PDA

View Full Version : Влюбване?Оби4ане?



Clara_
02-23-2008, 10:18
Първо се влюбвате и тогава обичате?или направо започваш да обичаш?и каква е разликата според вас???защото има такава? i koga razbirate che obi4ate daden 4ovek?? :?:

VinDiesel
02-23-2008, 10:23
1-во се влюбваш след известно време от връзката ти после при секи различно идва обичта . Когато 2-ма се обичат достатъчно много нищо неможе да ги раздели. Когато обичаш някой ти искаш постоянно да си с него и т.н

bibo
02-23-2008, 10:33
първо се увличам,после харесвам после мъничко се влюбвам после обичам обичам обичам после малко ми писва,после съм нацяло влюбен после пак си я харесвам,после ми писва и айде чао чао

xXxScreamxXx
02-23-2008, 11:12
ami ..to pri vseki e razli4no az s1m se vlubvala....no do sega nikoi ne s1m obi4ala ;) :| :? :? :?

chipi_kaoo
02-23-2008, 11:38
При мен е първо привличането, след това е харесването, и тогава влюбване. Аз мисля, че човек когато е влюбен той обича. Не мога да ги разгранича двете понятия. :P

unicorn_f
02-23-2008, 11:44
РАззбрах че го обичам след като вече 3та година той не ми обръща почти никакво внимание,а аз мисля само за него и нямам търпение да заспя вечер защото знам че на следващия ден ще го видя и поне ще си кажам ЗДРАВеЙ..... :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt008

tqnko1
02-23-2008, 12:24
РАззбрах че го обичам след като вече 3та година той не ми обръща почти никакво внимание,а аз мисля само за него и нямам търпение да заспя вечер защото знам че на следващия ден ще го видя и поне ще си кажам ЗДРАВеЙ.... YEAH[/quote]

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-23-2008, 18:16
ох .. :) когато разбрах че съм влюбена в моя постоянно бях в някакво мега лигаво настроение въртях си косата при всяко виждане .. караше ме да се чувствам мн мн щастлива въпреки че тои се даржеше като идиот и никфо внимание не ми обръщаше.. така сичко беше перфектно :) като в приказка .. всичко беше в главата ми можех да си представям каквото си искам ии знаех че в мислите ми тои никога нямаше да ме нарани да! ох бахти луда крава съм :D а иначе почнах да го обичам когато прекарах 2 безсънни нощи просто защото трънахме и реалността ми беше много по хубава от сънищата .. тои и се държеше прекрасно с мен ... някак почнах да го чувствам явно малко ми е трябвало :shock:

KimBerLy1912
02-24-2008, 09:55
За всеки е различно : )) Аз лично съм много влюбчива и обичлива натура...И при мен чувствата идват доста бързо и е някфо изпушило такова... Разграничавам влюбване от любов (поне на теория) ...с практиката имам малко проблеми : ))

blackfate
02-24-2008, 10:12
1во се интересувам от човека... после ако случайно ми допадне - допадне, после го харесвам, влюбвам се, (ако е споделено се обичаме) ... накрая се скарваме и кой откъде е .... :lol:

zvQr_nO_s_ChAr
02-24-2008, 12:18
първо се увличам,после харесвам после мъничко се влюбвам после обичам обичам обичам после малко ми писва,после съм нацяло влюбен после пак си я харесвам,после ми писва и айде чао чао

хахаахах +1 :razz:

Desire_
02-26-2008, 18:17
Ами..според мен влюбването идва след обичта..виждаш някой и почва да те кефи, после тръгвате(примерно) и започваш да се привързваш към него и след това си казваш - Лол за мен този човек е единствен..това вече може да се нарече любов и след това идва момента в който осъзнаваш, че този човек е станал част от живота ти, при това доста важна част и това вече е влюбване..поне при мен е така...Всъщтност не съм сигурна кое идва първо...но според мен е така :}

BWald0rf
02-26-2008, 18:20
Ама не сериознуу .. тая тъсачка ползвате ли я изобщоо ?!?!?

sapphirr
02-26-2008, 18:51
влюбване:момента когато усещаш 4овека до теб по-близо от всякога и си готов за много жертви.оби4аш-когато ве4е си осъзнал първото и си го приел не като задължение,а като нужда да го направиш,както би го направил за себе си.има разлика,която можеш да направиш когато си опитал и от сладкото и от гор4ивото.