PDA

View Full Version : ... една любовна история, която може да завърши с край ...



miniCHka91
02-23-2008, 15:27
Здравейте на всички :-D ! Най-накрав събрах смелост да разкажа и моята история, но ще я напиша в кратък вариант

Let's Started :P

Ходя с едно момче от 2 години и 2 месеца. Ние всъщност се познаваме от много по-малки ( когато аз бях в 4-ти клас, а той в 6-ти ). Бяхме просто малки деца с големи сърца. Запозна ни братовчед ми на село. Оттам тръгна всичко. Но какво може да стане между някакви лапета, които мислят само за игра... Още от първия път, когато го видях го намерих за симпатичен. Така,почнах всяка възможна ваканция да си ходя на село, за да го виждам. И така като станахме по-големи, как да се изразя, искрата пламна. Аз знаех от братовчед ми, че той ме харесва, но мен ме беше срам да си призная, както и него. Но един прекрасен зимен ден той ми писа смс и ми каза че ме харесва, че иска да ходим и т.н. и аз останах без думи. Като се съвзех малко му отговорих, че искам да ходим и се почна. 1-вата година мина много бързо без скандали и сцени на ревност. Но като дойде 2-рата година се почна същиннския АД :( Като че ли всичко се срина. Почна да ме равнува ( а то нямаше от кого...аз друго момче освен него не съм и поглеждала ). Един вид и от вятъра ме ревнуваше. Всяко момче, което ме погледнеше, той го гледаще ма кръв. Моите приятели ми казваха, че просто много ме обича и много държи на мен и затова постъпва така. Поговорих с него и той ми каза същото...че без мен живота му няма смисал ( и сериозно ви говоря въобще не си измисля, той ма се е влюбил в мен :-) ). Но караниците и скандалите стават или по телефона или по скайп. Никога като се видим не се караме, напротив. Гледаме да прекараме времето си заедно и да се радваме един на друг. Просто понякога е нетърпим...не знам може и аз да имам вина, но и аз правя всичко за него...не отричам че не съм хубава, но трябва ли да ревнува от всичко и от всеки...? Не може ли веднъж завинаги да се спре този АД, защотото по този начин се нараняваме взаимно... :( Аз си мисля, че щом сме заедно от 2 години и 2 месеца значи ще можем да продалжим напред, защото ми писна от сцени на ревност и караници (също и на него му е писнало ).

Моля ви,дайте ми съвет...какво да правя?

sexa_na_kompleksa
02-23-2008, 15:42
Не мога да разбера - щом не си му давала поводи за ревност, защо толкова се карате? Или се изяснете веднъж за винаги, или като стане дума за това по скайпа или телефона, се опитвай да смениш темата.

nicolepcd
02-23-2008, 15:48
Хм, 1 година без скандали и караници... и изведнъж :? Ами нормално е. Има два варианта... 1-вият е това, че може да сте си писнали, и затова да се карате постоянно... 2 - рият е това, че може би за тази година прекалено много сте се сближили, и той е разбрал колко си ценна на него и затова те ревнува. Ти сама каза, че той те обича :wink: , затова 1 - ви вариант е изключен :smt001 За мен той прекалено много те обича и не иска да те изгуби :) Моят съвет е по - честичко да му показваш, че го обичаш... =P~ И както ти си сигурна на 100%, че той те обича... направи така, че и той да се сигурен :-| Ами хайде успех, и не рискувай да загубиш момче, което толкова те цени :smt011

VinDiesel
02-23-2008, 15:54
Според мене проблема е в секса и след секса ако по често правите секс и след секса си говорите нещата ще се оправят. След секс ако му обясниш че той е всичко за тебе предполагам че той ще спре с сцените на ревност и няма да те прави жена под чехъл :) :smt120

LipSoFAnAnGel
02-23-2008, 16:04
Човек ревнува, когато го е страх да не загуби някой.Явно го е страх от това и те обича много..........Ревността е доказателство за това.Премисли всичко...защото ако го оставиш и после ти липсва ще стане гадно:)

fifi_friend
02-23-2008, 16:21
Мисля си нещо.... Може да е малко странно, но все пак... Често се случва хората да се карат когато се виждат, но рядко съм чувала обратния вариант ( като при вас). Възможно ли е да има някакви странични проблеми, които да си изкарва на теб ? ( Нали знаеш - хората, които обичаме нараняваме най-много). Пък и предполагам ти си му може би най-близкият човек. Знам ли... Но все пак и това е вариант...

MiMcHeToOo
02-23-2008, 18:07
Кажи му да спре, щото ти е неприятно..

AnIcHkAtA
02-23-2008, 18:10
Обясни му че за теб съществува само той и че нямаш намерение да му изневеряваш.

Spider4eto
02-23-2008, 18:17
Обясни му че за теб съществува само той и че нямаш намерение да му изневеряваш. аве ревността е гадно нещо. Колкото и да му обяснява той пак ще си я ревнува.

mon4eto
02-23-2008, 19:11
Prekaleno mnogo te obi4a i za tva e taka... :)