PDA

View Full Version : Как се обличаш !



NightGuardian
02-23-2008, 14:02
Абе мноо се дразня напоследак само това се гледа какво носиш , никои не гледа как си в главата харен ли си , не си ли !

Аз лично , до колкото гледам се възприемам от хората... Това значи ,че съм им приятен..! НЕ съм богат ! Но се опитвам по-някакаф начин да вкарам някоя дрешка маратонки а-у , защото като гледам само това гледат... Смятате ли ,че в днешно време се гледа само това или то поне по-голямата част какви обувки носиш(puma,nike,adidas) дрешки (adidas,wrandler,),дънки(Calvin Klain ,Madoc) и т.н ?

find_m3
02-23-2008, 14:09
хах като изключим ,че вече не гледат кви маратонки,а кецове носиш си напълно прав.и в интерес на истината и аз се усещам напоследък ,че съм станала такава ,ама е от скоро докато има хора ,които първото ,което правят като видят някой на улицата е да погледнат с кво е обут..... нз повърхностно е и определено давам шанс на всеки

sh3_1s_7h3_0n3
02-23-2008, 14:10
Зависи от средата, в която си. :)
Около мен никой не се интересува на кого колко му струват дънките, чантите или обувките. ;)

ПП случайно да си някъде от Югоизточна България? :-o :)

Disrespect
02-23-2008, 14:12
аз ходя по чорапи и съм облечен в бъчва

хората ме харесват!

find_m3
02-23-2008, 14:13
аз ходя по чорапи и съм облечен в бъчва

хората ме харесват!

обеликс :D

splendour
02-23-2008, 14:13
ne davam pove5e ot 60 leva za d1nki :D :D :D

NightGuardian
02-23-2008, 14:14
ПП случайно да си някъде от Югоизточна България?


Ами да :)


Последно си купих кецове puma 160лв.... :-x

sh3_1s_7h3_0n3
02-23-2008, 14:15
докато има хора ,които първото ,което правят като видят някой на улицата е да погледнат с кво е обут.....

о0 да! Обувките говорят много за човека. ;) Само дето не съм чак такава маниачка на тема обувки. Докато имам приятели, които първо точно това забелязват и веднага преценяват човека. Не говоря за скъпи, маркови обувки, а за това доколко са 'поддържани'. :)

Disrespect
02-23-2008, 14:16
докато има хора ,които първото ,което правят като видят някой на улицата е да погледнат с кво е обут.....

о0 да! Обувките говорят много за човека. ;) Само дето не съм чак такава маниачка на тема обувки. Докато имам приятели, които първо точно това забелязват и веднага преценяват човека. Не говоря за скъпи, маркови обувки, а за това доколко са 'поддържани'. :)

хехе, да не си учила бизнескомуникации? :)

sh3_1s_7h3_0n3
02-23-2008, 14:18
Не, но ми правят впечатление такива неща. :) А и когато имаш приятели с малко или много 'изкривени' модни предпочитания и изисквания... бързо се ориентираш къде, какво, що. :)

Roiroi
02-23-2008, 14:20
Аз не се интересувам от марката и цената ... Но определено гледам хората как се обличат . Все пак това ни е втората кожа и допринася много за външния ни вид . Направи си свой собствен стил и гледай да си копуваш подходящи дрехи . Ся на мода е баналното " Спортно елегантен "

Disrespect
02-23-2008, 14:22
сега всеки тук ще каже, че не се интересува от марки и цени...знаем, знаем..

sh3_1s_7h3_0n3
02-23-2008, 14:25
Ся на мода е баналното " Спортно елегантен "

Това кога не е било на мода?! :-o

Аз на 'мода' му викам онова, дето тая година всички ще го носят, а догодина никой няма да се сети да си го сложи и един път.

Като камуфлажните дрехи преди 2-3год... куцо, кьораво, сакато се обличаше така.. сега много рядко можеш да видиш някой с подобни панталони да речем. :)

NightGuardian
02-23-2008, 14:30
Хихи първата ми доста обсъждана тема :razz:


Ами като гледам гледат цената и марката брат ми 8)


Edit: Между другото и аз много се кефя , като видя някой с анцук и маратонки adidas или нещо такова !


