008, 11:32
Тва че е спал с друга,няма никакво значение,станало е не може да се върне времето на зад,ако продулжаваш да му натякваш,за това което е сторил,мисля чЕ ще загубите,всякакви взаимоотношения,помисли си,дали това искаш.
Както се казва в една приказка,която съм чувала "Нека другите да са ти на к*ра,а аз да съм ти на сърцето",мисля че трябва да се радваш,че изобщо си е признал.Забравило случилото се,и продължавай на пред,имал е нужда да прави секс,много жени са се опитали да променят мъжа,и никоя не е испяла,и ти няма да си първата.

Mnogo mi haresa ti koeto napisa "Neka drugite da sa ti na k*ra a az da sym ti na syrceto" :) i mnogo ti blagodarq za syveta

Suzie
02-29-2008, 11:35
Мда и аз имам една такава приятелка...
Живее в Испания, а обича едно момче от тук... От София... Не са се виждали дори, а се обичат... Вече почти от година, така че наистина ти вярвам, че се харесвате...


Иначе съм съгласна с hooliganka89:

"Нека другите да са ти на к*ра,а аз да съм ти на сърцето"

Nasindo
02-29-2008, 11:36
Zdraveite.Az jiveq v 4ujbina i si hodq v Bg samo za lqtoto za 2 meseca.Po princip vlizam v 4at i v takiva site-ove za zapoznanstva samo za da mi minava vremeto i taka uj na 6ega vzeh da si pi6a s edno mom4e,po-kysno mu dadah i skype-a si i si pisahme postoqnno i se gledahme (s webcam).Taka be6e nqkolko meseca,az vzeh da izgrajdam nqkakvi 4uvstva kym nego po-kysno i toi mi kaza 4e me haresva.Vsi4ko si be6e super i bqhme re6ili da se vidim i da izlezem kato si otida v Bg,no kym kraq na Qnuari toi vze da se dyrji mn stranno i ne sled dylgo mi kaza 4e e spal s nqkykvo momi4e.4uvstvah se ujasno.Govorihme mn dylgo zatova i toi nesprq da mi kazva 4e adski mn me haresva,prosto imal nujda da pravi sex za6toto ne bil go pravil ot 1 godina,no mnogo syjalqval i ako mojel da vyrne vremeto nqmalo da se povtori.Kaza 4e se 4uvstval ujasno za6toto mi e predal doverieto koeto mu imah.Kaza mi sy6to 4e pone si e priznal i e mojelo da ne mi kazva vyob6te,4e ne hodim i ne bi trqbvalo da sym tolkova surova.Edin den mi kaza"az dori nesym te vijdal na jivo,nesym te dokosval,ako be6e pri men nikoga nqma6e da pravq sex s drugo momi4e"Az nemoga da mu prostq no vzemam da si mislq 4e sym vlubena v nego,no tova ne mi izliza ot glavata :( mnogo me narani.Vse o6te si pi6em i toi mi kazva 4e iskal vsi4ko da e kakto predi a az vse mu go natqkvam,tova koeto mi pri4ini.Spored vas toi prav li e?Da mu prostq li???? :( :?

Ми естествено ,че е прав ... все пак не се познавате на живо ,а и не ходите ....въобще няма смисал закво да му се сърдиш + тва явно е точно момче щом и ти го е признал ... въпреки ,че нямаш никво право да му се цупиш за каквото и да било ... а може би наистина ако си тук и се видите може да сте супер 2-ка :) ....

zay4e
02-29-2008, 19:00
Мда и аз имам една такава приятелка...
Живее в Испания, а обича едно момче от тук... От София... Не са се виждали дори, а се обичат... Вече почти от година, така че наистина ти вярвам, че се харесвате...


Иначе съм съгласна с hooliganka89:

"Нека другите да са ти на к*ра,а аз да съм ти на сърцето"

Radvam se 4e me razbira6 :) 6toto mi e dosta kofti taka :(

zay4e
02-29-2008, 19:02
Zdraveite.Az jiveq v 4ujbina i si hodq v Bg samo za lqtoto za 2 meseca.Po princip vlizam v 4at i v takiva site-ove za zapoznanstva samo za da mi minava vremeto i taka uj na 6ega vzeh da si pi6a s edno mom4e,po-kysno mu dadah i skype-a si i si pisahme postoqnno i se gledahme (s webcam).Taka be6e nqkolko meseca,az vzeh da izgrajdam nqkakvi 4uvstva kym nego po-kysno i toi mi kaza 4e me haresva.Vsi4ko si be6e super i bqhme re6ili da se vidim i da izlezem kato si otida v Bg,no kym kraq na Qnuari toi vze da se dyrji mn stranno i ne sled dylgo mi kaza 4e e spal s nqkykvo momi4e.4uvstvah se ujasno.Govorihme mn dylgo zatova i toi nesprq da mi kazva 4e adski mn me haresva,prosto imal nujda da pravi sex za6toto ne bil go pravil ot 1 godina,no mnogo syjalqval i ako mojel da vyrne vremeto nqmalo da se povtori.Kaza 4e se 4uvstval ujasno za6toto mi e predal doverieto koeto mu imah.Kaza mi sy6to 4e pone si e priznal i e mojelo da ne mi kazva vyob6te,4e ne hodim i ne bi trqbvalo da sym tolkova surova.Edin den mi kaza"az dori nesym te vijdal na jivo,nesym te dokosval,ako be6e pri men nikoga nqma6e da pravq sex s drugo momi4e"Az nemoga da mu prostq no vzemam da si mislq 4e sym vlubena v nego,no tova ne mi izliza ot glavata :( mnogo me narani.Vse o6te si pi6em i toi mi kazva 4e iskal vsi4ko da e kakto predi a az vse mu go natqkvam,tova koeto mi pri4ini.Spored vas toi prav li e?Da mu prostq li???? :( :?

Ми естествено ,че е прав ... все пак не се познавате на живо ,а и не ходите ....въобще няма смисал закво да му се сърдиш + тва явно е точно момче щом и ти го е признал ... въпреки ,че нямаш никво право да му се цупиш за каквото и да било ... а може би наистина ако си тук и се видите може да сте супер 2-ка :) ....

:) :) :) :)

MrSex
02-29-2008, 19:20
Прости му :)

zay4e
03-15-2008, 18:50
Iiii iskam o6te mneniq :-D

betyrk
03-15-2008, 18:59
О...Да ти кажа честно мъжете са такива..смисъл имат нужда от секс в даден момент немога да откажат на това немогат на устоят както се вика на изкушението..хах..нормално е.Би трябвало да му простиш...защото той както ти е казал нито те е докосвал нито те е почувствал..така че същност ти неможеш да му се сърдиш за това...като си се върнеш в БГ тогава вече му мислете :grin: