PDA

View Full Version : Сега е модерно да сме би, така ли?!



LovePoisoned
02-23-2008, 17:04
Темата я отнасям по-скоро за момичетата. Наблюдавала съм много профили във Флирт4е, Импулс, Зних и навсякъде е фрашкано с натискащи се и целуващи се момичета. Разбирам, приятелство, ама тъй кат' глеам май е заради модата, а? Не знам, обаче някои момчета намират това за много "hot" :razz: , макар да си е смешно. :D Та въпросът ми е към момчетата най-вече - какво мислите за тази "тенденция"? Наистина ли една от сексмечтите ви е две би-та само ваши за една нощ? А ако вашата приятелка е също би, какво ще правите тогава?

love_veselka
02-23-2008, 17:11
Наистина ли една от сексмечтите ви е две би-та само ваши за една нощ? А ако вашата приятелка е също би, какво ще правите тогава?[/quote]

Не.Даже ме отвръщава,но всеки си има правото на избор включително и сексуалната му ориентация към какъв пол ще бъде

mila_pila
02-23-2008, 17:37
Абе важното е да се обичаме 8-)

theworldleader
02-23-2008, 17:40
Какво ме интересува какво е модерно?

ToySoldier
02-23-2008, 17:40
според мен някои момичета го правят просто защото искат да се правят на интересни :?

besnicataa
02-23-2008, 17:40
Абе важното е да се обичаме 8-)

splendour
02-23-2008, 17:42
ем маи 4е е така :D :D

Vladokaaa
02-23-2008, 18:06
Какво ме интересува какво е модерно?


+1 :)

GaBiIi__
02-23-2008, 18:09
emi tva go pravqt za privli4ane na vnimanieto koito nqma s kakvo da izpakne ili se snima taka ili bez drexi :):)

BaTe_Martoo
02-23-2008, 18:09
Няам нищо протиф , даже им се кефя 8-)

hottie
02-23-2008, 18:32
според мен някои момичета го правят просто защото искат да се правят на интересни :?

дааа

Sevt
02-23-2008, 19:00
Ем няма лошо....и имал съм приятелка би, не ми е било проблем...и да това ми беше една от мечтите навремето, докато не я осъществих :)

KimBerLy1912
02-23-2008, 19:42
Бе да...ебаси модерно е....Хъх ти и да си би,ходи разправяй че е така щом сичко тука е за внимание направено :D :D Аз съм старомодна и нямам нито рег в подобен сайт,нито подобна снимка...Колко жалко : )) А по принцип да ви кажа че нали уж повечето момчета се кефят на лезбийски изпъления...но е всеобща тайна че в тези сайтове изпълненията са направени с цел подбуда на интереса...И са смешни а не интересни :D : ))

jony
02-23-2008, 19:45
10% от тези, които си видяла на снимките са би. Наааай-много. Това е чиста проба позьорство. Не се връзвай и не се възмущавай, нека се кифлят, тяхна си работа. 8)

Kras4eto_lp
02-23-2008, 20:00
Ех какви БИ-та бе...тва са търсещи внимание момичета дето се чудят кво да направят за да ги забележи някое момче.

FOOTSOLDIER
02-23-2008, 20:19
Две би-та за една вечер... :grin:

JuS7^YourS
02-23-2008, 20:52
ами ако се огледаш, във всички сайтове за запознанства като аха, флиртче, сладур, момичетата гледат да са се снимали с поне една тяхна приятелка, с която си пускат езици и в това няма нищо лошо. Но според мен наистина го правят само заради начина, по който момчетата, дето им гледат профилите, биха реагирали.