Мислех си ,че Emo boy/girl , не гледат марката каква е ,а гледат да е на квадратчета или нещо от сорта , но преди няколко дена разбрах от едно приятелче , той е емо и ми каза ,че там също има марки и най-известната марка за "ЕМО" дрехи и обувки е "ROXY" същото като при нас adidas,nike и т.н !

psychopath
02-23-2008, 14:34
с дрехи

Roiroi
02-23-2008, 14:39
Ся на мода е баналното " Спортно елегантен "

Това кога не е било на мода?! :-o

Аз на 'мода' му викам онова, дето тая година всички ще го носят, а догодина никой няма да се сети да си го сложи и един път.

Като камуфлажните дрехи преди 2-3год... куцо, кьораво, сакато се обличаше така.. сега много рядко можеш да видиш някой с подобни панталони да речем. :)
Да,вярно. Помня и аз като си копувах камофлажни панталони и се мислех за най-якия :D
Каквото и да говорим ... аз винаги съм се кефил на официалните костюми - тяхната мода никога няма да мине ;)

sh3_1s_7h3_0n3
02-23-2008, 14:40
Има и хора дават пари за маркови неща и заради качеството уж. :) Въпреки че цената не винаги е определяща.

Но има и такива, които пазаруват от Манго и Теранова заради 'табелата'. :) Пълните боклуци, но много хора се 'гъзарят', че потникът им е от там само защото отпред им е изписано името, а иначе качеството - като това на пазара... Снобари... :neutral:

air_J
02-23-2008, 14:42
Патент на българите е поговорката "по дрехите посрещат, по ума изпращат", само че вече така се е преобразила, че ако някой пишман разбирач не му харесат дрехите и стила ти, хич няма и да ти даде възможност да разкриеш умственият си багаж. Но, какво да правиш, когато живеем в страна, когато за да излезеш навън ти трябват поне 15 минути приготовления, а по улицата виждаш дами, които сигурно отделят поне час, щото ако случайно ги види някой познат негримирани, негелосани, несресани, с мръсни обувки и т.н. ще се свърши света? В малката страна, в която дето се вика всички се познаваме, чуждото мнение открай време е най-важното. И винаги са ми били тъпи разни логики, че видиш ли, като излизаш с анцунг (нещо, което правя почти всеки ден) и едва ли не трябва да си луд, щото е срамота с анцунг да излизаш за нещо друго освен спортуване. Темата е интересна, по-нататък може да се включа с още коментари, ако някое мнение събуди интерес в мен. 8)

sh3_1s_7h3_0n3
02-23-2008, 14:44
Каквото и да говорим ... аз винаги съм се кефил на официалните костюми - тяхната мода никога няма да мине ;)

Масово разхождане на 'костюмари' забелязах в София. :)
А да!.. и по време на сесията :D
Изглежда яко, но не е за всекидневен стил, освен ако не се занимаваш с нещо, което го изисква. :)

Roiroi
02-23-2008, 14:52
Добре да погледнем под друг ъгъл ...
Със сигурност сте забелязали ,че тийновете в последно време се делят точно по вида облекло емо-та , метъли всеки си има свое местенце и се приобщава там . Ясно е ,че се обличаме според характера ни и хобитата ...

s1NNer
02-23-2008, 14:57
Доста е тъпо да определяш човека по начина му на обличане и по самите му дрехи или пък да се стараеш да изхарчиш всичките пари на ваще за кецове само и само да те приемат в определена среда.
Според мене е много тъпо да се охарча 200 кинта за кецове ,който на 2-3 месец вече ще са изподрани ... :[ И кво като не нося DVS ,CIRCA или LAKAI ... ми нищо ... и кво като дрехите не са ми от Terranova,Mango или Reebok.
Просто е тъпо само за да си готин да изръсиш ваще.
Със или без маркови дрешки все съм си аз :]]]]]

NightGuardian
02-23-2008, 15:05
Да кажа честно има хора , който не гледат дали дрешката , кецовете са яки , ами само защото пише някоя извстна марка...или някои известен знак !

