PDA

View Full Version : Или човека, който обичам ме лъже или добра приятелка



marsilia
02-23-2008, 15:58
Обичам едно момче от почти една година вече. Сякакви трудности имахме какво ли не измисляха хората за да ни скарат и разделят... След толква много кавги и караници два дена след Свети Валентин Една от наи добрите ми приятелки ми каза,ч е човека който обичам е спал с друга преди околко 4 месеца... Но проблема е там, че това момиче също го харесваше цели 3 години и преди много ме мразеше, защото той не и обръщаше внимание заради мен. За това съм много объркана и не знам на кой да вярвам- на приятелката ми или на човека, който обичам и категорично отказва, че е спал с друга. Понягога вярвам на приятелката ми, но понякога много се съмнявам в нея, защото я карам да се срещем тримата очи в очи, но тя категорично отказва... За това ви моля да ми помогнете да ме посаветвате на кого да вярвам и да се доверя! Благодаря ви предварително :)

chipi_kaoo
02-23-2008, 16:01
Ако наистина го обичш, ще вярваш на него. Нормално е да се ревнувате взаимно, но да не се прекалява с това чувство. Вярвай само на очите си, и на това което ти казва приятелят. Другите нямат думата във вашите взаимоотношения :o :P

VinDiesel
02-23-2008, 16:04
Определено ако смяташ че момчето ти не е спало с друго момиче според мен той казва истината а може и да е спал в труден за вас проблем или ако си го държала на сухо. Хората женени си изневеряват по какви ли не причини. Най добрия вариант накарай го да се закълне пред тебе и да те гледа в очите да се закълне в целия си род! 8)

VinDiesel
02-23-2008, 16:05
Ако наистина го обичш, ще вярваш на него. Нормално е да се ревнувате взаимно, но да не се прекалява с това чувство. Вярвай само на очите си, и на това което ти казва приятелят. Другите нямат думата във вашите взаимоотношения :o :P

Нейната приятелка и е забивала нож в гърба тя не заслужава доверие

marsilia
02-23-2008, 16:05
Така е, но преди той не беше безразличен на нея нито пък тя на него, което понякога ме навежда на мисълта, че може и да е спал с нея.. Но няма да ме заболи повече от факта, че са имали интимни отношения, а от това че след много бройни питания той отричаше :(

sexa_na_kompleksa
02-23-2008, 16:11
На твое място бих вярвала на приятеля си - все пак той е отрекъл. Явно сте говорили за това много щом "след много бройни питания" той е отричъл. Забрави за това, най-вероятно е измилица на приятелката ти, а и се е случило преди 4 месеца. Дори и да е спал с някоя - какво? Нали сега е с теб!

marsilia
02-23-2008, 16:12
Но лошото е, че не само тя ми го е казвала...

Vladokaaa
02-23-2008, 16:14
Определено ако смяташ че момчето ти не е спало с друго момиче според мен той казва истината а може и да е спал в труден за вас проблем или ако си го държала на сухо. Хората женени си изневеряват по какви ли не причини. Най добрия вариант накарай го да се закълне пред тебе и да те гледа в очите да се закълне в целия си род! 8)

Anf3tamin4o
02-23-2008, 16:22
Нали сега е с теб!
Всъщност от нейния поглед може да се вижда че е с него но той да има всъщност съвсем съвсем други намерения.
И все пак Вярвай на приятеля си тя може би иска да ви раздели

marsilia
02-23-2008, 16:31
Да, но още не съм сигурна на кой от двамата да повярвам и понеже много често се караме заради това реших да му предложа да забравим за миналото въпреки, че не съм сигурна дали му вярвам или не... Според вас правилна ли е постъпката ми и ако не е какво да направя

Anf3tamin4o
02-23-2008, 16:39
Зависи за кое минало става на въпрос ? Ако е за миналото когато сте били заедно щасtливи няма защо да забравяя, но ако става въпрос за миналото когато сте се карали може да забрави.И все пак Повярвай на приятеля си с него сте всеки ден и не вярвам да те лъже докато, онази приятелка може би иска да скъсаш с него и затова ти прави лоши отношенията към него като наговаря някой хора да кажат "че са им казали че спал с друга"
Слушай Разума !

С Уважение Кристиян Димитров.

AnIcHkAtA
02-23-2008, 16:42
Много е относително положението...и все пак мисля, че в най-добре да се съберете тримата.

LitTlE_BeBsIiI
02-23-2008, 16:44
Според мен приятелката ти те лъже и трябва да вярваш на него.

marsilia
02-23-2008, 16:56
И аз искам да се срещем тримата и той го иска, но приятелката ми категорично отказва

AnIcHkAtA
02-23-2008, 16:58
Тогава я спипайте на тясно по някакъв начин...и все пак това че тя отказва ме навежда на мисълта че лъже...

marsilia
02-23-2008, 17:00
И мен ме навежда на тази мисъл и за това искам да се видиме тримата, за да видя дали тя ще иам смелост да каже същите неща който каза на мен но пред него

marsilia
02-23-2008, 17:02
Тя дори не иска той да разбере, че съм научила от нея, което пак ме навежда на тая мисъл :neutral:

MiMcHeToOo
02-23-2008, 17:14
На никой не вярвай. Вярвай само в себе си, ти ще разбереш кой е прав..

s1monka
02-24-2008, 07:13
Според мен трябва да вярваш на него на приятелки не може да се вярва :? .Но все пак по добре си говори с него така ще стане най добре.

olive_oil
02-24-2008, 07:18
повярвай на него. Щом не иска да се видите тримата, значи те лъже. Поразпитай насам-натам кво става. Какви са им отношенията с въпросната, с която го набеждават, че е спал.
пиши какво е станало ако все пак се навие да се видите тримата

taffy
02-24-2008, 07:29
Ами щом той е съгласен да се съберете тримата, значи няма какво да крие, а пък щом тя не иска значи те лъже...Вярвай на него... :)

marsilia
02-24-2008, 08:21
Благодаря на всички. Прависте може би трябва да вярвам на него :(