PDA

View Full Version : дали да скъсам с неГо?



m0nikkka
02-23-2008, 13:42
Ходя с приятела си от 1 година и 5 месеца вече.Напоследак ( от 1-2 месеца ) чувствата ми към него са нищожни.Много ми е трудно да му казвам че го обичам .. хич не ми се излиза .. не ми липсва .. въобще (май) не ми пука за него .В същото време пък ми е много притно да съм с него .. смисал харесва ми да ме целува,да ме гушка, да правим секс .. абе всичко е хубаво .. обаче нзз едно такова искам да се разделим .. ама не съм и много сигурна .. т0й постоядно говори за бъдещето ни а за мен нямаме такова .. или по точно не искам да имаме такова! .. Харесах си едно друго момче .. супер сладко .. много е хубав .. добър .. абе ваобще супер си е .. и съм почти обедена че няя да има никфи проблеми да тръгна с него .. обаче незнам дали да скъсам с приятела ми .. НЕЗНАМ , НЕЗНАМ И НЕЗНАММММммм .. :( HELP ME!!!

Shu7teR
02-23-2008, 13:58
По-добре скъсай от колкото да го лъжеш в чувствата.

love_veselka
02-23-2008, 14:00
Разделете се за известно време,ако през този период започне да ти липсва значи не късай с него,а ако не късай и хващай другия.

Spider4eto
02-23-2008, 14:01
е за кво го използваш само. Кажи му че вече не чувстваш нищо към него и скъсайте. Недей да бъдеш чак такава егоистка, че да си с него само щото ти е якои докато се целувате и т.н.

Spider4eto
02-23-2008, 14:02
аве ти си тая с капачката нали :razz: :razz: :razz:

WithLove
02-23-2008, 14:34
Щом се колебаеш,эначи вече няма емоция,няма тръпка.А эа какво ти е такава връэка?Има ли смесъл да си с някого,а във всеки един момент да обмисляш ,че нямате бъдеще,че искаш да се раэделите и тн?Според мен няма.Надявам се да се съгласиш.Това те мъчи и си личи.Така,че по-добре се раэдели с него и опитай с новото момче.Все пак нищо не е вечно и рано или късно ще се раэделите,това е ясно :)

fifi_friend
02-23-2008, 16:26
Ти само го показваш - можеш и без него, но те е страх може би да останеш сама. По- добре скъсай с него.

AnIcHkAtA
02-23-2008, 16:43
Разделете се за известно време,ако през този период започне да ти липсва значи не късай с него,а ако не късай и хващай другия.

Anf3tamin4o
02-23-2008, 16:51
"Харесах си едно друго момче .. супер сладко .. много е хубав .. добър .. абе ваобще супер си е .. и съм почти обедена че няя да има никфи проблеми."

Никога не казвай никога.
Все пак късай, няма смисъл да си "играеш" с него.

С Уважение Кристиян Димитров.

VinDiesel
02-23-2008, 16:57
Проблема идва от там че той говори за бъдещето ви тряя да сте настроени така че всеки момент вие може да не сте заедно а не да мислиш предварително и ако скъсаш с него и тръгнеш с онова момче после ти ще търсиш старото си гадже :)

lili_koleva_kn
02-23-2008, 17:04
Spored tova,koeto pro4etoh za men tazi vr1zka se e iz4erpala i e vreme da se sloji krai (kolkoto i stra6no da zvu4i, za6toto razdelite sa gadno ne6to-ot li4en opit znam)!!!!Lo6oto e za 4oveka sre6tu teb,ako izpitva nqkakvi 4uvstva k1m teb razbira se.Moje bi trqbva da si pogovorite seriozno za tova,koeto stava mejdu vas! ;-)

MiMcHeToOo
02-23-2008, 17:05
Поизчакай... Можеш много лошо да сбъркаш и после много да боли!

Vladokaaa
02-23-2008, 17:32
По-добре скъсай от колкото да го лъжеш в чувствата.

+1

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-23-2008, 17:48
нормално е да ти е омръзнал до извесна степен .. по добре наистина да го зарежеш вместо да го лъжеш с чувствата ти .. ;)

N0_feAR
02-23-2008, 18:18
т0й постоядно говори за бъдещето ни а за мен нямаме такова .. или по точно не искам да имаме такова!
сама си отговорила на въпроса си

mon4eto
02-23-2008, 19:05
Po-d0bre skasai s nego a ne go izpolzvai po nai dolniq na4in :?

Shtastl1va
02-23-2008, 19:17
Ами щом нямаш чувста към него, по- добре му го кажи.. Постави се на негово място.. Кажи му истината. Няма по- добро решение от това :) Успех!