Roiroi
02-23-2008, 15:07
Доста е тъпо да определяш човека по начина му на обличане и по самите му дрехи или пък да се стараеш да изхарчиш всичките пари на ваще за кецове само и само да те приемат в определена среда.
Според мене е много тъпо да се охарча 200 кинта за кецове ,който на 2-3 месец вече ще са изподрани ... :[ И кво като не нося DVS ,CIRCA или LAKAI ... ми нищо ... и кво като дрехите не са ми от Terranova,Mango или Reebok.
Просто е тъпо само за да си готин да изръсиш ваще.
Със или без маркови дрешки все съм си аз :]]]]]
Да.Особено когато социалния ви статус не е розов :)
Но и не означава , че трябва да се обличаш от пазара...С малко пари и повече чувство можеш да постигнеш резултати .

М/у другото какво ви е мнението за парфюмите... Там нещата са по-различни :)

NightGuardian
02-23-2008, 15:11
Ами , който мирише приятно с него се пръскам ! Не вярвам някой да има , да познава по-мириса марката на парфюма , освен ако не си маняк/чка на тема парфюми , но както и да е сега темата , не е за това :-P

s1NNer
02-23-2008, 15:26
Доста е тъпо да определяш човека по начина му на обличане и по самите му дрехи или пък да се стараеш да изхарчиш всичките пари на ваще за кецове само и само да те приемат в определена среда.
Според мене е много тъпо да се охарча 200 кинта за кецове ,който на 2-3 месец вече ще са изподрани ... :[ И кво като не нося DVS ,CIRCA или LAKAI ... ми нищо ... и кво като дрехите не са ми от Terranova,Mango или Reebok.
Просто е тъпо само за да си готин да изръсиш ваще.
Със или без маркови дрешки все съм си аз :]]]]]
Да.Особено когато социалния ви статус не е розов :)
Но и не означава , че трябва да се обличаш от пазара...С малко пари и повече чувство можеш да постигнеш резултати .

М/у другото какво ви е мнението за парфюмите... Там нещата са по-различни :)



Е не исках да го разбереш все едно наще нямат пари да ми купят даже и хляб...даже напротив. Но така стоят нещата в момента - всеки който не е марков едва ли не е различен :/ и тва е тъпо. :]

LiLGrizzly
02-23-2008, 15:58
nz za men horata gledat s kakvo si oble4en.. no az mn mrazq markite puma,nike,addidas smisul za obli4ane ! te tiq sa si marki za sportove.. ne sa za centar.. ili kade hodi6 po eks da si s tqh.. :-x

Lullaby
02-23-2008, 16:12
аз лично напоследък мн се дразня на някои "просветлени" хора,които вчера се сетиха 4е ако си емо или си купиш кецове си ебаси гъзарчето...мн пъти ми се е случвало да си вървя по улицата и групи4на от 12-13 годишни де4ица "Оо виж я тая кви адидаски има"
или "Виж Виж тая има 4анта ванс..или кецове ванс"
това е много тъпо според мен...и всеки само това забелязва,а не трябва да е така.. :?

Roiroi
02-23-2008, 19:28
Абе обличайте се както ви е кеф ... Стига да изглеждате добре :)
А комерсиалните марки винаги ще са тема на обсъждане

Madness
02-23-2008, 20:02
пф
и са кво излезе-който ивма скъпи дрехи не е стойностен човек и обратното
пахаха

аз пари за марково нямам
ако имах що пък да не си купувам...

hahavteen
02-23-2008, 20:07
Ne gledam kakva marka sa drehite na 4oveka sre6ty men i ne pazaryvam ot markovi magazini.Smiatam go za razhi6tenie :? Da se obli4a6 hybavo i moderno ne zna4i 4e blyzkata ti triabva da e obezatelno nad ?60...Predi niakolko meseca edna priatelka si vze kecove ot magazina na D&G za 150 kipursi liri e komy e nyjno.. :?

air_J
02-23-2008, 21:28
Какво им е "гъзарското" на Теранова, Манго, Мис Сиксти и разни подобни? Ебати селската мода. :?

