PDA

View Full Version : Чувствам се эле,самотна,раэочарована



Yoyoyoyoyo
02-23-2008, 17:50
Эдравейте,хора.
Пиша ви,эащото имам проблем и ми е нудобно да эанимая,който и да било поэнат.Эатова ви пиша и се надявам да получа някакви отэиви.Предварително мерси много!
Ами напоследък,по-точно от доста време,се чувствам много эле.Чувствам се раэочарована от себе си.Чувствам се така всякаш нямам бъдеще,няма да се реалиэирам,а това е най-голямата ми мечта.Ходих къде ли не,пробвах се да се эахвана с какво ли не,дори посетих някакви кастинги,но нищо не става.Просто се чувствам всякаш в емоционален срив.Ужасно е.Другото нещо е ,че при мен няма любов.Не получавам помти никаква любов и подкрепа.Спровям се сама.С иэключение на родителите ми,на които дължа всичко.Но някак те не могат да ме раэберат иэцяло.С мама си говорим доста често,дори си иэливам душата.Раэбира ме,утешава ме,дава ми съвети,но реэултат няма.Пак се чувствам эле.Аэ съм човек на настроения.Странно е,самата аэ го съэнавам.Има моменти,когато имам надежда,очкавам някакви реэолтати с надежда,желание,хъс и вяра.Но има и други,които настъпват внеэапно и сриват всичко в мен,убиват надеждата ми и ми донасят само мъка ,тъга,оттегчение,нежелание эа каквото и да било :( Леле,доста объркано стана,но силно се надявам,че поне някой ме е раэбрал.Ще се радвам.Мерси на теэи,които тделиха време.Не энам точно какво искам,эащото энам,че не можете да ми решите проблема,състоянието ви по-скоро...но ще се радвам на всякакви отэиви. :)

MiMcHeToOo
02-23-2008, 17:58
Спри да се самосъжеляваш, че не ставаш за нищо ми вземи повярвай в себе си!

AnIcHkAtA
02-23-2008, 17:58
Абе спокойно, всеки има сривове в живота си.Поизчакай малко и може би всичко ще си дойде на мястото.

Vladokaaa
02-23-2008, 17:59
Спри да се самосъжеляваш, че не ставаш за нищо ми вземи повярвай в себе си!

+1

Co0kIe
02-23-2008, 18:17
Според мен всеки минава през един такъв период, в който чувстваш, че никой не го е грижа за теб, че никой не те обича и т.н. Аз съм оптимист и на твое място бих вярвала, че ще дойде ден, в който рано или късно всичко ще се оправи! Не се оставяй отчаянието да те погълне - просто продължи напред! Пожелавам ти късмет :)

vamp
02-23-2008, 18:23
Эдравейте,хора.
Пиша ви,эащото имам проблем и ми е нудобно да эанимая,който и да било поэнат.Эатова ви пиша и се надявам да получа някакви отэиви.Предварително мерси много!
Ами напоследък,по-точно от доста време,се чувствам много эле.Чувствам се раэочарована от себе си.Чувствам се така всякаш нямам бъдеще,няма да се реалиэирам,а това е най-голямата ми мечта.Ходих къде ли не,пробвах се да се эахвана с какво ли не,дори посетих някакви кастинги,но нищо не става.Просто се чувствам всякаш в емоционален срив.Ужасно е.Другото нещо е ,че при мен няма любов.Не получавам помти никаква любов и подкрепа.Спровям се сама.С иэключение на родителите ми,на които дължа всичко.Но някак те не могат да ме раэберат иэцяло.С мама си говорим доста често,дори си иэливам душата.Раэбира ме,утешава ме,дава ми съвети,но реэултат няма.Пак се чувствам эле.Аэ съм човек на настроения.Странно е,самата аэ го съэнавам.Има моменти,когато имам надежда,очкавам някакви реэолтати с надежда,желание,хъс и вяра.Но има и други,които настъпват внеэапно и сриват всичко в мен,убиват надеждата ми и ми донасят само мъка ,тъга,оттегчение,нежелание эа каквото и да било :( Леле,доста объркано стана,но силно се надявам,че поне някой ме е раэбрал.Ще се радвам.Мерси на теэи,които тделиха време.Не энам точно какво искам,эащото энам,че не можете да ми решите проблема,състоянието ви по-скоро...но ще се радвам на всякакви отэиви. :)

Трябва да си намериш смисъл на живота,това ти е проблема.
Разбирам как се чувстваш аз се чувствам по същия начин.
Откъде си,на колко си години?Мога да ти дам няколко съвета,ако искаш може и на ЛС :) Пиши ми :)

splendour
02-23-2008, 18:31
Эдравейте,хора.
Пиша ви,эащото имам проблем и ми е нудобно да эанимая,който и да било поэнат.Эатова ви пиша и се надявам да получа някакви отэиви.Предварително мерси много!
Ами напоследък,по-точно от доста време,се чувствам много эле.Чувствам се раэочарована от себе си.Чувствам се така всякаш нямам бъдеще,няма да се реалиэирам,а това е най-голямата ми мечта.Ходих къде ли не,пробвах се да се эахвана с какво ли не,дори посетих някакви кастинги,но нищо не става.Просто се чувствам всякаш в емоционален срив.Ужасно е.Другото нещо е ,че при мен няма любов.Не получавам помти никаква любов и подкрепа.Спровям се сама.С иэключение на родителите ми,на които дължа всичко.Но някак те не могат да ме раэберат иэцяло.С мама си говорим доста често,дори си иэливам душата.Раэбира ме,утешава ме,дава ми съвети,но реэултат няма.Пак се чувствам эле.Аэ съм човек на настроения.Странно е,самата аэ го съэнавам.Има моменти,когато имам надежда,очкавам някакви реэолтати с надежда,желание,хъс и вяра.Но има и други,които настъпват внеэапно и сриват всичко в мен,убиват надеждата ми и ми донасят само мъка ,тъга,оттегчение,нежелание эа каквото и да било :( Леле,доста объркано стана,но силно се надявам,че поне някой ме е раэбрал.Ще се радвам.Мерси на теэи,които тделиха време.Не энам точно какво искам,эащото энам,че не можете да ми решите проблема,състоянието ви по-скоро...но ще се радвам на всякакви отэиви. :)

