PDA

View Full Version : Страх от преместване в дръго училище



BeBoNcHeTo
02-23-2008, 18:05
Понеже съм 7 клас и ми предстои кандидатстване не мога да си предствя,че ще попадна в друг клас в които непознавам никои и ме обхваща страх.Сякаш немога да се видя в друга среда различна от тази.

SoVieT
02-23-2008, 18:25
Ами то най-важното общо взето е там веднага да почнеш да говориш с някой повече, независимо кого, па после катоо видиш кои какъв е си избирай, но не забравяй че усмивакта и раговора винаги сплотяват. Па след 1-2месец ще се сработите и ще видиш какво е по яко с други хора)

vanPersieFan11
02-23-2008, 18:38
i s men be6e taka otna4alo,nikoi ne se poznava6e s drugiq otklasa no 4esno da ti kaja otkakto sam s noviq si klas ve4e stanah otli4nik,dokato sas stariq si klas imah samo 4-ki,taka 4e po-dobre e da se sre6ta6 s novi i interesni hora,a p1k sas starite priqteli mojete da se vijdate kogato si poiskate.......... :)

taffy
02-23-2008, 18:55
Амм и аз съм 7ми клас и аз ще кандидатствам...досега не съм се местила и не съм била с нов, непознат клас...Сега адски ми е тъпо, че ще се разделя със сегашния ми клас, защото колкото и да са тапанари мн си ги лоф...На 1-во място ме тревожи тфа дали изобшо ще ме приемат...Не искам да мисля как ще съм с непознати деца...Няма и да го мисля :P Тъй че споко и не се притеснявай..Сигурна съм че няма да те изядат :)

unicorn_f
02-23-2008, 19:27
м да и аз бях така....обаче класът ми не е толкова лош,вярно има много голями убитаци ама има и готини хора,не се притеснявай все ще има някой с който да се движеш :)

FL1rT
02-23-2008, 20:06
Няма страшно ... :)

И ще си се впишете перфектно в новите си класове ... е освен ако не сте тотално спрели деца ;) ...

FOOTSOLDIER
02-23-2008, 20:24
Споко аз съм сменил 4 училища,няма нищо страшно + това никой никого не познава

IdiOtKa
02-23-2008, 21:06
оо не го приемай по този начин ..като се сетя как мина първия ден ..да ти кажа чесно си беше мноо забавно ...да найстина е малко стресиращо но в рамките на забавното ..
1вата година беше е баси стряскащата..мина по магия
2рата година бях свикнала и се бях преспособила ....смисал нещо нормално ..
3тата година започна да ми става забавно и да харесвам класа си се повече
4тата година чесно ви казвам минава толкова бързо ...толкова обичам класа си ..направо не искам и да си представям че ще трябва да се разделя с тези хора ... просто .....
чувството да си в нова обстановка не е толкова лошо ..смисал стряскащо е малко но е и доста приятно , запозначаш се с толкова много нови хора ... запознаваш се с тяхните интереси и така нататак ..доста е приятно ..