B3B0K
02-23-2008, 21:38
ot vs tva deto ste izpisali mi e nai interesno za6to slagate teranova do manno i miss sixty .. tva si e gavra :D turete i ilienci :D a po temata s priemam vs hora razbiram metali apnkari samo ne i feshani i az slu6am 4alga ama tva ne se tarpi neska vidqhj edna s xeleni obuvki maa zeleni trevisto qrko s jalto ot pred na prasite pak qroko (puke)

air_J
02-23-2008, 21:46
ot vs tva deto ste izpisali mi e nai interesno za6to slagate teranova do manno i miss sixty .. tva si e gavra :D turete i ilienci :D a po temata s priemam vs hora razbiram metali apnkari samo ne i feshani i az slu6am 4alga ama tva ne se tarpi neska vidqhj edna s xeleni obuvki maa zeleni trevisto qrko s jalto ot pred na prasite pak qroko (puke)
Ами, за мен са еднакво измислени марки. В смисъл, съвсем обикновенни и достъпни марки са, не виждам какво общо имат с гъзарските марки. Особено пък на разпродажбите са си направо подаръци. Съвсем обикновени марки са, а някой спомена, че било гъзарско едва ли не да носиш Манго, или Теранова, аз просто прибавих Мис Сиксти, както например мога да прибавя Дизел и Кенвело. Лично мое мнение е това, не ангажирам никой с него. 8)

Blacklisted
02-23-2008, 23:55
Потник с лютеница и горчица! На Армани е...

psychopath
02-24-2008, 01:09
Потник с лютеница и горчица! На Армани е...хахахаха

RAWRRR
02-24-2008, 07:55
Какво им е "гъзарското" на Теранова, Манго, Мис Сиксти и разни подобни? Ебати селската мода. :?


Какво й е селското на Теранова?
Виждам,че много ги разбираш ,обясни с едно,две,три какво и е селското? :)

И коя е НЕ-селската мода?

AtMosFera
02-24-2008, 08:18
Какво им е "гъзарското" на Теранова, Манго, Мис Сиксти и разни подобни? Ебати селската мода. :?


Какво й е селското на Теранова?
Виждам,че много ги разбираш ,обясни с едно,две,три какво и е селското? :)

И коя е НЕ-селската мода?

по принцип марката трябва да значи качество и стил.Т'ва че някои си купуват "маркови"дрехи без да знаят дори защо е отделен въпрос.
А Terranova,mango,mix sixty и според мен не са марки, а "марки".Цените са ниски (и то даже по-ниски и от цените в някои обикновени магазини),което извежда на мисълта,че не са и дотолкова качествени.Все пак качеството е пари.А относно това дали са стилни....на мен лично не ми харесват,а и мисълта да се разминавам често по улицата с псевдофешънки с дрехи като моите....някак си просто не ме влече :D

жмуц
02-24-2008, 08:32
Абе осъзнай се...едни обувки в сиксти са ти над 200 минимум. Дънките също.

AtMosFera
02-24-2008, 09:04
Абе осъзнай се...едни обувки в сиксти са ти над 200 минимум. Дънките също.

Повярвай ми няма по-осъзнат човек от мен :D :D
Моя грешка.Не съм изяснила,че говоря в случая най-вече за Теранова.
Като цяло исках да кажа,че колкото повече хора виждаш с дреха като твоята,толкова повече пада класата и,т.е. дори да е хубава,при положение,че всеки 2ри я носи няма начин да е наистина марка,защото просто не е възможно всички да могат да си я позволят.
А отделно е това,че истинските маркови дрехи са по 1 брой....а иначе си мислете че сте голяма работа с Манго-то,което го има в още 10 цвята и във всички размери....ок :)

жмуц
02-24-2008, 09:31
Манго, бенетон, сисли итн. Всички тея са си масова конфекция, така че е нормално. Проблемът е друг според мен, а именно качеството. Защото не е нормално да дадеш трицифрена сума за блузка и тя след първото пране да прилича на парцал. Аз лично съм доволна от капаска..

air_J
02-24-2008, 10:08
Какво им е "гъзарското" на Теранова, Манго, Мис Сиксти и разни подобни? Ебати селската мода. :?


