PDA

View Full Version : LG Chocolate въпрос ?



s1NNer
02-23-2008, 18:25
Може ли на LG Chocolate да му е заключи клавиатурата със код? И само при въвеждане на код съответно да може да се отключи ?! Или примерно да се сложи код на снимките само или на нещо въобще ?! И ако да - Как ?

WILD__BOY
02-23-2008, 18:36
ем искаш да се снимаш гола, ем не искаш да ги показваш тея снимки

s1NNer
02-23-2008, 18:41
ем искаш да се снимаш гола, ем не искаш да ги показваш тея снимки

Хах ... първо тоя телефон не е мой ,а на една фр. и врото ако исках да се снимам едва ли щях да се снимам с тая еб*на камера на LG при положение ,че съм със една от най-добрите нокий и + тва имам апарат със 10 MPix камера ;) Така ,че не пробвай да мислиш сам ;]

air_J
02-23-2008, 19:43
ем искаш да се снимаш гола, ем не искаш да ги показваш тея снимки

Хах ... първо тоя телефон не е мой ,а на една фр. и врото ако исках да се снимам едва ли щях да се снимам с тая еб*на камера на LG при положение ,че съм със една от най-добрите нокий и + тва имам апарат със 10 MPix камера ;) Така ,че не пробвай да мислиш сам ;]
А що се снимаш гола, като няма да показваш снимките, независимо дали с LG, Nokia или 10 мегапикселовият ти цифров апарат. Между друтото, ти как мислиш - сама, или с чужда помощ? :razz:

AvaLan4e
02-23-2008, 19:47
Нищо не чаткам освен шоколад :)

Iria
02-23-2008, 19:55
трябва да поразгледаш в сайтовете за мобилни телефони и там има коментари по телефоните, може да има нещо за кодовете :)