ThE PrInCeSs AvI
02-23-2008, 19:25
hm....imam 4uvstvoto 4e hodi6 s tova mom4e samo zaradi facta 4e si sviknala s nego i...pravi6 si4ko tova po navik,no..q pomisli realno-na kolko godini si?ako si teenager daje prekaleno mn vreme hodite i va6ata vruzka e izkonsumirana do kraen predel..sega e vremeto da pravi6 neseriozni vruzki i da ne se obvurzva6 seriozno.kato stane6 na 20 i nagore ve4e ne moje6 da smenq6 fr si kato nosni kurpi4ki..za tfa si jivei jivota i ne my misli mn mn! :wink: ;-)

JuS7^YourS
02-23-2008, 21:03
никой тук не може да ти каже какво е най-добре да направиш, все пак това си е твоята връзка. Но според мен 1 година и 5 месеца са прекалено много време, което да захвърлиш просто ей така и да тръгнеш след първото момче, което ти се е видяло сладко. Щото нали знаеш, че и от него ще има по-сладко....

mihichkaaa
02-23-2008, 21:30
po dobre skasaite vmesto da go lajesh...a i shtom si haresfash dr davai deistvai :)

baby003
05-03-2008, 15:38
mnogo sum oburkana,nz kakvo da pravq!ve4e ot blizo godina i polovina sum s edno mom4e,koeto predi mn obi4ah,a sega nz dali obi4am ili prosto sum sviknala s nego.Samata az nz kakvo 4uvstvam,ponqkoga go obi4am,ponqkoga go mrazq.. :( vuzmojno e povqrvAite mi i e ujasno!mn puti sum opitvala da skusam s nego no vse ne se polu4ava.. Edinstvenoto mi obqsnenie e 4e moje bi sum sviknala s nego i ne moga da si predstavq jivota bez nego,poneje lesno se privurzvam kum horata.Iskam da se razdelim,no 4uvstvam 4e 6te mi lipsva.Naposledak go 4uvstvam i nego nqkak po hladen no kogato go popitam otri4a i produljava da tvurdi 4e me obi4a.. 4uvstvam 4e gubq mladostta si s nego sum sqka6 izolirana ot sveta a vse pak sam samo na 17.Dori priqtelite si izostavih zaradi nego :? pomognete mi pls! :(

fuck_me_pls
05-03-2008, 15:41
Кажи си-мога и без него и го остави,ще си намериш друг!!!

Al3ksandra
05-03-2008, 15:45
:shock: лошо.. но щом така го чувстваш преглътни , загърби и напред продължи и без него... съвет ... :-)

butty
05-03-2008, 16:23
mnogo sum oburkana,nz kakvo da pravq!ve4e ot blizo godina i polovina sum s edno mom4e,koeto predi mn obi4ah,a sega nz dali obi4am ili prosto sum sviknala s nego.Samata az nz kakvo 4uvstvam,ponqkoga go obi4am,ponqkoga go mrazq.. :( vuzmojno e povqrvAite mi i e ujasno!mn puti sum opitvala da skusam s nego no vse ne se polu4ava.. Edinstvenoto mi obqsnenie e 4e moje bi sum sviknala s nego i ne moga da si predstavq jivota bez nego,poneje lesno se privurzvam kum horata.Iskam da se razdelim,no 4uvstvam 4e 6te mi lipsva.Naposledak go 4uvstvam i nego nqkak po hladen no kogato go popitam otri4a i produljava da tvurdi 4e me obi4a.. 4uvstvam 4e gubq mladostta si s nego sum sqka6 izolirana ot sveta a vse pak sam samo na 17.Dori priqtelite si izostavih zaradi nego :? pomognete mi pls! :(

Се едно съм го писала аз... само че ходя с гаджето ми от 3 години. Преди и аз се чувствах точно като теб.. мислех, че не го обичам вечве, че дори го мразя, всичко в него ме дразнеше, винаги си намирах някакви причини да се скараме, да не се виждаме..това продължи 1-2 месеца и реших да се опитах да скъсаме.. но постъпих много гадно.. просто започнах да се държа студено с него, да му викам само, да не му обръщам внимание и накрая при един телефонен разговор му казах, че искам да късаме и уж успях..но той не се предаде, започна да ме търси по-усилено, само звънеше, искаше да ме види, но аз отказвах.. защото на живо той му влияе страшно много и може да ме разбере винаги ... излязьохме...зимата... в студа..седяхме 3-4 часа в един парк,но накрая той ме разубеди.. и съм му страшно благодарна, че успя да ме пребори, защото сега се обичаме повече от всякога,прекарваме си супер яко, се едно сме заедно само от няколко месеца..това май беше ново начало за нас.
Така че....не се предавай, споредмен и ти си изпаднала в една бездна,и не виждаш изход. Но има! Опитайте нови неща, поговорете открито и се разберете ;) А пък за другите момчета..еми аз съм харесвала други момчета, докато съм била с него, нормално е! Но винаги установявам, че той е единственият човек за мен,и не си заслужава да го загубя, заради някого,който ще ме изостави.. :)

cinderella_gugutka
05-03-2008, 16:50
аз неразбрах как хем не ти се излиза с него,хем ти е приятно с него :-o ина4е ти най-добре си знаеш кой от 1-та харесваш пове4е и с кой искаш да бъдеш :)

jugulator
05-03-2008, 17:01
Продължавай да си с него. Най-накрая ще изпадне в депресия и ще се самоубие, но преди това ще завещава цялото си имущество на теб.