Какво й е селското на Теранова?
Виждам,че много ги разбираш ,обясни с едно,две,три какво и е селското? :)

И коя е НЕ-селската мода?
Чак много да ги разбирам е силно пресилено, но все пак ще поясня - най-обикновена марка са, но не и гъзарски. Като ходихме да купуваме на майка ми пуловер, струваше 30 кинта, а аз лично харесах за себе си един друг пуловер за 45 кинта (ама нямаше моя размер). Народни цени с две думи, нищо гъзарско. А гъзарски са марките, които на намаленията отново държат стабилни цени, или още повече тези, които не правят намаления. Теранова са абсолютно достъпна и обкновенна марка, че дори и да не са на намаление. Иначе, употребявайки думата "селски" не съм се изразил съвсем правилно, имах предвид съвсем обикновени и достъпни, но в никакъв случай гъзарски. 8)

air_J
02-24-2008, 10:10
Манго, бенетон, сисли итн. Всички тея са си масова конфекция, така че е нормално. Проблемът е друг според мен, а именно качеството. Защото не е нормално да дадеш трицифрена сума за блузка и тя след първото пране да прилича на парцал. Аз лично съм доволна от капаска..
Купих си един пуловер на Капаска, след първото изпиране се сви и заприлича на женски потник (ако отдолу го носех гол, щеше да ми се вижда пъпа :razz: ). Та този пуловер беше облечен един-единствен път, а след това съм го носил само няколко пъти в нас, и то като горнище към някоя дреха, когато е много студено. :-x

HexGirl
02-24-2008, 10:21
u6 ne e vajno koi kak se obli4a no vsa6nost vsi4ki tova gledat bez zna4enie kakvi sa .
Vajno e 4ovek da se obli4a taka kakto mu haresva i pone s malko stil a ne da si kopuva nekvi drehi ne za6toto sa hubavi i mu stoqt dobre a za6toto sa na dadena marka 6toto moje da se obli4a6 dobre i s ne markovi drehi a puk s markovi da si varha na ki4a

SINDEL
02-24-2008, 13:43
:-D Принципно се обли4ам така, както ми е удобно. Тва маркови дрехи аз нямам.. освен костюма за работата. И не нося ток4ета, под4ертавам.. Не мога :?

RAWRRR
02-24-2008, 16:46
Какво им е "гъзарското" на Теранова, Манго, Мис Сиксти и разни подобни? Ебати селската мода. :?


Какво й е селското на Теранова?
Виждам,че много ги разбираш ,обясни с едно,две,три какво и е селското? :)

И коя е НЕ-селската мода?
Чак много да ги разбирам е силно пресилено, но все пак ще поясня - най-обикновена марка са, но не и гъзарски. Като ходихме да купуваме на майка ми пуловер, струваше 30 кинта, а аз лично харесах за себе си един друг пуловер за 45 кинта (ама нямаше моя размер). Народни цени с две думи, нищо гъзарско. А гъзарски са марките, които на намаленията отново държат стабилни цени, или още повече тези, които не правят намаления. Теранова са абсолютно достъпна и обкновенна марка, че дори и да не са на намаление. Иначе, употребявайки думата "селски" не съм се изразил съвсем правилно, имах предвид съвсем обикновени и достъпни, но в никакъв случай гъзарски. 8)

Това че Теранова не продават много скъпи дрехи,не значи,че са селска мода. ;)
Гъзарско не значи хубаво,непременно.



по принцип марката трябва да значи качество и стил.Т'ва че някои си купуват "маркови"дрехи без да знаят дори защо е отделен въпрос.
А Terranova,mango,mix sixty и според мен не са марки, а "марки".Цените са ниски (и то даже по-ниски и от цените в някои обикновени магазини),което извежда на мисълта,че не са и дотолкова качествени.Все пак качеството е пари.А относно това дали са стилни....на мен лично не ми харесват,а и мисълта да се разминавам често по улицата с псевдофешънки с дрехи като моите....някак си просто не ме влече

Трябва ли цените да са високи ,за да са хубави дрехите?И да ,и не.
Високите цени означават (в повечето случаи) високо качество,но какъв е смисъла да си купиш МАРКОВА блуза за 450 лева (да речем на Долче и Габана) ии да я носиш почти всеки ден 1-2 години докато не се разпадне из основи,вместо за същите пари да си купиш 10-12 нормални блузи и всеки ден да ги сменяш?
Хубаво,по-качествени са,но омръзват,а човек,особено в България,едва ли може да си сменя гардероба на всеки 2-3 месеца,пазарувайки само от МАРКОВИ магазини.