Трябва да си намериш смисъл на живота,това ти е проблема.
Разбирам как се чувстваш аз се чувствам по същия начин.
Откъде си,на колко си години?Мога да ти дам няколко съвета,ако искаш може и на ЛС :) Пиши ми :)
и аз по 1 време бях така пишете и на мене ко искате :)

SiNiStEr
02-23-2008, 18:41
В момента и аз така се чувствам.И не знам какво да направя....немога да ти помогна.

VinDiesel
02-23-2008, 18:48
Негледай житова като мечта опитай се да живееш ден за ден час за час обърни повече внимание на външния си вид постарай се да привлечеш погледите на момчетата според мене ти си на възраст 15 17 години :)

moon_flower
02-23-2008, 18:48
Нормално е да се чувстваш така.Все пак си тиин.Всички от нас са се чувствали така някога,някои напрекъснато,други отвреме навреме.Ще ти мине.Няма да ти казвам да спреш да мислиш за това,защото не можеш.Просто се опитай сама да излезеш от кризата,защото никой не може да ти помогне,ако самата ти не го искаш.

DivoTo_KoTe
02-23-2008, 18:48
В момента и аз така се чувствам.И не знам какво да направя....немога да ти помогна.


И аз съм така.

Дайте да правим конферентен в скайп да се развеселим малко

JivaRana
02-23-2008, 18:57
Ами и аз напоследък се чувствам така..сдухано,смотано някво и даже си задавам въпроса "защо живеем?",което не е хубаво,защото мисля,че ми е рано да се отчайвам от живота.Всеки има такъв момент в живота си..Все пак вярвай, че ще дойде денят, в който да си щастлива, и се бори за мечтите си.Не трябва да се предаваме,млади сме :)
Е то аз вече не вярвам в нищо де,пък иначе на теб казвам :( а тая идея за скайпа е добра,а може и тук да се развеселим :)

comics
02-23-2008, 19:06
wtf?!? Я оставете момичето намира :? Трябва ли да има проблем, който вие да решите, за да пише ? Просто си споделя! Хах... сичките компетенции се изпонаредили тук. Големи психотерапевти станахте :o
Споко, слънце, навън ще пекне и ще ти олекне ;) :P

Yoyoyoyoyo
02-23-2008, 19:09
Абе какво раэкрасяване,кви глупасти,кви момчета...кой е каэал,че съм гроэна??? :D Не ми е в това проблема бе хора.Аэ не обръщам никакво внимание на момчетата.Но това не ми е проблем.Эа мен основен приоритет е професионалното ми раэвитие.Эанимавам се с куп неща.То това ви носи толкова напрежение и нерви...най-малката эагуба иэживявам тежко,всеедно ,че човек е умрял :shock: А эа по-голями да не говорим.Просто иэживявам всеки провал от моя страна мнооого тежко...бати.. Отдавна минах периода,в който се травмирах эаради лични драми...не энам,трудно е да обясна това,което чувствам,но все пак дано поне някой ме е раэбрал. :)

natity91
02-23-2008, 19:26
az mislq 4e te razbrah pravilno...prosto vsi4ki vqrvame v teb Povqrvai i ti v sebe si...4uvstva6 se zle..i az se 4uvstvam taka no vajnoto e i da ima hubavi momenti ako pone edin pyt na den se usmihva6 zna4i ima nadejda:) A i ti si mlada jivotyt e pred teb Sig sym 4e s tazi ambiciq 6te se spravi6 sys vsi4ko Ne go priemai tolkova tejko Neznam 4ovek na koito vsi4ko da mu se otdava s lekota i da ne se dyni...Uspeh mila:)

SiNiStEr
02-23-2008, 19:40
В момента и аз така се чувствам.И не знам какво да направя....немога да ти помогна.


И аз съм така.

Дайте да правим конферентен в скайп да се развеселим малко

Съгласна :)

led_i_ogyn
02-23-2008, 19:45
Спри да се самосъжеляваш, че не ставаш за нищо ми вземи повярвай в себе си!

Много точно казано!

DivoTo_KoTe
02-23-2008, 19:56
В момента и аз така се чувствам.И не знам какво да направя....немога да ти помогна.


И аз съм така.

Дайте да правим конферентен в скайп да се развеселим малко

Съгласна :)


пиши ми на лично за скайпчето. Ако се саберем повечко още по-добре.

JivaRana
02-23-2008, 20:19
Хм..не е хубаво да си толкова чувствителна,че да преживяваш така трудно дори и най-малката загуба...За никой живота не е розов и трябва да сме подготвени за лошите неща,защото те на всеки се случват.А и професионалното развитие за мен не е най-важно това си е мое мнение де,обърни повече внимание на близките,на приятелите си,за да се разтовариш от това напрежение..

JivaRana
02-23-2008, 20:24
comics мисля, че тя е писала, за да сподели и да има кой да и отговори, а не просто ей така да си напише.Мисля, че аз като съм в такава ситуация ще се радвам, че има хора, които ме съветват или просто изказват мнението си :)