PDA

View Full Version : Има ли разлика м/у вагинален и анален оргазъм?



lwsu
02-23-2008, 09:18
ами от това което чета във форума излиза, че жените получават вагинален оргазъм доста трудно, което се отнася и за аналния, добре товагава не излиза ли че аналния е също толкова естествен и "скъп", както вагиналния?

HagpycaH
02-23-2008, 10:00
Леле получавали трудно вагинален оргазъм ли ми ако момчето не си знае работата може и никога да не получи вземи прочети малко че нямаш ни най малка сексуална култура.

WILD__BOY
02-23-2008, 10:07
таз дето получи въпросния анален оргазъм да ми каже! такова животно няма, просто като те ебе в анала ти стимулира G точката, която си е във вагината ти...

bibo
02-23-2008, 10:24
след аналния оргазъм може да пробваш под мишницата....там било най-яко раправят... :grin: :grin:

WaKo
02-23-2008, 10:24
Леле получавали трудно вагинален оргазъм ли ми ако момчето не си знае работата може и никога да не получи вземи прочети малко че нямаш ни най малка сексуална култура.
Ти вземи почни да правиш секс и тогава говори глупости...

hottie
02-23-2008, 10:27
Ами аз получавам много лесно оргазъм и от двете :-D Но ми трябваха 2 години за да стигна до тук. :-o

bibo
02-23-2008, 10:42
Ами аз получавам много лесно оргазъм и от двете :-D Но ми трябваха 2 години за да стигна до тук. :-o

!!!БРАВО БЕ МОМИЧЕ,НЯКОИ ХОРА ЦЯЛ ЖИВОТ НЕ МОГА ДА СТИГНАТ ДО АНАЛЕН ПЪК ТИ САМО ЗА ДВЕ ГОДИНИ...НАПРАВО ША ПОЛУДЕЯ :lol: :lol: :lol: :lol:

LoLiPoP4o
02-23-2008, 11:05
neshto nesi chel mai v pravilniq forum :))

sadsad
02-23-2008, 11:33
ne e vqrno che jenite trudno poluchavat orgazym |-( kolkoto lesno poluchavat i majete i pri jenite ne e razlichno ;)

Desi_90
02-23-2008, 16:47
Ами не знам според мене има ралзика ..аналния е някак си по "разтърстващ".

JuS7^YourS
02-23-2008, 20:46
Ами не знам според мене има ралзика ..аналния е някак си по "разтърстващ".

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

jony
02-23-2008, 20:48
Тихо тихо, оставете ги да се радват, че изпитват анални оргазми... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Kras4eto_lp
02-23-2008, 20:50
Леле получавали трудно вагинален оргазъм ли ми ако момчето не си знае работата може и никога да не получи вземи прочети малко че нямаш ни най малка сексуална култура.
А да си се замислял че не всичко зависи от мъжа....някой жени получават вагинален оргазъм след 30 години...и при тях ли мъжа е проблем :shock:

hottie
02-23-2008, 21:15
таз дето получи въпросния анален оргазъм да ми каже! такова животно няма, просто като те ебе в анала ти стимулира G точката, която си е във вагината ти...

Съгласна съм. Стимулира се G точката, но все пак този оргазъм се получава анално !

Затова моля да не ме учат дали изпитвам оргазъм или не.Смятам, че най-добре зная за себе си. Все пак го практикувам от доста време и мога сама да преценя.

MakeMeLaugh
02-23-2008, 22:19
Пролича си кой колко знае... и колко е добър в секса ;д;д

Анален оргазъм - да има такова животно. И да различава се.
Айде сега бързо при чичко Гуугъл ;)

amatorium
02-23-2008, 22:54
Tezi neshta zavisqt izkluchitelno ot suznanieto na jenata. 8)

hottie
02-24-2008, 09:21
Пролича си кой колко знае... и колко е добър в секса ;д;д

Анален оргазъм - да има такова животно. И да различава се.
Айде сега бързо при чичко Гуугъл ;)

оо най накраяяя ! мерси ! :D

DevilWish
02-24-2008, 09:29
Не знаех ,че има анален оргазъм :) Ето днес научих нещо ново . . . но едва ли някога ще го изпитам тъй като не с1м превърженичка на този вид секс ;)

Vip_Kuchka
02-24-2008, 17:03
:-D

bibo
02-24-2008, 18:52
Пролича си кой колко знае... и колко е добър в секса ;д;д

Анален оргазъм - да има такова животно. И да различава се.
Айде сега бързо при чичко Гуугъл ;)

оо най накраяяя ! мерси ! :D

OMFG!!!Абе хора вий нормални ли сте бе!?!Такова нещо като анален оргазъм НЯМА.Ако там имаше толкова нервни окончания просто всеки път като С**ЕШ щеше да го изпитваш.Това място не е създадено за такива неща.Ставате смешни...

hottie
02-24-2008, 18:56
Kakvo iska6 da mi kaje6? 4e dokato me **** otzad (s izvinenie) izpitvam vaginalen orgazam li? :razz:

bibo
02-24-2008, 19:00
Kakvo iska6 da mi kaje6? 4e dokato me **** otzad (s izvinenie) izpitvam vaginalen orgazam li? :razz:


не,може да изпитваш някакво удоволствие ама т'ва не е оргазъм...

hahavteen
02-24-2008, 19:04
не,може да изпитваш някакво удоволствие ама т'ва не е оргазъм...