Затова идеалния вариант е,да търсиш много,докато си намериш свое съкровище,дори ако трябва и в магзин за втора ръка.

bungle
02-24-2008, 16:48
Само да вметна - Теранова са най-големите боклуци. По-грозни дрехи не съм виждала! :o

Seducti0n
02-24-2008, 16:57
На теранова има и хубави нещица на достъпни цени, но повечето са страшни кичарии.... :-o

air_J
02-24-2008, 17:02
Само да вметна - Теранова са най-големите боклуци. По-грозни дрехи не съм виждала! :o
Не говори така, че RAWRRR е изключително раздразнителна на тема Теранова. :razz:

Swinkenhoffer
02-24-2008, 17:08
Затова идеалния вариант е,да търсиш много,докато си намериш свое съкровище,дори ако трябва и в магзин за втора ръка.
Там се откриват най-големите съкровища всъщност. ;-)

ЕPu
02-24-2008, 18:25
ааау да! втора употреба рулз! само с малко повечко излишно време да разполагаш (добре де, и известна доза късмет) може да намериш верно съкровища.

Canis_Dirus
02-24-2008, 22:18
Стига с тия скъпи дрехи бе. Най-селската риза, която съм виждал беше на Версаче и струваше 500 евро. Иначе си беше яко цигания, макар и от коприна.
Любимати ми тениска е втора ръка и ми струваше горе-долу колкото една нова, но това не е от значение.
В гардероба имам всичко. Както и марки (Lacoste), така и неизвестни (Rinspun да се чували?). Да си купя нещо само заради марката е тъпо. ПОмня декември мерих едни пуловери на Шърман - трагедия - до един ми бяха тесни в рамената и ужасно широки в корема. И бяха късички. Правили са ги за някакви дребни дебели инглизи :?

И честно казано не ми се дават по 100 евро за някво поло, пък било то на когото и да е.

Друг е въпроса, че предпочитам да си дам парите за качествена храна. Щото те дрехите след 2-3 години макс ще са в коша, ама тялото си ми остава до живот.

Canis_Dirus
02-24-2008, 22:35
Tеранова е марка само в България...

по белите страни марки като H&M, Mexx и Zara са в най-ниския ценови диапазон, а в България са висша мода...

ареееееее бе...
И Tally Weijl, Fishbone и тн. То и в САЩ ливайс са по 25-30 долара, конвесрките и те са по 35, Гап са ... ама ...

Jeuelle
02-24-2008, 22:40
М , обличам се според настроението ....
Когато ми е криво , слагам някой суичер (боже, не знам как се пише) , мятам качулката , слагам очилата и съм невидима...

Когато ми е на кеф , се застоявам пред огледалото бая време и обръшам повече внимание на подбора....

А за вкъщи - ооооо , пижамата върши превъзходна работа :)

Имам и маркови и немаркови дрехи .... не виждам особена разлика...
И никога не си вземам дреха заради етикета - просто ми се е набила в очите ; без значение от какъв магазин е

chocoleptic
02-24-2008, 23:08
Теранова къде я слагате при качествените марки , цените са нормални ..качеството средно ниво .. намират се и хубави дрехи , но повечето са големи кичове .. пример - лилава блузка тънко трико и огромни силно лъщящи златисти надписи .. :o

air_J
02-24-2008, 23:29
Tеранова е марка само в България...

по белите страни марки като H&M, Mexx и Zara са в най-ниския ценови диапазон, а в България са висша мода...

