PDA

View Full Version : Проблем с откриването на папка



Are u sure?
02-23-2008, 18:21
Знам, че въпросът ми е повече от глупав, но страшно много се изнервям вече. Преди няколко седмици ми се развали компютъра и го дадох на поправка, но този, който ми го е оправил е разместил абсолютно всичко и първите няколко дни имах доста работа, за да си намеря всички папки и т.н. Намерих всичко, освен една папка. Преди да се развали компютъра я бях направила невидима ( пак се виждаше, но по-бледо от останалите ( не знам къв беше смисълът)). Сега като я търся с помощта на търсачката, не мога да я намеря. Реших, че я е изтрил, но антивирусната ми каза, че има някакъв файл в тази папка, в който има вирус. Така разбрах, че папката е още в компютъра. Каза ми къде се намира папката ( D:\Documents and Settings\Terminal\Desktop ) ама там нямаше нищо. :?
И другите папки не можех да ги намеря чрез търсачката, но после сама си ги открих. :-o
Някой да има идея как мога да си я открия?


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

tqnko1
02-23-2008, 19:26
влиза6 ж Мъ компутер след това гледа6 настроиките ти горе дава6 Тоолс след това Флоод Опцион след това Виел и Шов хиддент флоодс го маркирва6 и 6те я намери6 сори 4е пи6а само на бг ама ме марзе6е 8)

Are u sure?
02-23-2008, 19:37
Оле, много много много мнооогоо ти благодаря! Златен си!! :-)

tqnko1
02-24-2008, 20:31
Оле, много много много мнооогоо ти благодаря! Златен си!! :-)
znam :-) (6te varna jesta)