PDA

View Full Version : Несподелената любов боли,нали?



nice_bunny
02-23-2008, 18:54
Работата е там че съм влюбена и то много! Той нема никакви чувства към мен.. бехме заедно за кратко преди доста време, но ме заряза.Пълни противоположности сме.Бях решила да се права на много яка.. не го търсих бях с други момчета с негови приятели.. уж да ревнува.. донякъде постигнах целта си.. но само за кратко.Всичките ми приятели ми се обесняват как може да съм си загубила ума по такъв задръстеняк - такъв е и да съм погледнала какви хубави момчета има около мен и т.н.не ме интересуват.АЗ ИСКАМ НЕГО !!!! Реших да спра да се права на "путка" и да го търса и да излизаме... да не го оставям намира.. колкото и да се дърпа.. Какво мислите?Правилно ли е ?Имам надежда.. дори не знам от къде просто така чувствам нещата.
Само не ми казваите че да го забрава е най-добре.... защото съм готова да се боря за него до края.. Благодаря изключително много на всеки, който прочете това.. и ще съм още по благодарна на малко помощ.

AnIcHkAtA
02-23-2008, 18:57
Уф и аз съм в твоята ситуация...смотан е и е грозен и нз какво му харесвам обаче немога да си го избия от акъла...а на него му е през там за мене...яко,а?

mon4eto
02-23-2008, 18:58
I az sam taka,no nqmam smelost da go potarsq,za6toto sig 6te me otreje :? Za teb nz no bori se tva e moqt savet...

DivoTo_KoTe
02-23-2008, 18:58
Искам да ти кажа само,че несподелената любов не боли така както споделената.ПО-добре момчето/момичето да те отреже и да не си създаваш илюзий,отколкото да тръгнеш с някой да ти каже,че те обича и да те зареже.Това боли много повече...

Та по темата,потърси го и не се предавай,но не му се влачи и в краката.Успех

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-23-2008, 19:03
жаргона ти е як :) по темата ... нямаш шанс :?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-23-2008, 19:07
Не знам що за човек е това момче, макар познатите ти да твърдят, че не си струва..но все пак ти да се задяваш с приятелите му и т.н. и после да започнеш изведнъж да го търсиш - хич не е добра стратегия.. :? Представи си какво си е мислел за теб досега, и ако изведнъж му се нахвърлиш, най - много да помисли, че за теб е поредния измежду останалите :D А това не говори мн добре за теб, разбираш ме.. Покажи интерес, а не нахалствай и не го притеснявай, все пак не знаеш какви са чувствата му към теб, ако има такива.. Ако с течение на времето му докажеш, че наистина имаш по - сериозни намерения (не говоря за сериозна връзка) , може и да се получи. Зависи и от двамата, все пак ти решаваш, но не мисля, че който и да било би му било приятно да му досаждат, по полека и може да успееш, успех! :-$

moon_flower
02-23-2008, 19:08
Избии си го от главата,защото няма да стане.Като го преследваш още повече ще го отдалечиш от себе си.

VinDiesel
02-23-2008, 19:11
Спри да му сваляш шапка той сам ще те потърси :)

natity91
02-23-2008, 19:20
oh mila razbiram te Nqma da ti kaja zabravi go 6tot znam kolko e trudno Sy6to znam kolko boli Nz dali toi naistina nqma 4uvstva 6tot te ponqkoga lyjat otnosno tova Taka e v moq slu4ai Mom4eto koeto obi4am uj ve4e ne izpitva6e ni6to...no pak be6e moi..i pak i pak No znai 4e mn 6te te boli 6toto vednyj s4upi li se nikoga nqma da e sy6toto Tova znai ot men!

MartyParty
02-23-2008, 19:21
Не се прави на такава ,каквато не си.Това няма да ти помогне ,пък и не можеш да го правиш вечно.Дори да сте заедно ще знаеш,че той не харесва теб,а тази на която си се правила. :? Поогледай се за някоя друга възможност.

ThE PrInCeSs AvI
02-23-2008, 19:48
hm...se edno 4eta moqta istoriq...mi kfo da ti kaja?mom4etata ne obi4at mn mn nahalni momi4eta,ama i ti iska6 da se bori6 za nego...i az re6ih taka,ama vidqh 4e prosto ne se polu4ava,toi ako nqma nikfi 4uvstva kum teb,nqma kak da go nakara6..tfa mom4e koeto az 2 godini obi4ah..sq cqla godina ne moje da spre da misli za men,ama si4ko svur6i...slojih END-a na taq sme6ka,da se zanimavam s teb be gryba gre6ka... :wink:

skatemore
02-23-2008, 19:51
Уф и аз съм в твоята ситуация...смотан е и е грозен и нз какво му харесвам обаче немога да си го избия от акъла...а на него му е през там за мене...яко,а?


