PDA

View Full Version : Топирането на косата (нещо от което не мога да се измъкна)



NeaDekVatnA
02-23-2008, 15:16
мм...преди година сигурно започнах да се топирам понеже косата ми е съпер сплескана и просто не намерих друго спасение ..но какво стана в последствие в момента е толкова зле че нз просто как да я разре6а страх ме е даже да пробвам използвам маски и серуми с което не сам загубила блясука и жизненоста и но все пак е ро6ажичка ж корените вече и трябва да намеря др начин дайте такива и също как да я разреша

ProstoAz
02-23-2008, 15:32
Ще ти кажа аз как си реша къдравата коса, която съвсем естествено се заплита много - в банята след като съм си я измила с шампоан, слагам си мнооого маска за коса (или балсам), така че да стане достатъчно мазна и след това кичур по кичур започвам да я разресвам отгоре надолу. ;)

Nadelina
02-23-2008, 17:58
Podkrepqm prednoto mnenie... Vlizash v banqta i sled kato q izmiesh sys shampoana... slagash balsam i q reshesh... A otnosno maskite ne mislq che sa izlishni i ne biva da se plashish ot tqh zashtoto te sa imenno za tova.. za da vyrnat jiznenostta na kosata i da q vyzstanovqt... Preporychvam ti maska za kosa na Dove :P

Liar
02-23-2008, 18:01
Изтощената коса може да се възстанови само частично и то със скъпи продукти.
Между другото маските не се слагат в корените.
Към авторката-не знам какво да те посъветвам,освен да престанеш с тва топиране...Опитай да си направиш обем с сешоар и четка или ролки.

angelofsin
02-23-2008, 20:25
i az 6te ti prepory4am tva da q sresva6 v banqta sled slaganeto na balsam (maska) kakvoto i da e ... tygava e mn po lesno :) a za obema koito go iska6 hva6ta6 edna krygla 4etka vzima6 se6uara :) i si su6i6i samo korenite i taka stava uspeh4e :-)

IdiOtKa
02-23-2008, 21:16
подстрижи се и проблема отпада

EarthShaker
02-24-2008, 09:09
подстрижи се и проблема отпада

+1