NaNa_SladuRana
05-03-2008, 21:14
Самият факт,че питаш нас...

gangstata
05-03-2008, 21:16
тва тряа си е твое решение..направи си равносметка и реши сама..

sexita
05-03-2008, 22:13
щом има друг е ясно...
Все пак си помисли дали да оставиш питомното и да гониш дивото или да си седиш на дупето.
Аз лично преди време бях на същото дередже и зарязах моя,но не се получи с другия...и все пак...чувствата ми към бившия не се върнаха...Те просто изчезват.Влюбваш се в друг,искаш друг...ми край....
Няма връщане :(
За това пък сега си имам нещо много по-скъпо и от двамата взети заедно :D
Казват...всеки край е ново начало ;)

Valhala
05-04-2008, 00:25
Защо питаш другите?Ти сама го каза "а за мен нямаме такова .. или по точно не искам да имаме такова!" простичко е! :)

Whisper_to_me
05-04-2008, 06:26
Казваш, че ти е хубаво да те гушка, да те целува, да правите секс... Но щом ги няма чувствата...Това не е достатъчно... Най-добре му кажи как стоят нещата за теб, бъди честна ... Едва ли ще ти стане приятно, ако и с теб постъпят така...

Korni_ReSeRvE
05-04-2008, 07:04
имаш ли и малки съмнения , по- дбре направо приключи връзката..

Sawyer_94
05-04-2008, 08:34
По-добре скъсай от колкото да го лъжеш в чувствата.
+1

dark234
05-04-2008, 09:21
е за кво го използваш само. Кажи му че вече не чувстваш нищо към него и скъсайте. Недей да бъдеш чак такава егоистка, че да си с него само щото ти е якои докато се целувате и т.н.+1

MagnetiC
05-04-2008, 09:51
тръпката от новата връзка винаги е примамваща..и аз съм имала мн моменти, в които съм искала да залитна..но съм се замисляла..ще осетя тази тръпка и после какво?ще изпусна човека, който истински ме е обичал за да гоня дивото, което в последствие може да не се окаже толкова красиво, колкото ми се иска...та според мен наистина дай си малко време.. и прецени какви са чувствата ти към това момче..но дакто не си сигурна че си готова да се откажеш от него завинаги не тръгвай с другия, защото може после горчиво да съжаляваш

MoHuTo
05-04-2008, 10:33
Според мен е време да си дадеш малка почивка и да помислиш добре, дали продължаваш с него или не, мисли хубаво, за да не постъпиш глупаво и да съжаляваш после :)

bdilinkb
05-04-2008, 12:04
Не му го казвай грубо разберете се кажи му че нямаш вече чувства към него \:D/

sladkъ_mackъ
05-04-2008, 12:56
Ходя с приятела си от 1 година и 5 месеца вече.Напоследак ( от 1-2 месеца ) чувствата ми към него са нищожни.Много ми е трудно да му казвам че го обичам .. хич не ми се излиза .. не ми липсва .. въобще (май) не ми пука за него .В същото време пък ми е много притно да съм с него .. смисал харесва ми да ме целува,да ме гушка, да правим секс .. абе всичко е хубаво .. обаче нзз едно такова искам да се разделим .. ама не съм и много сигурна .. т0й постоядно говори за бъдещето ни а за мен нямаме такова .. или по точно не искам да имаме такова! .. Харесах си едно друго момче .. супер сладко .. много е хубав .. добър .. абе ваобще супер си е .. и съм почти обедена че няя да има никфи проблеми да тръгна с него .. обаче незнам дали да скъсам с приятела ми .. НЕЗНАМ , НЕЗНАМ И НЕЗНАММММммм .. :( HELP ME!!! охх милата :smt022 все едно слушам собствената си история,самоче при мен 2то момче липсва :( нз какъв съвет да ти дам,с приятеля ти имаш определена сигурност,а с другия не се знае дали ще потръгне.. Н все пак ако не искаш да имате общо бъдеще и си безразлична по-добре спокойно поговорете,кажи му го и скъсйте :( Няма смисъл иначе :?