имаш вкус :booooomb:

sexy_eJlz
02-23-2008, 19:57
Дам, наистина много боли... :cry: :cry: :cry:

bibi90
02-23-2008, 20:41
Според мен не се занимавай,и кво е това:"да не го оставям намира" според теб това ли е начина да накараш някой да се влюби в теб?
В същото положение съм,само дето той все си идва и си отива,без аз да го търся...Но вече реших да сложа край на това,колкото и да ми е тежко,щотот не си струва,заслужавам повече!Ти също!
Рещих да се наплача докато ми мине и да започна отначало,и колкото и да не ти се вярва сега,един ден ще се появи друг човек,в който ще се влюбиш и ще бъдеш наистина щастлива.Успех! 8)

nice_bunny
02-23-2008, 20:52
Да, но .. никога съм нямала такива чувства към някого.. и той се появи в най-неочаквания момент.И промени всичко около мен.. не мога да си представя някой ден да имам такива чувства към друго момче.. просто преди това толкова съм чакала да срещна момчето.. Не мога да си представя дори да искам друг.. струва ми се невъзможно. Тогава идва другото ми питане.. Изпитва ли ли сте чувства към някого от мн дълго време, но не споделено.. и след това среща ли ли сте човек към когото пак да изпитвате такива чувства дори и по-силни.... не мога да си го обесна.. незнамм .. просто искам да съм с него и той да го иска ..

koalka
02-24-2008, 04:57
Точно там е проблема - имаш надежда и продължаваш да смяташ, че още може да сте заедно, но това няма да стане, като в него нищо няма...
Можеш да го забравиш и то много бързо, но дали ще имаш сили и воля, защото любов се забравя трудно.Но не можеш по него все да въздишаш, замисли се малко.Не е единствения(казвали са ти го много пъти, знам).

stop_looking_at_me
02-24-2008, 05:21
до болка позната тема... но аз намерих решение

аз и Той имахме малка "история" преди... но нищо сериозно

след като обекта на моята любов така... "леко" ме отразя с думите... "съжалявам, има друга... ама още сме приятели, нали?" следваха месеци сръдни...
накрая реших да дам шанс на едно друго момче... което той мразаше... и накрая осъзнах че го правя само за да го накарам да ревнува... оставих го тва момче защото аз си "имах друг"... ирония хаха... тоя където ми разби сърцето... не ми излизаше от главата.
не си говорихме... засичахме се от време на време... не се поздравявахме

докато един ден аз реших да променя нещата... и да се пробвам поне още веднъж.... отидох при него и говорихме.... 4 часа само говорихме... и така всичко потръгна....
в сряда например, ми направи изненада и дойде да види едно представление в което участвам без дори да подозирам... така че всичко е добре вече... но гледам да не прибързвам, да му дам време... и той да ме търси... не се натрапвам... ще видим какаво ще стана... за сега изгледа е добър :)

а тая другата.... няколко месеца след като той ми каза за нея... тя тръгна с един друг... и са още заедно.... така че "всичко се връща" :)

bibi90
02-24-2008, 08:28
Разбирам те напълно,но докато си внушаваш,че той е "любовта на живота ти"положението няма да се промени!Мисля,че той ти се е превърнал в нещо като фикс идея.И дори да го потърсиш и да стане нещо пак ще е за кратко и най-верочтно ще се чувсваш още по-зле,ако той се държи безразлично и само се забалвява с теб,или после си тръгне без никакво обяснение.Защото един мъж прави каквото си иска с една жена,ако знае,че е луда по него!
Не го допускай,запази си достойнството.СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ СРЕЩНЕШ ДРУГ ЧОВЕК,КОЙТО ЩЕ ИСКАШ ПЪТИ ПО-СИЛНО! :)

Vladokaaa
02-24-2008, 08:30
Искам да ти кажа само,че несподелената любов не боли така както споделената.ПО-добре момчето/момичето да те отреже и да не си създаваш илюзий,отколкото да тръгнеш с някой да ти каже,че те обича и да те зареже.Това боли много повече...

Та по темата,потърси го и не се предавай,но не му се влачи и в краката.Успех


+1

nice_bunny
02-24-2008, 16:33
Опитвала съм се да го забрава и то стана само за около 1-2 седмици.. и докато си мислих,че съм го забравила той ми се обади.. за да ме чуел как съм и някви такива.. Винаги като сме си говорели ми е казвал нещо от сорта "Да беше ми приятно че се чухме,ако искаш някой път се обади за кафенце."А той никога не го е правил.. по празници също ме е поздравявал.. винаги като се опитам да го забрава все или го виждам, или ми звъни ... не знам .. ии по принцип въобще не съм влюбчива и не си представам да искам друг.. и тая мисъл ме убива.И просто не мога да мисля за други неща и .. колкото да се опитвам.. уфф. :(

bibi90
02-24-2008, 20:33
Опитвала съм се да го забрава и то стана само за около 1-2 седмици.. и докато си мислих,че съм го забравила той ми се обади.. за да ме чуел как съм и някви такива.. Винаги като сме си говорели ми е казвал нещо от сорта "Да беше ми приятно че се чухме,ако искаш някой път се обади за кафенце."А той никога не го е правил.. по празници също ме е поздравявал.. винаги като се опитам да го забрава все или го виждам, или ми звъни ... не знам .. ии по принцип въобще не съм влюбчива и не си представам да искам друг.. и тая мисъл ме убива.И просто не мога да мисля за други неща и .. колкото да се опитвам.. уфф. :(