O da prav si nie ne mojem da razli4im koga poly4avame orgazum i koga ne ... :?

hottie
02-24-2008, 19:06
Kakvo iska6 da mi kaje6? 4e dokato me **** otzad (s izvinenie) izpitvam vaginalen orgazam li? :razz:


не,може да изпитваш някакво удоволствие ама т'ва не е оргазъм...

Mislia,4e sled 7 godini seksualen jivot moga da razpoznaia kakvo e orgazum i kakvo ne e. Ne znam, ti iavno ne si izpitval orgazum ot tam.

bibo
02-24-2008, 19:16
Kakvo iska6 da mi kaje6? 4e dokato me **** otzad (s izvinenie) izpitvam vaginalen orgazam li? :razz:


не,може да изпитваш някакво удоволствие ама т'ва не е оргазъм...

Mislia,4e sled 7 godini seksualen jivot moga da razpoznaia kakvo e orgazum i kakvo ne e. Ne znam, ti iavno ne si izpitval orgazum ot tam.

еми да май не съм :lol: :lol: :lol: Абе що ли спорим питай следващия път гинеколога си...след като след 7 години сексуален живот още си мислиш че има анален оргазъм предтавям си какъв е бил той...

hottie
02-24-2008, 19:20
Ami ima,nali go izpitvam :shock:
Kakvo moga da napravia. Naistina ne vijdam pri4ina da luja. Da,izpitvam orgazum,razli4en e,no su6to mnogo mnogo silen.
Vuv vtornik sum na kontrolen pregled pri ginekolojkata,moje da ia pitam kakvo misli po vuprosa ;)

NH3
02-24-2008, 19:47
за или против аналния оргазъм и има ли той почва ъ нас ....
в тая тема няма такъв цирк ......

всички сте много образовани заклевам се

hottie
02-24-2008, 19:50
az ne tvardia 4e sum ekspert v tazi oblast, tvurdia 4e go izpitvam.

jony
02-24-2008, 19:52
Кога ще питаш гинеколожката, айде не спорете повече безпочвено!
Аз мислех, че няма такова нещо или, че поне се получава, заради стимулирането на вагината едновременно, но признавам, че може и да греша!
Така, че питай и ни просветли по въпроса :)

hottie
02-24-2008, 19:54
Кога ще питаш гинеколожката, айде не спорете повече безпочвено!
Аз мислех, че няма такова нещо или, че поне се получава, заради стимулирането на вагината едновременно, но признавам, че може и да греша!
Така, че питай и ни просветли по въпроса :)

vtornik! :)

jony
02-24-2008, 19:58
Ми, значи чакаме до тогава и всичко се прояснява! :)
Аз ще попрочета и ще питам класната и готово... :)

hottie
02-24-2008, 20:00
Ми, значи чакаме до тогава и всичко се прояснява! :)
Аз ще попрочета и ще питам класната и готово... :)

klasnata :shock: tia moje da ne e probvala i da ne znae :razz:

jony
02-24-2008, 20:05
Мда, но е биолог и най-добрия специалист в областта на биологията, медицината и химията, когото познавам. :)
Иначе в учебниците има само 2 вида. Вагинале и клиторен.

hottie
02-24-2008, 20:12
Мда, но е биолог и най-добрия специалист в областта на биологията, медицината и химията, когото познавам. :)
Иначе в учебниците има само 2 вида. Вагинале и клиторен.

Aa dobre :) ami ako ne se pritesniava6..

jony
02-24-2008, 20:26
Мда, но е биолог и най-добрия специалист в областта на биологията, медицината и химията, когото познавам. :)
Иначе в учебниците има само 2 вида. Вагинале и клиторен.

Aa dobre :) ami ako ne se pritesniava6..
Пфффф, най-много да ми каже: "ееееми...дай да пробваме" :razz:

hottie
02-26-2008, 20:22
Зявявам официално,след разговор с гинеколожката, че има анален оргазъм :oops:
Това се постига при голяма възбуда, допринася разбира се и допира с вагината,защото пениса който е в дупето се опира до "стената" на вагината и се получава тъй оспорвания оргазъм! :)

amatorium
02-26-2008, 20:45
Зявявам официално,след разговор с гинеколожката, че има анален оргазъм :oops:
Това се постига при голяма възбуда, допринася разбира се и допира с вагината,защото пениса който е в дупето се опира до "стената" на вагината и се получава тъй оспорвания оргазъм! :)

Razbira se che ima! 8)

gergana_sweet
02-26-2008, 21:05
Ами има ралзика...аналния найстина е доста добър.И си мисля че си е точно от чукането в задника ,защото отзад също има ерогенни зони.Тъй че си е възможно...