sladkъ_mackъ
05-04-2008, 12:58
тръпката от новата връзка винаги е примамваща..и аз съм имала мн моменти, в които съм искала да залитна..но съм се замисляла..ще осетя тази тръпка и после какво?ще изпусна човека, който истински ме е обичал за да гоня дивото, което в последствие може да не се окаже толкова красиво, колкото ми се иска...та според мен наистина дай си малко време.. и прецени какви са чувствата ти към това момче..но дакто не си сигурна че си готова да се откажеш от него завинаги не тръгвай с другия, защото може после горчиво да съжаляваш +1 и това е мн точно казано :)

FreeSpirit
05-04-2008, 13:13
Разделете се за известно време, да видим дали можеш без него или само така си мислиш, защото си свикнала с него(все едно е част от обстановката )

Ако не ме разбирате-преставете си следното - Първо се радваме на новите пердета(хвалим се с тях, радваме им се-колка са чистички и свежи), после те стават част от стаятаи вече не са интересни, но трябва да са там иначе е празно ;)

alex_devv
05-04-2008, 13:15
По-добре скъсай от колкото да го лъжеш в чувствата.

zVeZdIcHkA89
07-15-2008, 14:57
ааа щото ми е много интересно ... кво стана с капачката от дезодоранта

akinom
07-15-2008, 15:17
zna4i ada6ke :D zaduljitlno skusaite! :? :-|

trayana
07-15-2008, 16:46
Защо питаш нас???По-добре си изясни чувствата сама за себе си!Ако го харесваш още бъдете заедно ако не режеш и това е!

ivito_13
07-15-2008, 16:50
Аз пък си мисля че не си сигурна във чувствата си ...

SunShinePearl
07-15-2008, 16:57
Skusaite tova opredeleno ne e vruzka.

miss_asi
07-15-2008, 17:05
Щом се колебаеш,эначи вече няма емоция,няма тръпка.А эа какво ти е такава връэка?Има ли смесъл да си с някого,а във всеки един момент да обмисляш ,че нямате бъдеще,че искаш да се раэделите и тн?Според мен няма.Надявам се да се съгласиш.Това те мъчи и си личи.Така,че по-добре се раэдели с него и опитай с новото момче.Все пак нищо не е вечно и рано или късно ще се раэделите,това е ясно :)
+1

I am your life
07-15-2008, 18:32
Skysai s nego, zashtoto v momenta ti mu se podigravash a mislq che sled godina i 5 meseca zaedno toi ne zaslujava tova ot teb.Skysai s nego shtom veche nqmash jelanie da si s nego i ako ti izleze kysmeta s drugoto momche ti jelaq shtastie no nedei da precakvash taka gadjeto ti :}yspex

zaraaa
07-15-2008, 21:26
Раздели се с него, няма смисъл да го лъжеш, ти си с него от съжаление, а едва ли той иска това, някой да е с него от съжаление! Боже как мразя такива хора!

NaNa_SladuRana
07-15-2008, 21:29
По-добре скъсай от колкото да го лъжеш в чувствата.
+1

mirelkataaa
07-15-2008, 21:31
ми,,,разбира се че ще скъсате...супер гадно е да бъдеш с него и да обичаш друг,...най-добре му кажи,даже ако трябва не му казвай точната причина,просто се отдръпни от него...не бива да ходите ако чувствата не са взаимни :x

ThereIsNoWayOut
07-15-2008, 22:06
ne sum 4el drugite mnenie , no neznam kak moje sled godina i 5 meseca prosto taka da ti iz4eznat 4uvstvata .....

gPa3HuTeJl
07-15-2008, 22:41
после ми кажи, че 99% от жените не са курви... т'ва да се целуваш с него и да нямаш никакви чувства, да го л1жеш и да го заблуждаваш, че го обичаш, това си е чист курволиз1м... haha n0 c0mm3n7

Gold_Angel
07-16-2008, 19:25
По-добре скъсай от колкото да го лъжеш в чувствата.

+1

Rofl4e
07-16-2008, 22:37
ПО добре скъсаи с него.. :) но няма мищо лошо в това да си останете приятели не се опитваи да залъгвъш себе си и да лъжеш него защотото мисля че няма по долно нещо от лъжата

TheNewReligion
07-16-2008, 22:49
Разделете се за известно време и , ако ти липсва през това време значи все още имаш чувства към него ... , но ако не ти - по-добре скъсайте .

casanova_bg
07-17-2008, 20:01
По-добре скъсай от колкото да го лъжеш в чувствата.

+1 ili pone za izvestno vreme se razdelete

babity
07-17-2008, 20:03
нИ ме Ибе!

lisi4ety
07-17-2008, 20:05
Щом вече не изпитваш същите чувства към него.. няма смисъл да сте заедно!

ImmortalForever
07-18-2008, 12:25
Живота е срещи и раздели ! :)

sasha_90
07-18-2008, 12:31
Сигурна ли си,че не го харесваш вече?Да не е някой момент на криза(случва се в по-дългите връзки)?