Уфф гадно е,ама няма как.Знам от опит,че точно в момента каквото и да ти кажем няма да помогне.Само с времето ще го забравиш.
Що се отнася до това да се влюбиш в друг човек,аз не казвам,че трябва да се хвърлиш на врата на първия срешнат и да разчиташ,че така ще го забравиш.Няма да стане.Но то като дойде не пита. :)
Ще видиш,че ще се появи човек,от който ще ти се свива стомаха...и този за който мислиш сега ще изглежда като бройка... 8)

Alabalaportokala
02-24-2008, 21:00
Спри да му сваляш шапка той сам ще те потърси :)

Стига малоумни съвети. Момичето се каза че онзи въобще не се интересува от нея.

Ами като искаш бори се. Ние момчетата харесваме такива момичета, борбени и силни които не се отказват. Давай напред. Успехи !

hooliganka89
02-25-2008, 06:47
Щом искаш да си с него,се бори,независимо по какъв начин.
Щом не искаш да го забравиш,недей.Обаждай му се,"преследвай го",може и нищо да не стане,но поне ще знаеш,че си опитала.

fr3e_s7yle
02-25-2008, 06:56
Работата е там че съм влюбена и то много! Той нема никакви чувства към мен.. бехме заедно за кратко преди доста време, но ме заряза.Пълни противоположности сме.Бях решила да се права на много яка.. не го търсих бях с други момчета с негови приятели.. уж да ревнува.. донякъде постигнах целта си.. но само за кратко.Всичките ми приятели ми се обесняват как може да съм си загубила ума по такъв задръстеняк - такъв е и да съм погледнала какви хубави момчета има около мен и т.н.не ме интересуват.АЗ ИСКАМ НЕГО !!!! Реших да спра да се права на "путка" и да го търса и да излизаме... да не го оставям намира.. колкото и да се дърпа.. Какво мислите?Правилно ли е ?Имам надежда.. дори не знам от къде просто така чувствам нещата.
Само не ми казваите че да го забрава е най-добре.... защото съм готова да се боря за него до края.. Благодаря изключително много на всеки, който прочете това.. и ще съм още по благодарна на малко помощ. мии момиче Евела че не се предаваш , но понякога и това трябва .. иначе по темата .. ако почнеш да му досаждаш прекалено много ще изгубиш и млакото което искаш, ако искаш резолтат намери каде живее земи някфи хорица за компания и го викнете , той би трябвало да излезе и ти тогава просто му намекни че го харесваш.. не вярвам да се дръпне .. аа да и гледай да отидете на по такова място сещаш се :D ае успех миличка :)

sLaDkA_GrEsHkA
02-25-2008, 07:23
Поогледай се за някоя друга възможност.

+1

Pliok0019
02-25-2008, 07:57
Дръж се естествено. Всичко останало ще се случи постепенно. Прави каквото ти идва на ума в момента и се възползвай от момента. Иначе той просто отлита... (:

deni2
02-27-2008, 08:09
nespodelenata lubov boli,vqrno e ,NO SPODELENATA TE UNI6TOJAVA
Sad

snow__queen
02-27-2008, 08:52
Здравейте,не изчетох цялата тема,но едва ли има някой,на който не се е случвало да има несподелена любов.Най-важното нещо е да не преследвате човека,който искате при себе си.ОК до сега си го преследвала,ВРЕМЕ Е ДА СПРЕШ.Хората са устроени,така че любопитството често взема връх над техните емоции.Както си го преследвала,сега като спреш,той ще се чуди защо е така.А и хайде да сме честни,всеки обича някой да го преследва,дори да не е идеалът ни за гадже ни е приятно да сме харесвани.Често на мен ми се е случвало харесвам си някой и аз си се боря за него,а същевременно има момче,което само ми пише,звъни,търси ме,но на мен не ми е инт.Обяснявам колко е досаден и т.н.,но като спре да го прави ми става интересен,и се чудя,защо е станало така.Така всъщност и започнаха нещата с последния ми приятел.Аз бях мн влубена в др момче,което не ми обръщаше внимание и ми бяха досадни постоянните смс-и и обаждания на др момче,докато той един ден не спря и започнах да се чудя защо и т.н. потърсих го,опознахме се и мога да кажа,че до сега връзката с него беше най-вълнуващата,която съм имала :)

acidburn1
02-27-2008, 09:22
She cut me open and i keep bleeding , keep keep bleeding love , i keep bleeding i keep keep bleeding love ...

didddi
02-27-2008, 18:24
sledvai surceto si i ne se predavai ako i toi te haresva shte proli4i

TheNewReligion
02-28-2008, 16:30
Като не те обича , не можеш да го накараш да ревнува , нито пък да го накараш да те иска като му се обаждаш и не го оставяш на мира .И двата подхода са много грешни ! Ще те разочаровам , ама няма смисъл да се бориш за въздуха , защото явно не разбираш , че не го интересуваш ! По-добре забрави !