[/quote]

MakeMeLaugh
02-23-2008, 22:20
В началото беше интересно.
Сега вече е отвратително смешно.
Това не е за момиченца все пак...

machine_shot
02-23-2008, 23:06
Абе какво не биха направили за да са в крак с модата :) Една беше се снимала как лапа нож :D :shock:

Ice_Queen_
02-24-2008, 06:48
Абе какво не биха направили за да са в крак с модата :) Една беше се снимала как лапа нож :D :shock:

:shock: тва пък кога е било на мода ?
:shock:

naze
02-24-2008, 06:50
awe ebal sym im modata 6e lapam pi6ki za da ma mislqt za gyze ? :) OMG !!

momchence_89
02-24-2008, 07:17
България за мене е хляб и амфети,водка с кола, Ауди а4, бяло Виктори, чалга, хаус, свръх смешни прически останаха само диско ХЮМОВЕ.

Leiderschaft
02-24-2008, 07:59
Веднъж аз и моята най-добра приятелка отидохме на дискотека.Там ни се залепиха едни типове, мога да ги нарека и чичковци и започнаха да ни се натискат.Тогава тя предложи да се направим на лезбийки, за да ниоставят намира чичковците :D И така, започнахме да се целуваме, докато онези ни гледаха като... невиждали.Даже и от съседната маса гледаха :D :D И май повярваха :D :-D Беше много забавно :D :D :D И мислим пак някой път да направим такова шоу :D

momchence_89
02-24-2008, 08:06
Веднъж аз и моята най-добра приятелка отидохме на дискотека.Там ни се залепиха едни типове, мога да ги нарека и чичковци и започнаха да ни се натискат.Тогава тя предложи да се направим на лезбийки, за да ниоставят намира чичковците :D И така, започнахме да се целуваме, докато онези ни гледаха като... невиждали.Даже и от съседната маса гледаха :D :D И май повярваха :D :-D Беше много забавно :D :D :D И мислим пак някой път да направим такова шоу :D

толкоз акъл в таз глава :lol: :razz:

love_girls
02-24-2008, 08:29
Какво ви пречат такива изпълнения. Като ви се струват смешни и трагични , вие пак им обръщате внимание пускайки такива теми като тази ;)
Аз се забавлявам на такива профили и определено не получават "желаното внимание" /поне от моя страна/ за което вие така настървено говорите. В крайна сметка сами казвате , че всеки има право на избор.
Що се отнася за мечтите на мъжете "с две би-та" / :grin: егати лафа тука да не говориме за единици и нули бе хора (двуичен код на сексуалните отношения) :-P / та за мечтите на мъжа да е с две винаги го е имало и не познавам момче или мъж който скрито да не му е мечта да е с две ;)
Както и да е , според мен не е важно на какъв се правиш и какъв е модерно да си , а е важното да бъдеш себе си без превземки , всичко друго е комплексарщина и деградация на съзнанието ;)

DevilWish
02-24-2008, 09:37
Eми аз с1м малко лигла и с най-добрата приятелка /в БГ/ винаги се целувахме като се видим и като се разделяме ,по устните ,но не сме си правили такива снимки ,нито пък бих ги качила в сайт даже и да имам . . . ;)

Iv4eTy
02-24-2008, 10:26
според мен някои момичета го правят просто защото искат да се правят на интересни :?

Абсолютно вярно...

splendour
02-24-2008, 10:34
Eми аз с1м малко лигла и с най-добрата приятелка /в БГ/ винаги се целувахме като се видим и като се разделяме ,по устните ,но не сме си правили такива снимки ,нито пък бих ги качила в сайт даже и да имам . . . ;)
то и аз.тва е нормално.за обаче също не съм се снимала не за друго ми то вече банално стана 190000 човека и аз ли кат тях 8-)

machine_shot
02-24-2008, 11:00
Абе какво не биха направили за да са в крак с модата :) Една беше се снимала как лапа нож :D :shock:

:shock: тва пък кога е било на мода ?
:shock:

Емо-тата нали се режат и някой просто експериментират и каквото стане и така. :)

swords1010
02-24-2008, 21:09
Ззащо реши, че това е бисексуалност? Сексуалната ориентация не се промена, независимо дали ти се иска, дали е модно или каквото и да е. Замислял ли си се, че въпросното натискане или целувка може да е просто заради едната снимка? :)