PDA

View Full Version : Имам Проблвм.. Барзо Сваршвам :(



bme
02-23-2008, 13:35
Здравите! От скоро ме гризе савеста.. имам проблем с масторбирането! От известно време много барзо сваршвам а това нещто не ме радва :? а да не си помислям за партньорката ми.. :( какьв може да е проблема? Помогнете 8-[

Basketball
02-23-2008, 13:40
Като си мислиш за приятелката ти и щом свърваш бързо.. значи си луд по нея (може би влюбен..) ама спокойно всичко е временно... и най-добре укроти чикийте малко, успех. :)

Roiroi
02-23-2008, 14:01
Тва става с малко тренировки ... Всичкото е въпрос на психика . Докато Маструбираш или правиш секс се опитвай да мислиш за нещо друго . Това е гарантиран метод , както и когато си пиян , обаче тогава може изобщо да не можеш да започнеш .
Усещаш ме на къде бия нали ;)

shoon
02-23-2008, 14:21
Като си мислиш за приятелката ти и щом свърваш бързо.. значи си луд по нея (може би влюбен..) ама спокойно всичко е временно... и най-добре укроти чикийте малко, успех. :)и за мене няма друго обяснение \:D/

bme
02-23-2008, 14:41
а бе има нешто вярно, че когато човек е пиян и не мисли за момичето си.. има случаи когато и не сваршва :-D Но мен ме накара да пусна тази тема това, че скоро правих секс с няколко момичета .. които са ми безразлични и пак барзо сварших .. това ме Тревожи