ареееееее бе...
Х&М в Испания са наистина съвсем обикновенна марка, докато Zara се водят по-престижна марка, но в магазините им има долни етажи, дето буквално подаряват всякакви стоки, щото имат съвсем малки дефекти. 8)

Gothique♫
02-25-2008, 06:39
Блуза,дънки/панталони,кецове,яке и това е май не са някви специални марки просто дрехи/обувки мноо ми пука ква марка са важен е моделът 8)

Alabalaportokala
02-25-2008, 07:03
Пропускате обаче един не маловажен факт. Че на българският пазар се пробутват все повече повече ментета и копия на оригиналите за същите цени че и по скъпо. Дори по скъпите бутици има такива стоки. Внимавайте какво купувате и колко кинти давате че да не ревнете що маратонките ви за 300 кинта са се скъсали на втората седмица. Безценно :grin: :D

w0sh
02-25-2008, 07:33
Дънки, риза, любимата ми шапка Билабонг.

EarthShaker
02-25-2008, 07:44
копеле, след въпросително изречение се поставя този знак: ? , а не този: !

denitsapetkanska
02-25-2008, 10:04
da i na men mi pravi vpe4atlenie 4e mn hora naposleduk gledat samo drehite obivkite i dr djadji po tebe i vednaga te precenqvat kuha leika li si ili nqkoi po razli4en s malko pove4e akul ot drugite an men specialno tva hi4 ne mi haresva ama kvo da se prai takiva sa si nqkoi hora

hooliganka89
02-25-2008, 10:08
Аз се обличам,всеки месец в различен стил,дрехите ми са на нормални цени.
Не знам защо,но и аз гледам хората,с какви дрехи или с какви обувки са,не знам защо го правя,нищо лошо,прости си гледам и преценявам 8)

LetiCherry
02-25-2008, 10:53
Tеранова е марка само в България...

по белите страни марки като H&M, Mexx и Zara са в най-ниския ценови диапазон, а в България са висша мода...

ареееееее бе...


Това шях да кажа и аз. :) Теранова във Виена е с по-ниски цени в евро отколкото в БГ в лева. :-D Пък и е адски масов магазин. Същото важи и за другиет изброени, а и са много некачествени - натруфени буклуци, които изглеждат блестящо, а са от евтина материя, например. От теранова имам едно яке -4исто бяло и съм много доволна от него, една пола - пак чисто бяла и един розов панталон, изчистен, ама как ги изрових само аз си знам :D Н&М има ли в България?

PinkFloydSound
02-25-2008, 12:35
Абе мноо се дразня напоследак само това се гледа какво носиш , никои не гледа как си в главата харен ли си , не си ли !

Аз лично , до колкото гледам се възприемам от хората... Това значи ,че съм им приятен..! НЕ съм богат ! Но се опитвам по-някакаф начин да вкарам някоя дрешка маратонки а-у , защото като гледам само това гледат... Смятате ли ,че в днешно време се гледа само това или то поне по-голямата част какви обувки носиш(puma,nike,adidas) дрешки (adidas,wrandler,),дънки(Calvin Klain ,Madoc) и т.н ?
от пръв поглед-да...просто е естествено :) но когато опознаеш дадения човек и той ти се стори готин, дори и да не се облича хубаво, си променяш изграденото мнение за него...ако е някакъв "гъзар", но в последствие се окаже неприятен, отвратен...кой го ебе какви дрехи носи-адидас, пума, мума, найк...всички го заебават :)

PinkFloydSound
02-25-2008, 12:40
Tеранова е марка само в България...

по белите страни марки като H&M, Mexx и Zara са в най-ниския ценови диапазон, а в България са висша мода...

ареееееее бе...


Това шях да кажа и аз. :) Теранова във Виена е с по-ниски цени в евро отколкото в БГ в лева. :-D Пък и е адски масов магазин. Същото важи и за другиет изброени, а и са много некачествени - натруфени буклуци, които изглеждат блестящо, а са от евтина материя, например. От теранова имам едно яке -4исто бяло и съм много доволна от него, една пола - пак чисто бяла и един розов панталон, изчистен, ама как ги изрових само аз си знам :D Н&М има ли в България?
да :) има :) и дрехите им не са най-най-най, но на мен лично тази марка си ми е любимата :) няма някакви натруфени грозотийки, фешънски джаджи...всичко е изчистено, семпло...точно това ми допада :) западна му работа...а теранова не ми харесва :-D