PDA

View Full Version : Баща ми е отвратителен



BeBoNcHeTo
02-23-2008, 16:18
Може вече да звучи и банално,но с баща ми изобщо не се разбирам.Не минава ден ,в които да не се скараме.Посяга ми посяга без всякакво оправдание,когато е ядосан си го искарва на мене.Имам чуството че говорим на два различни езика.Според него се водя с хора,които влиялели на моето поведени.С него почти не може да се говори когато е в къщи aз или съм в друга стая или просто неискам да се прибера

splendour
02-23-2008, 17:04
не ми обръщай внимамание. на колко си? след кат завършиш може да отидеш на квартира с гаджето или с някоя фр :)

natity91
02-23-2008, 17:06
O4evidno ste razli4ni kato harakteri i tova 4e popadate v razli4ni pokoleniq i razbiraniq doprinasq za kavgite vi.Ti kak prikazva6 s nego Smisyl ako e po vlasten moje bi ne ponasq da mu se povi6ava ton ili se drazni 4e ne si vyv ky6ti Moje da ima mn pri4ini.S maika si kak si Razbira6 li se Pogovori s neq za tova ako se razbirate Kaji i 4e ti posqga postoqnno a ne si vinovna za ni6to No neka ne zvu4i kato kleveta a 4e spodelq6 s neq i 4e iska6 ne6tata da se opravqt.Uspeh!

malka_svalka{pol}
02-23-2008, 17:07
:( хм говори с него кажи му,че не ти си виновна за това,че е бесен...ако трябва за няколко дни отиди да живееш д роднини или приятели,докато се поуспокой обстановката след разговора
освен това можеш да говориш и с майка ти (аз го направих и наще са разведени само че баща ми посягаше на майка ми..) ии между другото сега съм много добре... както и да е
във всеки случай трябва да говориш с него... успех!

SoVieT
02-23-2008, 17:44
При мен нещата се оправиха от това положение(горепосоченото) чак когато баща ми си замина трайно! Цялата работа е в това че началното ти възпитание не им се е отдало, и при мен е така, само обвиняват мен(не приятелите ми) как сам съм се възпитал лошо(това незнам как е възможно да стане) аз никога не съм с лоши намерения към тях, но те постоянно са. Оправия на този проблем е само да утидеш да учиш в друг град, но да не се виждаш постоянно с тях и там да си намериш любим човек(с който а споделяш всичко ,да е от противоположния пол, и да не се държите като крале един към друг)!След като имаш такъв човек те ще се успокоят че той ще ти помогне да се измениш. ВСИЧКО ТОВА Е НА МОЙ ОПИТ. Ако нещо не е така това е следвствие от неправилно поставен проблем(непълен). НАДЯВАМ СЕ БЯХ ПОЛЕЗЕН.

BeBoNcHeTo
02-23-2008, 17:48
O4evidno ste razli4ni kato harakteri i tova 4e popadate v razli4ni pokoleniq i razbiraniq doprinasq za kavgite vi.Ti kak prikazva6 s nego Smisyl ako e po vlasten moje bi ne ponasq da mu se povi6ava ton ili se drazni 4e ne si vyv ky6ti Moje da ima mn pri4ini.S maika si kak si Razbira6 li se Pogovori s neq za tova ako se razbirate Kaji i 4e ti posqga postoqnno a ne si vinovna za ni6to No neka ne zvu4i kato kleveta a 4e spodelq6 s neq i 4e iska6 ne6tata da se opravqt.Uspeh!Опитвала съм се да говоря с майка ми но той се и повтря да не се меси и до там разговора свършва

natity91
02-23-2008, 19:33
togava qvno i maika ti ili q e strah ot nego ili neiska da se kara s nego Na neq posqga li i
ako ne i ako se obi4at i uvajavat bilo trqbvalo tq da tropne s krak i da kaje Tq ti e dy6terq i ni6to lo6o ne pravi Syvzemi se malko 4ove4e!!!

splendour
02-23-2008, 21:28
на колко си?

IdiOtKa
02-23-2008, 21:30
Може вече да звучи и банално,но с баща ми изобщо не се разбирам.Не минава ден ,в които да не се скараме.Посяга ми посяга без всякакво оправдание,когато е ядосан си го искарва на мене.Имам чуството че говорим на два различни езика.Според него се водя с хора,които влиялели на моето поведени.С него почти не може да се говори когато е в къщи aз или съм в друга стая или просто неискам да се прибераможе и да е прав баща ти ..вярвай ми в повечето случай родителите а прави ... като изключим случай когато някой път родителите бият децата си .. или нещо от сорта